Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 54-та тема

  • 144 876
  • 728
# 120
Леле... аз два дни имах много работа и не съм влизала, а новата тема затрупана с вкусотии. Браво на вас!
У нас запеканка - прошуто, кисели краставички, сварени намачкани картофи, смесени с грах, домати, кашкавал и няколко яйца.
Виж целия пост
# 121
Краси,чудесно представяне  Naughty
След изкусителното предложение на Лоис, реших и аз да забъркам нещо сладичко и постно  Grinning
Едно сладко предложение подходящо към  следобедното кафе  Hug

Постни шоколадови бисквити

Виж целия пост
# 122
Ммм, страхотни сърмички видях, и тортички и питки и запеканката на VERABEL и Постните шоколадови бисквити на NORDINA

невероятни сте!!!

От мен от вчера



сочно пиле с паприка на Maggi с картофена салата



и доматена салата


Виж целия пост
# 123
Понеже тази седмица явно е седмица на тирамисуто, ето и от мен:
Тирамису:


И с останалите белтъци - едни въздушни бисквити, много мекички и вкусни:
Виж целия пост
# 124
tracy_t 
страхотно тирамису,ние снощи бяхме на спагити със късчета месо /месото мариновано със соев сос и мляко стряшно сочно/,но нямам снимка.
Виж целия пост
# 125
tracy_t  
страхотно тирамису,ние снощи бяхме на спагети със късчета месо /месото мариновано със соев сос и мляко страшно сочно/,но нямам снимка.
Виж целия пост
# 126
От мен скромната ни вечеря,имахме за дояждане ио за това само една супичка спретнах с содени малки питчици.

Кари_ искам да ти кажа,че твоя кокал със сърмичките съм ги сънувала нощеска Grinning
Пепика щастливата ти питка е много красива  bouquet
Леля Ог гасеничката ти е много апетитна. Heart Eyes
пеп-4oи аз искам да знам технологията за яйцата във филийките Praynig
nordina от твоята снимка от сега ми се пие следобедно кафе с бисквитки Mr. Green

Приятен ден на всички  ви желая  bouquet
Виж целия пост
# 127
видях големи вкусотии, страхотни сте, момичета bouquet
от мен един боб с надeница
и добруджанки с  айрян
Виж целия пост
# 128
Роца,да ти е жива и здрава дъщеричката!Ефектна торта си е избрала!
Всичко най-хубаво пожелавам и на скорошните рожденнички Pety и vesi
Леля Ог,впечатляващ старт       chef.....много е заразителна темата,нали?...аз затова и казвам хипнотично-наркотична,прихване ли те,няма спиране.......а и вече с такава скорост се движи...
labrex,пеп-4о,Гелева,както винаги на супер ниво Peace
Лоис,Еси,Надя, творите красоти...
Пепика,питката е страхотна      bouquet...venetta,също имаше едни чудни питки-фигурки в предната тема........и още много неща си харесах     Heart Eyes

от мен това,което успях да кача - салата с броколи, не ми хареса


и отново облизване на пръстите покрай GoodFood
свинско с гъби и сос с мандарини


колко макс.големи трябва да са снимките?..... видях записано и  400 и 600
мерси на Роца и Кюбит за разясненията за COMTE cheese
Виж целия пост
# 129
Благодаря ви момичета  Hug
Светлане нямам никъде написана рецептата за сърмичките ,приготвих ги преди няколко дена докато си бях в бг, зелевите листа ,каймата и джолана са домашни ,джолана предварително го варих около 30 минутки в бързоварка,  за сърмите -запържих леко ориза и му добавих малко вода, след това овкусих каймата , с кимион,чубрица и чер пипер омесих с ориза ,след това ги завих в листата,джолана беше в средата на гърнето самите сърми около него ,добавих накрая малко вода ,олио и червен пипер
Виж целия пост
# 130
didibu , може ли рецептата за свинско с гъби и сос с мандарини? Много вкусно изглежда Hug.
Виж целия пост
# 131
Селски хлебчета.

Салатка.

Картофена салата.

Леща.
Виж целия пост
# 132
Красиво и вкусно. Hug
Една бърза мусака и топчета със спанак.
Питките и десертите на всички са прекрасни./Направо получих остра комплексна анемия/
Възхищавам се и се наслаждавам на творенията.Поздравявам всички.
newsm51

 

Виж целия пост
# 133
Здравейте кулинарки!
Изпуснах вече 2 теми пълни с вкусотии  Confused ... И сега за да не е само запис, от мен
Пълнени пиперки
(раздвоена съм как да го запиша - "Пълнени чушки", както е в родният ми край или "Пълнени пиперки", както е в сегашния Laughing  Grinning )

Виж целия пост
# 134
didibu , и аз се записвам за рецептата за свинско с гъби и сос с мандарини.
Днес се включвам с пилешко филе с гъби, сметана и вино

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия