В БУРГАС за винцето шарани готвят всички, чакат пухкав сняг и коледни звездички

  • 35 547
  • 745
# 390
Чакай да сложим дръжките поне ... Mr. Green
Виж целия пост
# 391
Иве да ти е жив и здрав малкия мъж ! nbirthday


За другия път ще знаем - по-кротко на пролет Wink
Виж целия пост
# 392
Ауу, пропуснах Ники. Нали се уговаряте за парти и чета по диагонал  Blush.
Иве, честито ти пораснало детенце! Да те слушка много и да си прекарате весело празника!   bouquet
Виж целия пост
# 393
... Нали се уговаряте за парти и чета по диагонал  Blush.
Що? Митко е редовен  Mr. Green може да се присъедините за идеята  Hug

ДНА - няма да работи
Чакам оферта от ФОРС-а, искаше ми се да сме сами, но те имали една маса запазена за РД
Давайте идеи

Виж целия пост
# 394
Ще помислим, довечера ще я питам да каже занимава ли й се още.  Simple Smile
Виж целия пост
# 395
Ками, това на площада на К. и Методий проверявано ли е?
Виж целия пост
# 396
Момичета, искам да ви кажа, който не е прочел в другата тема : МиМка вече не е в реанимацията и била при бебчето си !  Simple Smile Толкова много се молех за нея и така се радвам сега .  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 397
Момичета, искам да ви кажа, който не е прочел в другата тема : МиМка вече не е в реанимацията и била при бебчето си !  Simple Smile Толкова много се молех за нея и така се радвам сега .  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Какво е станало? Тя нямаше ли още време до термин?
Виж целия пост
# 398
Имаше, но малко се пообъркаха нещата, нали беше писала, че е вирусна  и няма да дойде на "онази среща" , която не се състоя де.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=455202.45;topicseen
Виж целия пост
# 399
Боже.............тя е значи жената на таксиметровия шофьор от индикар  Sick
Виж целия пост
# 400
Милото Миме. Дано бързо се възстанови.  Praynig То затова така опустя тука.
Виж целия пост
# 401
Ми не било само черен дроб и сърце увредени ами и бял дроб и мозъка, била по-добре дано да се оправи  Praynig
Виж целия пост
# 402
Ми..  Rolling Eyes какво да ви кажа аз от сряда знаех ама си трайках и тайно се надявах да се оправи по-бързичко и всичко да е наред. Но видях после, че са пуснали тема и реших да ви кажа.   Rolling Eyes  Милото, Миме,   Confused
Виж целия пост
# 403
И аз от миналата седмица знам за случая, ама не знаех че е Мимка, и тъкмо си мислех, че тръбяха тръбяха за свинския грип, и в един момент млъкнаха и тоя случай не е отразен в нито една медия.
Виж целия пост
# 404
Ами психозата с грипа траеше известен период и изведнъж замлъкнаха .....  Thinking
 А бебчето е добре нали ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия