В БУРГАС за винцето шарани готвят всички, чакат пухкав сняг и коледни звездички

  • 35 547
  • 745
# 300
Изобщо не им се връзвам вече на глупостите....
Нещо ми е студено в офиса,климатика май издава багажа,баш на финала.
Виж целия пост
# 301
Ехоо, какво се случва с темичката ни?
Искам да похваля моето гардже, вече има резултати от събота и е на първо място, с максимален брой точки! Blush
Виж целия пост
# 302
Браво Радост  Hug В кой клас е детето?
Виж целия пост
# 303
Шести.
Виж целия пост
# 304
Браво на детето,дано така да продължава  Peace
Виж целия пост
# 305
 А от вторите класове няма нито един с максимален резултат, моя не се е справил блестящо, но сравнително е добре, доволна съм.
 Радост, честито! Laughing
Виж целия пост
# 306
Ji браво и на твоя сладур  Hug
Виж целия пост
# 307
Джи, на тази малка възраст и участието е от голямо значение  Flutter
Виж целия пост
# 308
А, за участването участва, поне се радвам, че е с най-висок резултат от тяхното училище и има повече точки от участниците от прословутото Базово, дето миналата година бяха първи. Mr. Green
Виж целия пост
# 309
Да де, за базовото и за братята знаем ...  Outta Joint
Виж целия пост
# 310
и аз да се похваля моето дете има 52 точки  и е възпитаник на НБУ М. Лъкатник
Виж целия пост
# 311
Браво момичета,
много се радвам на децата-умници,на Радостчето девойчето лично съм го виждала-изключително възпитано и чувствително дете,
дано има късмет в живота -другото й е налице,

аз сега се терзая на тема-замразяване на стволови клетки-що договори на тъканни банки изчетох и що недостатъци открих Confused,
направо съм в чуденка огромна.......какво да правя
и за сетен път се убеждавам-колкото по-малко знае човек-толкова по-лесно взема решение и по-лесно живее,
...........................продължавам да чета и да тормозя представителите на гореспоменатите банки с въпроси Crazy
Виж целия пост
# 312
Ох, мила ако знаеш колко добре те разбирам.Само дето съм в друга сфера на прекаленото знаене. От половин приказка, дето е думата ,разбирам човека за какво иска да ми приказва, пък къде го стяга чепика. Гадничко е да се правиш на глупак, понякога дори се усещам, че минавам границата и наистина ме вземат за глупак. ooooh!
Ама, кво да правиш-натискаш си парцалите и кимаш...
Виж целия пост
# 313
Фльор,ти си в сферата на психологията ,нали Flutter,
е то там е вече и стоицизъм,че и към мазохизъм клони-психически,
цял ден  да се изливат в теб като в кошче за душевни отпадъци ,а ти да ги разбираш,че и съвети да  даваш,
как успяваш да се отърсиш от натоварването ,натрупано през  деня -направо не знам Tired
Виж целия пост
# 314
Ми то за това не е работа за всеки! Simple Smile

Занеш ли колко пъти съм се чудила, ама ме е срам да питам... Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия