Звездни компромати - 54 част

  • 68 565
  • 752
# 735
Пак е хубава, но трябва вече винаги  да е гримирана иначе...
Виж целия пост
# 736
Много ми е хубавка тази Николета. Такава, сладка муцунка. И с тази коса е хубава.
Виж целия пост
# 737
И мен Николета ми харесва много, с тази коса също, но я предпочитах с по-дългичка  Peace
Виж целия пост
# 738
Да, поне с грим много ми харесва.Без него виждал ли я е някой?
Виж целия пост
# 739
Да, поне с грим много ми харесва.Без него виждал ли я е някой?
Eто я без околоочен грим:
http://www.vbox7.com/play:5addfd71&start=73
Виж целия пост
# 740
Какво прави добрият грим от хората... Thinking
Виж целия пост
# 741
Сигурно вече разбрахте от новините, че Джулия Робъртс очаква четвъртото си дете  Grinning Много се радвам за нея  Hug Евала на тези жените с пари и кариера, които имат желание за много деца и го реализират  Peace
Виж целия пост
# 742
Сигурно вече разбрахте от новините, че Джулия Робъртс очаква четвъртото си дете  Grinning Много се радвам за нея  Hug Евала на тези жените с пари и кариера, които имат желание за много деца и го реализират  Peace


Да, да й е честито  Peace
Виж целия пост
# 743
Четох го днес, но май в Бг сайт и никъде в чуждите не видях потвърждение, ако е вярно е много хубава новина:) Когато започваше връзката си с този мъж помня, че имаше някакви драми с бившата му съпруга и мислех, че няма да просъществува дълго.
Виж целия пост
# 744
Абе хубава си е Николета. С къса, с дълга коса, все си е ок, само да не е така препечана и да не си отваря устата.
На някои и гримът не им помага.
Виж целия пост
# 745
Джесика Симпсън
С Дж Паркър
Кортни Кокс
Вал Килмър
Уилям Дефо
Виж целия пост
# 746
Четох го днес, но май в Бг сайт и никъде в чуждите не видях потвърждение, ако е вярно е много хубава новина:)
инфантилна, съобщиха го по централните новини на Нова. Остава да им повярваме! Grinning
Виж целия пост
# 747
http://prikachi.com/files/1230380B.jpg     k..лета
http://i.actualno.com/club.bg/files/2007/10/30/b1801177a5.jpg  калина
копи-пейст Mr. Green
Виж целия пост
# 748
Николета като че ли се променя за хубаво.
Виж целия пост
# 749
Пак е хубава, много е красива тази жена.И на живо пак е хубавица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия