Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 54-та тема

  • 144 876
  • 728
# 15
Аелис, много лесно стават хапките.
натрошаваш корнфлейкса.всяка хапка потапяш в разбито яице и след това във корнфлейкса, но трябва много хубаво да го протиснеш към месото,за да не изпада. слагаш в ръката корфлейкс отгоре месото, пак корнфлейкс и притискаш силно с две ръце. пържат се на бавен огън,за да не останат сурови.
дано да съм го обяснила разбираемо
Виж целия пост
# 16
mama89 , благодаря ти за разясненията, всичко разбрах Hug.

Rumya, хубава салата  bouquet.

Днес със скъпия се трудихме над една Добуш торта, ето резултата :

                                           

Не успяхме да я докараме на външен вид, но се надявам да е много вкусна, утре ще споделя и ще покажа парченце Wink.
Виж целия пост
# 17
Здравейте, може ли някой да изпрети рецепта за питки или солени кексчета, че не мога да намеря нещо по-така. Благодаря !!! newsm78  chef newsm78  chef smile3529 smile3529
Виж целия пост
# 18
От мен само гигантска палачинка в тава Laughing:



Лабрексче, сетих се за оня лаФ за десерта, боя и кой к'во ще яде newsm66 hahaha Joy....
Виж целия пост
# 19
аелис, хубаво е да  има кои да ти помага
Simple Smile
страхотна торти4ка  bouquet
Виж целия пост
# 20
Обърках темите, сори Embarassed.
Виж целия пост
# 21
Аелис, много хубаво изглежда тази торта. Моля те дай рецептата, че ми изтекоха лигите.
В тази тема трябва да се забрани да влизат бременни  #Crazy
Виж целия пост
# 22
Пепика , благодаря за новата тема   bouquet

Едни шоколадови кексчета от мен :


Виж целия пост
# 23
Здравейте, може ли някой да изпрети рецепта за питки или солени кексчета, че не мога да намеря нещо по-така. Благодаря !!! newsm78  chef newsm78  chef smile3529 smile3529

yumito86, погледни ТУК, малко към края на списъка са солените мъфинки, все нещо ще си харесаш.  bouquet

polin_a , аз с моите сладкиши често го слушам това лафче. Добре че не ми го демонстрират на практика! Joy
Виж целия пост
# 24
Ето ме и мен в новата тема. Пепика за теб newsm51.

При нас днес карначета с картофки

и свински пържолки с праз, гъби и топено сирене.
Виж целия пост
# 25
Честита тема.Всичко е много вкусно,както винаги. #Crazy
Аз ще се отчета само с едни рибни кюфтенца със сос. Embarassed
Виж целия пост
# 26
mama89 , заповядай рецептата , публикувах я в Любимите, тъй като не я правим за първи път Wink:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=447977.msg13240203#msg13240203

Supermint , може ли рецептата за шоколадовите кексчета?
Виж целия пост
# 27
Хайде да се запиша, че как подкарахте темата  ooooh!   bouquet

Пепика,   bouquet  bouquet

Сироп от дюли

Виж целия пост
# 28
еее голями сте кулинарки, толкова е вкусно у всички ви   bouquet
от мен за новата тема
мусаката на Ягодка   bouquet


пържоли с имам байълдъ


пастета на Наталинка от риба тон, аз добавих и песто
Виж целия пост
# 29
много вкусно както винаги  bouquet
останаха ми очите и ми текнаха лигите от тортата на Аелис вече и рецепта виждам трябва да се опита Peace
вечерята ни снощи беше ориз с маслини и пилешки кебап
[ img] width=400 http://www.picvalley.net/u/2131/11844730557579138691259075969QJh … ZYXubMYbiQVmQ.JPG[/img]
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия