Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 54-та тема

  • 144 876
  • 728
# 435
Пиле фантазия с гарнитура.

Бутерки със сладко и със сирене.
Виж целия пост
# 436
Да се разпиша скромно и днес!
Правих супичка и два вида изделия от кайма!
За рулцата, които приличат на Стефани, ще уточня че омесих каймата с кубченца гъби вътре, а плънката е от топено сирене и кисела краставичка!


Пилешката супа:



Пилешки кюфтенца на фурна за мен:



Месните рулца за него, на фурна с картофки:

Виж целия пост
# 437
   Здравейте момичета. Понякога разглеждам темата, но не съм свикнала да снимам сготвеното.

   Имам нужда от вашата помощ. В една от темите беше пуснат линк към кифлички с 2 вида тесто - кафяво и бяло и мисля, че се сиропираше за една нощ. Търсих в темите, но не открих рецептата. Ще съм благодарна, ако някой може да ми помогне.

   
http://vkusnoikrasivo.com/recepy/778/Шо … #208;¾Ð - може би търсиш тези страхотни кифлички на Кеми.
Виж целия пост
# 438





Само красоти и вкусотийки има!  Lois, коледните сладкиши са направо ФАНТАСТИЧНИ !
Вчера имах провал в кухнята (отново....)! Кашкаваленото ми суфле не се получи и не бе удостоено с фото.
Снимах само пържените банички.


За днес дроб сарма от пилешки дробчета ( по рецепта на Марулка) със зелева салата.


За десерт - кекс със шоколад.
Виж целия пост
# 439
Днес малко си поиграх,но си струваше.  chef
Това не знам как да го нарека... newsm78 "Спаначени кюфтета със шапка" Joy

Иии една "Солена торта"

Виж целия пост
# 440
Неличка, у нас също кайма с неизвестно име  Wink наречена "Пица" от кайма но пък много вкусна  Peace

Виж целия пост
# 441
Мммдаа,пеп-4o.Страхотно изглежда. newsm64
Ще се пробва обезателно.  bouquet
Виж целия пост
# 442
   Здравейте момичета. Понякога разглеждам темата, но не съм свикнала да снимам сготвеното.

   Имам нужда от вашата помощ. В една от темите беше пуснат линк към кифлички с 2 вида тесто - кафяво и бяло и мисля, че се сиропираше за една нощ. Търсих в темите, но не открих рецептата. Ще съм благодарна, ако някой може да ми помогне.

   
http://vkusnoikrasivo.com/recepy/778/Шо … #208;¾Ð - може би търсиш тези страхотни кифлички на Кеми.

   Благодаря.     bouquet   Като ги направя за празниците се надявам да не ме домързи и да снимама, за да ги покажа.
Виж целия пост
# 443
Здравейте от мен. Да разнообразим малко френската кухня, днес вечерята е традиционна -

ориз с пилешко, гъби и зелен лук                                      но с италиански десерт за завършек  Grinning
                                                                                            Страчатела с маскарпоне, лимон, и шоколад

   



Виж целия пост
# 444
Lois, както винаги е вълшебно при теб! И тази страчатела е просто фантазия!

Neli4ka, ще споделиш ли рецептата и за спаначените кюфтенца, и за Солената торта? Благодарности!   bouquet
Виж целия пост
# 445
Пеп-4о, много месо, много нещо Laughing.
Всички сте наготвили страшни вкусотийки.  bouquet
От мен нещо супер изчистващо хладилника, но надявам се вкусно:

Виж целия пост
# 446
Цитат
Снимах само пържените банички.
Рени55 моля за рецептата на пьржените банички ако не те затруднява.
Благодаря.
Виж целия пост
# 447
polin_a , много симпатично си чистиш хладилника!  bouquet

Lois, с какво удоволствие бих хапнала страчитела! Heart Eyes  bouquet

Вкъщи салатка,


пържоли на фурна,


картофки с тен Laughing


и мляко с ориз.
Виж целия пост
# 448
Neli4ka, ще споделиш ли рецептата и за спаначените кюфтенца, и за Солената торта? Благодарности!   bouquet
Разбира се.ТУК ги пуснах. Wink
Lois,labrex,изтекоха ми лигите. #Crazy
Виж целия пост
# 449
При нас за вечеря един прост зелен боб с пуешко месце:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия