Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 54-та тема

  • 144 877
  • 728
# 585
tracy_t     страчателата ти ми въздейства особено силно Heart Eyes   Crazy
Виж целия пост
# 586
Видях на предната страница ореховки с белтъци. Моля ви, кажете как се правят. Имам 4-5 белтъка в хладилника и се чудя как да ги оползотворя.
Виж целия пост
# 587
Порицавам всички, показали сладкиши! На диета сме бре, мами, отслабваме преди коледното угояване, а вие!! Страчатели и гофретки  Crazy А талията?!  Blush Laughing

На отделен ред - @ИВКА@ много ти е хубава тортатаааааа!

~*~

лангуини със сьомга (в тестото е сьомгата, и всъщност на цвят розовее )в масло и малко сметанка, с пилешко и моркови.

Виж целия пост
# 588
Еси,мерси за рецептата  bouquet......то си било сериозна работа,не че очаквах друго де Simple Smile.........тръгна ли да го правя ще стана конкуренця на баща ми - той се пише майстор на виното,аз пък оцет да правя....ще сме им много интересни на домашните Grinning
Виж целия пост
# 589
Разкошница, аз правих ореховки с белтъци.
Разбих 5 белтъка на сняг, след това малко по малко добавях пудра захар, една чаена чаша. След това с леко разбъркване прибавих една чаена чаша ситно смляни орехи, и накрая добавих две супени лъжици (препълнени) брашно. Изсипваш с лъжица от сместа, да стане малка купчинка.Пече се на 220 градуса, около 10 минути на хартия за печене или намаслена тавичка. Оставяй място мецду тях понеже се надуват  Peace Да ти е сладко.
Виж целия пост
# 590
Днес  ми се ядеше нещо различно, та правих Пиле с моле поблано.  Crazy



и торта
Виж целия пост
# 591
Еси,мерси за рецептата  bouquet......то си било сериозна работа,не че очаквах друго де Simple Smile.........тръгна ли да го правя ще стана конкуренця на баща ми - той се пише майстор на виното,аз пък оцет да правя....ще сме им много интересни на домашните Grinning

Моля, моля!  Hug

Аз пък я намирам рецептата за изключително лесна, просто нарязваш някакви ябълки... Crazy Ето ти начин с още нещо да изненадаш домашните   bouquet


Наде, менюто е....
А тортата красива, за вкуса си представям!
Виж целия пост
# 592
Бъни   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 593
От мен питка за празника,която не стана много сполучлива на външен вид....поне не като оригинала "Короната на готвачката",но пък си я хапнахме с медец според обичая и беше много вкусно.
Виж целия пост
# 594
Днес  ми се ядеше нещо различно, та правих Пиле с моле поблано.  Crazy



и торта

  тортата е уникална                                                                                                                                                     
Виж целия пост
# 595
Роца, баницата ти е разкошна!  Peace



Хайде малък отчет и от мен....

Свинско с прясно зеле


Кюфтета с доматен сос


Тиквеник


Яхнийка с праз и пиле
Виж целия пост
# 596
Спагети Болонезе


Ориз с праз, маслини и гъби


Кайма със зеленчуци на фурна


Пилешка супичка




Приятен почивен ден от мен!   Hug
Виж целия пост
# 597
vangobi, много ти е хубава тортата, чудя се къде да си поискам парченце - тук или в другата тема Crazy.

nadeto_sp , твоята торта е като от кулинарно списание Hug.

И една страчетела видях, мира няма да ми дава, докато не я направя ooooh!.

Вчера направих много вкусният хляб на балончета на Танита :



Танита -   bouquet  bouquet  bouquet!
Виж целия пост
# 598
Добро утро от мен! Вчера нищо, цял ден навън по задачи, та така.
Пазар за Никулден - хората са полудели направо, пълнят количките, все едно светът ще свърши след седмица   Shocked Заобиколих шараните предпазливо, и взех сьомгова пъстърва, да видим какво ще я правя, и сьомга парче, което мариновах, мисля на тартар да го направя за предястие. Май много сьомгено ще стане  Rolling Eyes

Не се сдържам да се похваля обаче: Следа като преди повече от 6 месеца ръчният ми комбиниран миксер - блендер - пасатор излезе от строя, най-после вчера се сдобих със заместник, който се надявам да излезе по-дълготраен  Laughing


и другото, което открих, е обяснение за правене на макарони  Joy, сега остава бадеми и захар да се купят, и запрятаме ръкави  hahaha
но все пак си мисля, да изчакам Роца да иде на курса, та заедно да умуваме де  Wink

Аелис, видях че питаш за сладкиша с круши. И линка на Наталина прегледах, установих, че тестото е почти същото. Ще го пусна в блога, не съм го написала още, но днес ще гледам да успея.

И да попитам, преди може би повече от 10-15 страници имаше пусната една супа-топчета, с картофки и фиденце, и една жълтичка и гъста такава, не мога да я открия. Моля, някой ако си я познава, да ми линкне рецептичка или да ме светне как я прави, че не ми излиза от ума! Аз много не се занимавам със супи, защото у нас никой не иска супа на вечеря, но на мен ми се прииска!
Виж целия пост
# 599
 Много се извинявам, че нахлувам в темата ви  Blush
 
 Lois , ние имаме същия робот от 3 години, подлагала съм го на страшни изпитания и работи все още перфектно.  Peace
 И другото,което исках да кажа , че си позволих преди два дни да надникна в галерията ти и съм просто изумена, невероятни снимки, спиращи дъха   bouquet

 Всички в тази тема сте невероятни. Шпионирам ви всеки ден   bouquet

  И да не е съвсем като спам- една снимка на първата ми торта, направена с помощ на Кари   bouquet

  http://estel4e.snimka.bg/experiment/torta.450507.16250881
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия