Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 54-та тема

  • 144 877
  • 728
# 600
Разкошница, правила съм ореховки по  тази   рецепта.

Хубави стават  Simple Smile
Виж целия пост
# 601
Добър ден.
nadeto_sp тортата ти изглежда зашеметяващо,а съм сигурна че е фантастична на вкус.Моля те да споделиш за приготвянети и,аз не ям торти,но бих зарадвала домашните с такава шоколадова красота  bouquet
Lois честита придобивка,само вкуснотии да излизат от там Laughingаз имам същия блендер от 2-3години не ме е предал до сега,много е сполучлив.Но към него имам и една висока чаша пак да си джуркаш в нея разни работи.
simpatiuh4e много ти е хубава тортичката,много нежна  bouquet
tracy_t ауууу какви гофретки,направо изплезих език,разкошотийка Heart Eyes
и сега от мен скромно,но от сърце Grinning
таратор
зелена салата с кисело мляко и много чесън Blush
пике с ориз
печена тиква с малко ябълка Grinning
Приятен уикенд за мен ще е разтоварващ ще бъда на гости на сестра ми и ще се отдам на нейните вкуснотии.  bouquet
Виж целия пост
# 602
Здравейте,след всичко прекрасно тук,ето нашия обяд-салата Айсберг с риба тон,мусака с праз и един чудесен кекс с парскови от компот,много пухкав и вкусен.

Виж целия пост
# 603
За хладното време навън една сгряваща топла пилешка супичка ...
Виж целия пост
# 604
Отново много вкусно е тук.
Питки,торти,кексове,голямо разнообразие от ястия.
Отличен за всички.
При нас супа топчета,кюфтенца с картофена салатка,домашно хлебче,козуначено руло и кисело зеленце с месце...още във фурната.
Приятна и вкусна събота за всички.
newsm51

 

 





Виж целия пост
# 605
Здравейте момичета! Тук отново е пълно с вкусотии  Hug Не знам какво първо да гледам... Тортите на Ивка и Надето са умопомрачителни Crazy. Моля и Цецето за рецептата на домашната рикота.
От мен:
Добруджанки във форми за мъфини и

Пълнени чушки с боб

Виж целия пост
# 606
beniii много ти е вкусно менюто   bouquet


~*~

мръвка от сърна, с печени картофи, пъщърнак и йоркширкски пудингчета, гарнирано с марулка и пак-чой, и брауни, отгоре с разтопен натураленшоколад и шоколадов мус (всичко е от пакетчета  Mr. Green )


Виж целия пост
# 607
nadeto_sp,абсолютно разкошна торта!Приказна!!! Hug Hug Hug
beniii,личи се ,че кекса е много пухкав!Представям си,колко е и вкусен с тези праскови! Heart Eyes

 Аз също направих нещо кексоподобно.Много вкусен и необикновено мекичек и нежен тиквен сладкиш с орехи,мед и прочии екстри.Но на снимката изглежда съмвсем обикновен...
 Все-пак ви препоръчвам да го опитате.Много е хубав,наистина!  Blush

Виж целия пост
# 608
NovaTema, може ли рецептата за пълнените чушки с боб Praynig
Виж целия пост
# 609
Както винаги тук е вкусно  и красиво  smile3501 newsm51
При нас снощи Спагети
Днес за закуска сандвичи:За нас "Цветя"
За малката госпожица "Немо"
За обяд Пиле кебап с ориз и картофи - за нас
и порция за мъничето

Връщам се да разглеждам назад, че доста съм изпуснала  Wink
Виж целия пост
# 610
NovaTema, може ли рецептата за мъфините?
Виж целия пост
# 611

vesi_nn
невероятни красоти си сътворила   Crazy  bouquet
Виж целия пост
# 612

vesi_nn
невероятни красоти си сътворила   Crazy  bouquet
Точно същото щях да кажа Peace.
Как само ги измисляш Hug.Тия деца късмет са изкарали с такива майки Peace Peace Peace
Ние сме без вода #Cussing out и не мога нищо да направя.Даже и шаранчето не можем да изчистим.
Виж целия пост
# 613
Селма, много апетитен този зелник! Ще споделиш ли как го приготви?   bouquet
     http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351414.msg13371852#msg13371852

      Hug
Виж целия пост
# 614
vesi nn- Големи красоти си сътворила! Много съм впечатлена !   bouquet

от мен :
супа топчета


хлебчета за домашни хамбургери по рецепта на labrexл


labrex - Благодаря ти много за рецептата   bouquet Hug  bouquet аз правя хлебчета за пръв път  Blush и съм много щастлива че ми се получиха....а и са страшно вкусниииии.  Simple Smile Simple Smile

за десерт - финландски коледни сладки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия