Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 54-та тема

  • 144 877
  • 728
# 630
Панкейк само на тефлонов тиган ли бе момичета newsm78.
Аз днес се мъчих в друг............ама голям провал ooooh!
Виж целия пост
# 631
И много благодаря на  Aredhel за вкусното сосче към пицата   bouquet

Дианка, много се радвам, че ви е харесало моето сосче за пица. То е прекрасно допълнение към всякакъв вид пици, според мен и за топли сандвичи също.  bouquet
Разкошно е сосчето наистина, облизахме си пръстите ще пробвам и на сандвичи  Hug Peace Heart Eyes

Луис честита нова предобивка  Flutter
Виж целия пост
# 632
Бъни, на друг тиган също става, ако трябва мажи с четка с олио или масло.
Пепи, чудни питки   bouquet

За Никулден  няма да готвя, че сме на гости, ето вчерашния ми положен труд

Бурания



чушки с ориз и кайма  newsm78



лучник   разреза след малко



пица с топено сирене от него стана така почерняла, не съм я препичала  Embarassed



Пълнени миди със спанак на Йоли



и мляко с ориз



Честит празник на всички именници и техните семейства   bouquet
Виж целия пост
# 633
Честит празник на всички именници!Много здраве и късмет им желая  bouquet  bouquet  bouquet

Понеже и аз празнувам днес ще покажа някои от нещата,които приготвих.....

Соленки с крема сирене и маково семе



Мъфини с дюли и карамел



Шоколадови бонбони с овесени ядки



Хубав ден и весело изкарване на празника!
Виж целия пост
# 634
Показвам две неща и се връщам да разгледам Wink.

Вчера скъпият направи содена питка, не можах да я снимам цялата, разчупиха я преди да се усетя , ето снимка на парченцата Heart Eyes:

                                           

Десертът ни бе казан диби, рецептата е на Суха мащерка, не можах да го докарам на вид, но на вкус си е екстра Wink:

                                           
Виж целия пост
# 635
Честито на всички, които празнуват днес! Весел празник!


Тези дни:

Мусака

Червено зеле - много я обичам тази салата

Нещо като торта
Виж целия пост
# 636
и аз да мина да ви поздравя предварително за Никулден, че на обед сме на гости, моите манджи чак вечерта ще стават.... дали ще има нещо за показване  Joy

И да се наредя и аз за разяснения за пенкейкс - опитвала съм няколко пъти, резултатите са ми все провал... кажете тънкостта каква е, имам и тефлонов тиган, и всичко.  Мисля си, че зависи много от температурата - каква трябва да е? Аз опитах на силен огън - почерняват отгъре, вътре са сурови. На по-слаб пък, се размазват някак и не се оформят....

Пепчо, мидите ти са жестоки, откъде миди в тоя сезон? Много добре изглеждат.
Виж целия пост
# 637
мерси, от фризера са ми  Flutter Flutter  Морско другарче ми беше изпратило в края на сезона. 
Виж целия пост
# 638

да покажа и аз мойта трушийка

салата краставици
мусака


това е от снощи,а сега мъжо донесе рибката ще ходя да готвя
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!Със здраве да си носите името.
 flower baloni cheers Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 639
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!

Пепика, Пепчо, Маме, Нордина, Лоис, Ягодке ммммм голям разкош е било у вас   bouquet

и от мен руло Стефани върху подлучени гъби


и някакво подобие на ягодово тирамису
Виж целия пост
# 640
Честито на именниците   bouquet  bouquet  bouquet
Отивам да мятам шарана Laughing
Виж целия пост
# 641
Добро утро и от мен и честит празник на всички празнуващи, честит имен ден на именниците, много здраве и щастие
Ето една закусчица от мен:
Бухтички без обръщане:

Виж целия пост
# 642
nordina,за малко да напалам екрана с тези твоите шоколадови бонбони!Мнооооого хубав вид имат! Crazy Crazy Crazy Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 643
Честит имен ден на всички именници и техните семейства ! Хубав празник ви желая !  smile3525

От днес:
- пълнен шаран

закуската:
-  палачинки със сладко от череши

и от седмицата:
- печени картофки с топено сирене и босилек




Виж целия пост
# 644
Честито на всички именници.   bouquet

От мен Котлет по Киевски:



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия