Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 54-та тема

  • 144 877
  • 728
# 105
Аз съм на картофена вълна и тая вечер пак направих картофки на фурна с бекон и сметана, но тоя път прибавих и синьо сиренце.





Кари, джоланчето ти със сърми изглежда толкова вкусно   bouquet

Пепчо, личи си, че си ловджийска булка, скоро очакваме включване и с глигански кюфтета  Wink

А твойта питка, Пепика, е грейнала като слънце на екрана!   bouquet

Виж целия пост
# 106

Твоето е нечовешко! Crossing ArmsХайде сега си избери - по пощата ли ще пращаш или по куриер сърми, обаче от оригиналните....
Виж целия пост
# 107
Маме, пращам по куриер, че ще стане по-бързо  bouquet

Тези не отстъпват на оригиналните, но както решиш и на тях ще им дойде скоро времето Hug
Виж целия пост
# 108
Едва сега успявам да се включа.
Тутманици с типово и грахамово брашно

А сега започвам да ви разглеждам.
Мернах страшно вкусни неща. #Crazy
Виж целия пост
# 109
От мен тази вечер: Катми с пиле по тракийски  Simple Smile

Виж целия пост
# 110
Ммм, страхотни сърмички видях  Simple Smile, и тортички и питки...
За да не изтърва вкусотиите в темата се отчитам с едни макарони със сос и гъби от тази вечер
Виж целия пост
# 111
Момичета благодаря на всички за милите думи  Blush
Страхотни майсторки сте всички  smile3501 newsm51
Виж целия пост
# 112
Сиренки с ким и кренвиршки от готово тесто  Wink



Благодаря за идеите  Hug

П.П. svetlane, би ли пуснала линк, или рецептата, на пълнената тиква със сушени плодове и мед Praynig
Виж целия пост
# 113
еднa стара снимка като стана дума за Фъч

Много сочен изглежда сладкиша,може ли рецепта? Hug
Извинявам се,че се забавих с рецептата.Фъч-а го правя по рецептата на какаото на д-р Йоткер:
200гр.масло
200гр.захар
40гр.какао
200мл.прясно мляко
3яйца
160гр.брашно
1 бакпулвер
1 ванилия
70гр.смлени орехи
Маслото,захарта,млякото,какаото и ванилията се смесват в подходящ за варене съд.Сместа се оставя да заври и се вари 5мин. като често се разбърква.Половината от сместа се отделя за глазурата.
Яйцата се разбиват с брашното с бакпулвера и се добавя половината от изстиналата смес.Разбърква се добре и се прибавят орехите.Пече се в тава на загрята фурна.Още докато сладкиша е горещ се нарязва на парчета и се полива с глазурата.Охлажда се в хладилник и отгоре се поръсва с кокосови стърготини.
Виж целия пост
# 114
 Shocked  Аз едва сготвих една нелицеприятна мусака, която започна като мусаката на jagodka, но завърши с картофи и без праз и ориз  Embarassed  Embarassed и сега ще се представям със стара снимка, а вие сте сътворили нечовешки неща! Кога го сготвихте, омесихте и снимахте всичко това?!?! Миналата нощ не сте ли спали?!?!  И айде, разбирам да е събота, всеки си бил вкъщи, правил торти, месил.... ама сряда е все пак! От някой снимки ми се насълзиха очите! То питки, то торти, тирамисута, сармички, яхнии, кюфтета......... онзи кокал все ми е пред очите!!!

Благодаря на тези, които харесаха фигурките ми и днес пускам две стари, пак на тема детска радост:





Виж целия пост
# 115
Lenny_pld  заповядай  Hug

печена тиква, пълнена с плодове по рецепта на Sattae
Виж целия пост
# 116
Цеце, глиганското го  предпочитаме някакъв вид задушено, кюфтета  Naughty не обичаме.
Втори ден ти гледам картофените запеканки, ще взема да спретна и аз тези дни  Thinking

Маме, тортата ти е чудесна   bouquet

и да си покажа закуската, да не търпя критика друг път  Laughing
Яйца на очи във филии

Виж целия пост
# 117
beniii, благодаря ти за хубавите думи Hug!

Цецето , много апетитни картофки, ще ходя да ги издирвам в Любимите Wink.

nadeto_sp , очите ми останаха в катмите ти Hug.

пеп-4o , искам от закуската ти Heart Eyes.Аз имам един такъв неуспешен опит с подобни филийки, вкусни станаха, но яйцето ми остана сурово отвътре, ще споделиш ли как ги правиш?
 
lenny_pld , много апетитно изглеждат тези сиренки.

От мен едни пържолки, с гарнитура - картофи с масло :

                                               




Виж целия пост
# 118
Чак на 8-ма страница успявам да се включа...
nadeto_sp, страхотна рецепта!Ще я търся после ...
пп.   видях я...

Леля Ог , много ...занимателни ястия!Тия гъсенички от картофено пюре ли са?

Цецето
, много апетитно изглеждат!Като прочетох ,че и синьо сирене си сложила,май и аз ще се възползвам от идеята...че имам едно в хладилника ,дето само аз си го ям...    Mr. Green

esy , страхотни сармички!

Ако карам така,ще завзема още поне две страници...Страхотни сте ,момичета!    Hug

Аз се записвам с едни сладки


и една питка


Правих и пилешко с картофки на фурна,ама много обикновено ми се видя и не го снимах...
Виж целия пост
# 119
свинско с праз,моркови,вино,даф. лист,соев сос,червен пипер и малко олио
баница
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия