



забравих да споделя тази снимка... 








Омели сте всичко на трапезата
как не ви е срам?
Добре, че от бонбоните на Вал са останали двечки, та да опитам и аз.
Наистина много е порастнала Хубавелката! И на мен повече ми прилича на татко си. Споко, не е само при вас, и аз съм ксерокс




. Какъв е тоя форумски егоизъм 
пиши после как е Вяра 


Мони и Петьо също получиха доста подаръци и много си играят с тях . Петьо е малко разочарован , че няма сняг и не може да се пързаля с шейната , но нищо . Ние сега сме в майкини и пиша от компа на брат ми , утре вечер пак сме тук и заедно ще празнуваме Нова година 
,нямам търпение вече ,макар че свикнах .

,айде сега та като е гол подаръци нали има,и ние да си оплакнем очите малко


така го казва Ани/,всички бацили от тебе навън





Пък ние ще ти пожелаем да си ЗДРАВА, като селскостопанска крава!
Вътре каква я направи?
А Алекс?
Тя от кога е с тези петна? 

уморена съм много. Препоръчани теми