Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 54-та тема

  • 144 876
  • 728
# 420
От мене, тази вечер една слатка от варени зеленчуци и бял сос

и ванилово ягодов чийзкейк
Виж целия пост
# 421
Моля за линк към диничките! Simple Smile
Виж целия пост
# 422
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=417086.0
Виж целия пост
# 423
Мама Цоцоланка, Labrex, само въздишам по вашите чудни питки!
Аелис, миш-машчето беше с едни крехки чушки... приказка! Но все пак бих го сменила за твоя Бьоф Бургиньон  Laughing
me4ta22, много оригинална змийка!
Ех, nordina, всеки ден отмятам по една идейка от теб, днес- две!   bouquet
pepsipasta, бях забравила за тази вкусотийка. Може ли едно парченце за мен?!
ХЛЕБАРКА, диничките са ти се получили много сполучливо. Аз пробвах с шоколадови пръчици, но не става добре и затова последните пъти ги ядохме без семки  Laughing Странно, но май никой не видя разликата  Laughing
А тази вечер съм направила невероятно вкусната мусака с праз и гъби, за което сърдечно благодаря на Yagodka   bouquet И от половинката, той е много доволен   bouquet

Виж целия пост
# 424
4 дена ме нямаше и темата се изпълнила с вкусотии. Гледам Бьоф Бургиньон по рецепта на Джулия Чайлд правят всички, ще взема и аз да пробвам, явно е много вкусно ястие.
Такива вкусотии сте показали, а мен вече ми се карат вкъщи, че не смогват да ядат сладкото дето го готвя  Mr. Green та малко трябвало (според мъжа ми) да понамаля темпото. Не че това ще ме спре де, има толкова рецепти за изпробване  Joy Joy Joy
Аз няколко дена бях на гости и не съм готвила, днес метнах три яденета наведнъж да готвя да има и за утре, но не съм снимала още. Утре на светло.
Лека вечер на всички   bouquet
Виж целия пост
# 425
Добра вечер, момичета.
Темата много напреднала и то с чудни вкусотии.
Включвам се с Скалопини Пасторе by nadja_sp  Simple Smile.
Признавам си предварително, че готвенето на телешко е висока топка за мен.








Виж целия пост
# 426
охоо Джулия Чайлд явно е на мода тези дни  Rolling Eyes Rolling Eyes

при нас снощи мързеливо - зимна доматена салата с разни работи, днес за закуска - Пица  Crazy Crazy

Виж целия пост
# 427
Anuck, може ли рецептата за този чуден ванилово ягодов чийзкейк  Hug, изглежда ммм...
Виж целия пост
# 428

снощните пълнени чушки,със заливка
Виж целия пост
# 429
Всички сте страхотни!  chef  chef  chef

Неличка, може ли рецептата за пилешкото по китайски?

Постно печено зеле и свински печени пържолки с бира:

салатки:

пържена рибка и тортичка по рецепта на Лоис:
Виж целия пост
# 430
   Здравейте момичета. Понякога разглеждам темата, но не съм свикнала да снимам сготвеното.

   Имам нужда от вашата помощ. В една от темите беше пуснат линк към кифлички с 2 вида тесто - кафяво и бяло и мисля, че се сиропираше за една нощ. Търсих в темите, но не открих рецептата. Ще съм благодарна, ако някой може да ми помогне.

   И за да съм поне малко по темата ще сложа снимки на коледните сладки, които започнах да правя:

http://mart2008.snimka.bg/family/k-shtata-ni.267773.16215202.big   - линцерови сладки
http://mart2008.snimka.bg/family/k-shtata-ni.267773.16215205.big   - джинджифилови
http://mart2008.snimka.bg/family/k-shtata-ni.267773.16215208.big   - рохлички
Виж целия пост
# 431
Леля Ог, радвам се, че ви е харесала моята мусака!  bouquet
Виж целия пост
# 432
да ви вдъхновя ли с малко коледни картинки? не са мои, уточнявам; само ги снимах, иначе са профи продукт  Laughing

показвам за малко, и ги махам, че са за продан  Mr. Green
 
Виж целия пост
# 433
Лоис, прекрасни са! Точно това търсех из нета сега и се чудех кой ли ще качи нещо коледно. Наистина са вдъхновяващи тези фигури!  Close-mas:
Виж целия пост
# 434
Anuck ,поздравления   bouquet
magi71 и у вас много вкусно  Hug
Lois ,моите адмирации за снимката и поздравления за "профи продукта"
ХЛЕБАРКА , smile3501
Supermint ,много добре изглежда това ястие Naughty


Вчерашните сладости ......

Шоколадов сладкиш с кафе



Сладки с овесени ядки



.....и салата с  червено цвекло,ябълки и орехи



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия