В БУРГАС за винцето шарани готвят всички, чакат пухкав сняг и коледни звездички

  • 35 547
  • 745
# 285
Добро утро! Честит сняг!

Честит рожден ден на Лилита!  bouquet на патерица
Виж целия пост
# 286
Тихо се сиииипе белият сняг
Галено щиииииипе бузките пак...
 
 superuu  superuu superuu
 newsm19

Прибрах мушкатото от балкона. Готова съм за снежните човеци! Mr. Green
Виж целия пост
# 287
Един колега каза, че е по-адекватно да се поздравяваме с честита първа кал:)))
Виж целия пост
# 288
Предполагам какичките са се представили блестящо днес  Mr. Green  fingerscrossed

Сдухано ми е, исках да изляза, евентуално да уча, че не остана, а сега какво: ни да изляза, ни да уча  Tired Смотано ми е, Кривайло обърна къщата, сега следва да я разруши, майка ми ме върза в къщи - чакай ще дойдем. Искам да си купя поне изкуствен сняг, че да нарисувам прозорците - ми не ми е достатъчно снежно... искам много сняг, ама без кучешки дири по него  Whistling 
Виж целия пост
# 289
С нашия късмет тъкмо се наканих да я запиша на кухня те ще вземат да я увеличат  ooooh!
Виж целия пост
# 290
шуш, повече от перфектно.  Flutter  Joy
Виж целия пост
# 291
момичета, кога ще е детското коледно парти?
на 23.12. заминаваме за Гърция, там ще сме по празниците и ми се искаше да е преди 22.12. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 292
 Shocked
 ooooh!
 smile3505
Виж целия пост
# 293

това какво трябва да означава?!
Виж целия пост
# 294
 http://dnes.dir.bg/2009/12/11/news5533754.html   Sunglasses Вече ме напушва на смях, дали ще изредят всички животински видове тази година  Thinking

 /да побутна темата, че сме отишли много назад/
Виж целия пост
# 295
 Grinning вече ще се пукна от смях,аз имах предположение,че следващия ще е рибешкия грип,пък то изкочи кози.....
Виж целия пост
# 296
Като се появи марсианския грип тогава ще трябва да се плашим Wink
Виж целия пост
# 297
Аз залагах на змийския.  Wink
Виж целия пост
# 298
http://dnes.dir.bg/2009/12/11/news5533754.html   Sunglasses Вече ме напушва на смях, дали ще изредят всички животински видове тази година  Thinking

 
това е лудост бе,
като не могат да ни сринат физически искат да ни довършат психически,
пуууууууууууууууу,
ама те пък не знаят ли ,че човек колкото повече го "налагат",толкова повече се калява,
да му се не види и световната политика ...... Close
Виж целия пост
# 299
maimp, не се Идосвъй. Вредно е  Hug Няма да ни затрият, иска им се.  Mr. Green
Оф сдухано ми е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия