В БУРГАС за винцето шарани готвят всички, чакат пухкав сняг и коледни звездички

  • 35 547
  • 745
# 345
  Добре де, може ли пък в една статия да коментираш ясли и детски градини на едно с гробове  ooooh!
Виж целия пост
# 346
  Добре де, може ли пък в една статия да коментираш ясли и детски градини на едно с гробове  ooooh!
Sick #Cussing out, че са го написали и с червени букви.
Браво на математиците, все така добре да се представят!!! Peace
Ей сега се сещам за коледата на 2001 г какъв голям сняг валя тогава и колко много натрупа.И от тогава май до сега така не е валяло. Аз така искам да завали, да стане чудно снежно бяло.
И да не забравят да хвърлят пясък по улиците, че да не стане всичко на пързалка.
Виж целия пост
# 347
   Ааа аз пък няма да забравя 1-ви март 2005г. То беше сняг то беше чудо
Виж целия пост
# 348
моми4ета,ще има ли коледно тържество за малките(пък и за майките Crazy) както миналата година
(извинете ако пише някъде назад из темата-попрегледа по диагонал) Embarassed
Виж целия пост
# 349
http://vbox7.com/play:4eb02533 Wink
Виж целия пост
# 350
newsm10
Виж целия пост
# 351
Ей сега се сещам за коледата на 2001 г какъв голям сняг валя тогава и колко много натрупа.И от тогава май до сега така не е валяло. Аз така искам да завали, да стане чудно снежно бяло.
Ами валяло е. На тази дата преди 4 години.
Помня, защото бяхме на коледно парти във Варна и после едвам се прибрахме.
Виж целия пост
# 352
Ето го снега от вчера - Е това беше !!!
http://vbox7.com/play:eb3685c3
Виж целия пост
# 353
Голяма поледица тази сутрин ,едвам дойдохме на работа,добре,че съм до обяд,че голям студ,климатика ми е замръзнал #Cussing out
Виж целия пост
# 354
Добро утрооооооооооооо, да ви инфорирам за коледния базар  Flutter

Имам удоволствието да ви поканя на огранизирания от Движение на българските майки  Коледен Благотворителен Базар в Бургас. Той ще се състои на 19 и 20.12.2009г. В МОЛ Бургас Плаза /пред касите на магазин Карфур от 10 до 20ч./
Средствата от базара ще бъдат използвани за осигуряване на предмети/пособия  от първа необходимост за децата от ПУ ”Отец Паисий”- гр.Бургас, ДДУИ "Св. Екатерина"- с. Искра и СУПЗ- с.Бата.


Заповядайте, Нека дарим повече усмивки тази Коледа!!!
Виж целия пост
# 355
Аз пък неможах да си откл. колата и се отказах да водя Дебс на градина. Laughing
Нашите днес са на "свинска сватба" Laughing д*пе да им е яко. Mr. Green
Виж целия пост
# 356
  Аз пък се чудя на снощната поледица ли да се сърдя или на Мегата за предложението от преди ден-два. Направо си ме урочаса  Crossing Arms  Mr. Green
  И съм на работа  Tired
Виж целия пост
# 357
Чак сега ми дойде нета  Rolling Eyes

Благодаря на Ах'чето, че ви покани на Базара

След малко и аз изчезвам натам

Дано наистина успеем да усмихнем повече деца тази Коледа


.... а за сутринта не ми се говори - едва си отворих вратата на колата ... а трябваше да нося стока за базара... а на тоя лед с тез кашони, как щях да падна - не е истина... дано се е поотмразило вече
Виж целия пост
# 358
  Аз пък се чудя на снощната поледица ли да се сърдя или на Мегата за предложението от преди ден-два. Направо си ме урочаса  Crossing Arms  Mr. Green
  И съм на работа  Tired


Така както си го написала, е някоя лека драскотина  Mr. Green Сега поне знаеш към кой да се обърнеш за помощ  Heart Eyes
Виж целия пост
# 359
Аз пък щях да падна докато носех малката, добре че се размина  ooooh!
Ние вчера се отчетохме на базара. Големи красоти Heart Eyes  С покупките от там приключих с пазаруването на коледни подаръци  Flutter
И да спират тези дъждове, че празници идват  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия