В очакване на Коледа - февруарчета!

  • 43 829
  • 743
# 705
Ахааа!
За какво били приготовленията Grinning

БУБЕ,Ч.Р.Д!Да си ни жива и здрава,все така всеотдайна и щастлива!  bouquet
Виж целия пост
# 706



Мили момичета, добри и красиви,
 нека ви почерпя за рожденният си ден,
виртуално тортичка  си похапнете,
и шампанско  за мое здраве си  пийнете.
Безкрайно съм щастлива между вас,
далечен тост вдигам в този час,
от както ви открих  не спирам да си ви обичам,
и всеки ден набързо до компютъра тичам,
защото зная, че приятелките ми добри
пишат всяка минута важни  новини . Mr. Green

Обичам ви , семейство мое февруарско...... Hug





 Каня ви на тази скромна трапеза, ако ви няма.... Rolling Eyes  Ще почвам сама да си мезя... Mr. Green

Виж целия пост
# 707
Бубенце , мило Честит Рожден ден!Бъди здрава и силна! Нека очите ти винаги искрят от щастие!Нека радостта бъде вечна твоя спътница.Нека любимите ти хора да са винаги край теб!

Виж целия пост
# 708
Бубенце мило,Честит Рожден Ден.Какво да ти пожелая? Красотата си я имаш. Щастието е в сърцето ти. Ум? Този ти е достатъчен, за да живееш така, както искаш. Любов? За какво ти е, след като всички около теб те обичат. Тогава ще ти пожелая: вярвай в себе си и крачи уверено по пътя на живота!

Изабелка и варианта с Пловдив го обмисляме,така че име няма да ни е излишно...
Виж целия пост
# 709
БУБЕееееее, да е честит деня в който си родена!!!  Hug
Пожелавам ти живот и здраве още 100 пъти по толкова години, бъди обичана и желана, много радост и веселие с всички тези симпатяги около теб!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




Някакъв вирус ме е полазил, но ще седна на трапезата да те уважа, а как хубаво си я подредила.  Hug
Лилавите иконки много ти тичкат, изпъква ти усмивката повече.  Mr. Green

Много хубави снимки и клипчета, не мога да не съжаля клетия мъж на Еленитка обаче, направо не е за завиждане с тези две страховити жени, то като видях снимката и инстинктивно се скрих в ъгъла.  Laughing
Виж целия пост
# 710
Бубе, жива и здрава да си, много, много щастие  ти пожелавам Grinning

Ади, на Дядо Коледа му се е разпорил чувала у вас Grinning

Еленитке, с тези два чифта сини очи сте истинска заплаха за мъжете Grinning Grinning Grinning

Ставам, че заминаваме за Пловдив и без това закъсняхме с един ден. Ще се върнем догодина  Grinning
Виж целия пост
# 711
Милото ми Бубе празнува днес значиии Hug
Честит рожден ден миличка, много здраве, щастие, късмет и обич ти желая! Така, както се раздаваш, и теб да даряват! Обичам те! Весел празник!  bouquet
Виж целия пост
# 712
Честит Рожден Ден, миличко Бубенце!



Нека животът ти е цветен и прекрасен!


Бъди все така очарователна,


артистична,


нежна


и деликатна.


Нека прелестните ти дъщери да ти носят само радост


Бъди щастлива, миличка!


Виж целия пост
# 713
Пък аз вчера имах видение насред бул. "Мадрид": Чара, Румен и Гого. Като мираж ми минаха пред очите. Чара си гледаше в краката, та може там да се е мотаело и едно Каменче. Опитах се да спра трамвая, но не се получи. За сметка на това така махах и подскачах, че около мен се образува празно пространство. Днес ще повторя номера, явно върви. Хората инстинктивно се дърпат от лудия скакалец в трамвая.
Чара, страшен сладкиш е Бабиното момче! Забелязах централния гост на масата - Дядо Коледа Кас(идов). А няма да ти казвам колко съм впечатлена от мечовете. След робота-трансформатор вече си имам ново предизвикателство. Забелязах също така как са се заиграли поотрасналите момчета с аутобана.
Elenia, изобщо не ви минава номера с лошия поглед. Стелка е като ангелче с тази руса косичка и сини очета!
Виж целия пост
# 714
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН БУБЕ!!!БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА,НЕКА ВСИЧКО КОЕТО СИ ПОЖЕЛАЕШ ДА СЕ СБЪДНЕ Hug Hug Hug  party023  bigdance2 newsm59
ЧАРЕ сега видях снимките ви от коледа страхотно сте си изкарали,а колко много подаръци под елхата имаше,ами тези мечове от къде ги взехте,ние бяхме взели на ванко такъв но не светеше и го върнахме,и си мислех че не светят.А детето гледа реклама по jetix там дават мечовете светят,май попаднахме на фалшив меч.Моляте кажи от къде ги купихте тези,аз пак ще търся из Бургас .
Виж целия пост
# 715
Бубенцеееее, Честит Рожден Ден! Пожелавам ти дни изпълнени с радост, душевен мир и любов! Бъди здрава!
                           
Виж целия пост
# 716
Хих,Чаре,голяма рода сме...много лели,баби...пък и Дядо Коледа тази година реши да залага на количеството...Като започнем да пишем писма вече няма да е толкова щедър... Mr. Green
Виж целия пост
# 717
Бубе,честит рожден ден мила!Много здраве,безкрайно щастие,несвършващ късмет, вечноструяща любов и много,много,много сбъднати мечти!
Виж целия пост
# 718
Бубе, мини вдигни чиниите поне, че ги ометохме.  Mr. Green
Остави не ги мий, днес ти е празник, все ще се намери кой да те отмени, де го Слънцето да пусне един чиляк по престилка сега се чудя.  Laughing
Аз в твоя чест се надигнах и направих бонбони Рафаело та да се почерпя и реално, че то от толкова картинки ми се понамокриха чорапите да ми капят лигите.  Mr. Green
Ще ги споделя с вас та и вие да се почерпите па макар и виртуално.  Laughing


Ето ти и малко усмивки за настроение, вярвам, че не ти липсва ама колкото повече толкова повече както би казала Пух дето се опитва да пребие народа ръкомахайки.  Laughing


Касандре, не ме отрази ти онзи ден, явно си била заета да сервираш и отсервираш на гостите, но да си ми жива и здрава, много щастие и късмет ти пожелавам!  Hug
Също и на останалите именници, които пропуснах, да си носите със здраве и късмет името!   bouquet
Тони, да знаеш, че всеки път ти стискам палци, но всеки път забравям да ти кажа, то на мен един акъл ми е крайно недостатъчен.  Laughing



Виж целия пост
# 719
Честит Рожден Ден, Бубе!
Бъди здрава, лъчезарна и много щастлива!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия