ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan Yillar) - тема 15

  • 30 102
  • 740
# 690
Бризче  smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 691
Бризкееее, ти нали си знаеш..... newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20
Виж целия пост
# 692
Мисля аз, на картата ни родна
ново село вече там се бодна.
Близо до Триград е то
и да- Саруханлъ е името!

Кметството и герб си има-
мокра снимчица любима!
Я не се чудете- кой?-
естествено на нашия герой!

Саруханлъ вече и кмет има-
тя съфорумка е обозрима
даде ни терена свой
нищо, че е на завой!

Зизу е нашата кметица
и тя кат нас е нощна птица.
Тя закона в село ще прилага
а и ще внимава Сару да не избяга!

Него пък решихме да го правим джипи
щото всички имаме си "пипе"
знаем как със него да се срещаме легално
да не засегнем вярата му принципално!

Още длъжности вакантни има,
бързайте, за тях докато е зима
щото пекне ли навън и стане лято
за Стамбул ще литне нашто ято!

Ами туй е засега
новината е добра
имаме си приказен сарай
Саруханлъ е земния ни рай!
Виж целия пост
# 693
Мисля аз, на картата ни родна
ново село вече там се бодна.
Близо до Триград е то
и да- Саруханлъ е името!

Кметството и герб си има-
мокра снимчица любима!
Я не се чудете- кой?-
естествено на нашия герой!

Саруханлъ вече и кмет има-
тя съфорумка е обозрима
даде ни терена свой
нищо, че е на завой!

Зизу е нашата кметица
и тя кат нас е нощна птица.
Тя закона в село ще прилага
а и ще внимава Сару да не избяга!

Него пък решихме да го правим джипи
щото всички имаме си "пипе"
знаем как със него да се срещаме легално
да не засегнем вярата му принципално!

Още длъжности вакантни има,
бързайте, за тях докато е зима
щото пекне ли навън и стане лято
за Стамбул ще литне нашто ято!

Ами туй е засега
новината е добра
имаме си приказен сарай
Саруханлъ е земния ни рай!


 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20
Виж целия пост
# 694
Мисля аз, на картата ни родна
ново село вече там се бодна.
Близо до Триград е то
и да- Саруханлъ е името!

Кметството и герб си има-
мокра снимчица любима!
Я не се чудете- кой?-
естествено на нашия герой!

Саруханлъ вече и кмет има-
тя съфорумка е обозрима
даде ни терена свой
нищо, че е на завой!

Зизу е нашата кметица
и тя кат нас е нощна птица.
Тя закона в село ще прилага
а и ще внимава Сару да не избяга!

Него пък решихме да го правим джипи
щото всички имаме си "пипе"
знаем как със него да се срещаме легално
да не засегнем вярата му принципално!

Още длъжности вакантни има,
бързайте, за тях докато е зима
щото пекне ли навън и стане лято
за Стамбул ще литне нашто ято!

Ами туй е засега
новината е добра
имаме си приказен сарай
Саруханлъ е земния ни рай!

newsm74 newsm74 newsm74 newsm20 newsm20 newsm20 smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 695
отивам да обриша кръчмите че от много задачи и препускане из темите се уморих
Виж целия пост
# 696
Мисля аз, на картата ни родна
ново село вече там се бодна.
Близо до Триград е то
и да- Саруханлъ е името!

Кметството и герб си има-
мокра снимчица любима!
Я не се чудете- кой?-
естествено на нашия герой!

Саруханлъ вече и кмет има-
тя съфорумка е обозрима
даде ни терена свой
нищо, че е на завой!

Зизу е нашата кметица
и тя кат нас е нощна птица.
Тя закона в село ще прилага
а и ще внимава Сару да не избяга!

Него пък решихме да го правим джипи
щото всички имаме си "пипе"
знаем как със него да се срещаме легално
да не засегнем вярата му принципално!

Още длъжности вакантни има,
бързайте, за тях докато е зима
щото пекне ли навън и стане лято
за Стамбул ще литне нашто ято!

Ами туй е засега
новината е добра
имаме си приказен сарай
Саруханлъ е земния ни рай!


 Hug Браво , Бризче !   bouquet И аз искам жителство там ... smile3521
Виж целия пост
# 697
Тонкаааа...па ти си с усигорено жителство....па и ти е близо.. hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 698
 afwitch afwitch afwitch afwitch....аре да подпрем....еййййпа ме туриха наряд....
Виж целия пост
# 699
Зизу,каталясах да те гоня из темите. Naughty Stop Stop StopБлазе и на Бризчето замина на кръчма. Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 700
абе хора аз докато си оправя компа вий и кмет назначихте/ зизу честито ти кметско място/ а и джипи има избрано но откога започва работа - сега е сезона на вирусите/ аз вече си хванах такъв/
Виж целия пост
# 701
леле, разногледа станах да ви гоня #Crazy #Crazy #Crazy
Зизке, честито кметско място  bouquet
понеже мед сестрата ще е ощетена откъм вниманието на Сару, ще се кандидатирам за даскалица Wink Flutter
мисля редовно да препитвам джи-пито относно правоговора и правописа, то и без това лекарите са известни с грозния си краснопис, та ще му давам частни уроци hahaha hahaha
Вили, Тони 2, как са дечицата Hug
бързо да оздравяват Hug Hug
Виж целия пост
# 702
Тъдададъъъъм! И с трясък се повява.....ТЯ.....днес и е за сефте....всичкии на крака с шумни аплодисменти...... Hug
Благодаряяя,благодаряяя..нямаше нуждаааа...и вие ми липсвахте bowuu Joy Joy Joy

Кмет си имаме,даскалица ,Джипка(Галке Hug)....цаня се за Горски bowuu кат' 'земете да се криете една от друга по шубраците със Сару....аз че съм въоръжена и опасна....да си мълча...че ми плащате със Сару в минутки Mr. Green Joy Joy

Ша ва замоля да Фърлите едно оЧо в другата тема,задала съм един-два шилнесто-ръбести въпроса...и да ми се отговори сакам Thinking
Виж целия пост
# 703
Тъдададъъъъм! И с трясък се повява.....ТЯ.....днес и е за сефте....всичкии на крака с шумни аплодисменти...... Hug
Благодаряяя,благодаряяя..нямаше нуждаааа...и вие ми липсвахте bowuu Joy Joy Joy

Кмет си имаме,даскалица ,Джипка(Галке Hug)....цаня се за Горски bowuu кат' 'земете да се криете една от друга по шубраците със Сару....аз че съм въоръжена и опасна....да си мълча...че ми плащате със Сару в минутки Mr. Green Joy Joy

Ша ва замоля да Фърлите едно оЧо в другата тема,задала съм един-два шилнесто-ръбести въпроса...и да ми се отговори сакам Thinking
  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Виж целия пост
# 704
Хаха сега ти е смешно ама кат' те подгоним из горите....нищо че си кметица....прд Горския Сички са равни bowuu Оти ако те изкажа на цало Саруханлъ и те подгонят те.....е тогава булка....дупе да ти е яко Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия