ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan Yillar) - тема 15

  • 30 102
  • 740
# 600
Мамита,по мои наблюдения кога мъжа е гладен и незадоволен ....

  Ах Вили, дали от всичко туй е бил лишен  newsm78 newsm78 newsm78
  Ама като гледам колко добре се справи  Laughing....май беше прав един наш професор дето все повтаряше...."Гладен студент - добър студент"  hahaha Joy Joy
 
Виж целия пост
# 601
Видяхме го да хапва отвреме на време,ама все с дрехи спеше....
Виж целия пост
# 602
Видяхме го да хапва отвреме на време,ама все с дрехи спеше....


че и с кондури newsm78 newsm78 newsm78
в новия филм чак се ошашавих като го видях бос да седи на дивана  #Crazy
Виж целия пост
# 603
Пък и без риза го дадоха,видяхме чее позагладил косъма.
Бризче как е времето във Варна,има ли много сняг.Моите две умници тръгнаха с маратонки че се притеснявам Hug
Виж целия пост
# 604
Пък и без риза го дадоха,видяхме чее позагладил косъма.
Бризче как е времето във Варна,има ли много сняг.Моите две умници тръгнаха с маратонки че се притеснявам Hug

5-6 см. но е кишаво студено- много силен вятър духа.
ами позагладил е косъма щото са го поели там каките- я какво казва супички там, разни неща му приготвили да го хранят, па и оная в Бейрут все го тъпчела с какво ли не- я колко снимки има.  chef
Виж целия пост
# 605
Пък и без риза го дадоха,видяхме чее позагладил косъма.
Бризче как е времето във Варна,има ли много сняг.Моите две умници тръгнаха с маратонки че се притеснявам Hug

5-6 см. но е кишаво студено- много силен вятър духа.
ами позагладил е косъма щото са го поели там каките- я какво казва супички там, разни неща му приготвили да го хранят, па и оная в Бейрут все го тъпчела с какво ли не- я колко снимки има.  chef
Бризкеее, ...ако е за тъпчене....и ние можем да се справим не по зле ...ама на мене ми се струва че липсата на аблата...е довела до успокоение в Сару...и е зело СВЕ да му се лепи...иначе казано добре е загладил косъма(Бризке  Hug сори че те пунтирам)... hahaha
Вени ..нема кво да се извиняваш...тукя освен простотии се обсъждат и сериозни теми от филма...нема лошо.... Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 606
И тук да ударя едно рамо.
Оставям ви за малко че ми се отвори работа Hug
Виж целия пост
# 607
 Joy Joy уф нека ни се даде в ръчичкитеее #Crazy #Crazy после нема да могат да го познаят #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 608
Чеки да подпрем ....и тукя....!!!  #Crazy
Али ..добре дошла мила... Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 609
тук съм,мила,но още ви дочитам atwork
Виж целия пост
# 610
тук съм,мила,но още ви дочитам atwork
Чети...чети....кат те нема ...са има да четеееееш... ooooh! ooooh! ooooh!  bouquet Hug
Виж целия пост
# 611
хайде и тука да се запиша че тази нощ ще съм наряд ама не в темата а с малката защото е болна
Виж целия пост
# 612
привет Кайболанки калпазанки  bouquet
два дена ме фана липсата и сте опукали десет страници, нема изчитане направо smile3529 smile3529
гледам прилепите си менкате hahaha hahaha hahaha
Чили, и аз тъй-мажо вика......айде бе, нали свърши, какво гледаш пак.............да не дават повторението.......като Мелодията smile3538 smile3538щото и нея гледам пак #Silly #Silly
викам........новите филми бе, човекът има нови филми hahaha hahaha
ми що ги нема на телевизора а се блещиш на лап-топа smile3515
викам...оригинално бе, гледам в оригинал, дане изпуснем нещо newsm08 newsm08
а той..........ми да земеш да се цаниш в телевизията..я за дубльор, я за преводач, поне полза да има от целата работа smile3511 smile3516
 newsm62 newsm62 newsm62
та така у нас, шанс у енибаштанско синьо да го дегизирам нема smile3534 smile3534 smile3534
оставаме си верни на Кайболанско черно hahaha hahaha hahaha hahaha
Бризче, Мамита, страхотни стихчета, ашколсун newsm20 newsm20
Тони, за прекрасните моменти-аз много харесвам и онзи-дето разбра че Али е Али Wink
и там дето тя се изрепчи на родителите си и каза че се отказва от всичко зарад него newsm03 newsm03
сори че станах толкоз сериозна smile3534 smile3534

Тони 2/т.е теди сладуранката/ -бързо оздравяване на малката Hug Hug
Виж целия пост
# 613
Браво...тази нощ...всички са примерни....  bouquet Hug
Сега да си пожелая лека нощ....на мене си.... hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 614
Браво...тази нощ...всички са примерни....  bouquet Hug
Сега да си пожелая лека нощ....на мене си.... hahaha hahaha hahaha

и аз ти я пожелавам  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия