През ОКТОМВРИ са родени нашите слънца, най-умните и най-чаровните деца!

  • 41 627
  • 744
# 390
Надина, не бе пиле, на 30.01. стана на една годинка Wink
Виж целия пост
# 391
Ами смени си лентичката бе, слънце  Hug
Виж целия пост
# 392
Мила, ми то сега като стане на година  и един месец ще го отчете Wink Нищо не мога да направя по въпроса, малко съм неграмотна Rolling Eyes
Ще се пробвам със снимките, че Радикала ми е много бавен днес, дано успея до утре Mr. Green
- тук подреждам на тати гащите, че майка ми е станала страхотна хаймана Mr. Green
- мама ме е украсила Rolling Eyes
- тук с кака се забавляваме, а мама прибира след нас Wink
- Райка е щастлива Wink
- Дя0о Коледа дойде и при мен Simple Smile
- с кюстюма на един от любимите герои, да  е жива и здрава свеки, че го намери Wink
- така си почиваха някои от нас Wink това е котка, да нсе си помислите нещо друго Crazy
- обичам го тоя малкия беее Joy
- от малък съм хакер:)))
ами приключихме със снимките, даде " ошибка" #Cussing out утре пак ще пробвам Wink
Виж целия пост
# 393
Еми, честито порастнало момче!  Hug Много здраве и игри на Боби.
На хубава дата е роден - нали милото е на същата  Laughing

Момичета, понеже пуснах в януарската тема на очакващите за Мира и попаднах на лентичката на една мама, която направо ме  Shocked
дъщеричка №1 на 3г. 2 м.
дъщеричка №2 на 1г.8 м.
дъщеричка №3 на 9 дни
Евала на таквизи българки!!!  Crazy
Искрено се възхищавам на такива хора - откъде имат сили  newsm78
лека нощ
ПП. Направо се размазах днес в парната кабина, не исках да си тръгвам...
Виж целия пост
# 394
Боги ама все женски бе, пуу да са и живи и здрави, ама аз ако имам гаранция, че ще имам момиче веднага се мятам за трето, ама малко вече ми е жал и за мен си.
Виж целия пост
# 395
Боги, ето една щастлива жена- три женки, егати кефа Flutter аз толкова исках женка....но това,което Шефа ми даде е наистина много добро Mr. Green много мое и  много аз Mr. Green
Виж целия пост
# 396
Боги, ето една щастлива жена- три женки, егати кефа Flutter аз толкова исках женка....но това,което Шефа ми даде е наистина много добро Mr. Green много мое и  много аз Mr. Green
Боги ама все женски бе, пуу да са и живи и здрави, ама аз ако имам гаранция, че ще имам момиче веднага се мятам за трето, ама малко вече ми е жал и за мен си.
Аз се изумих не толкова на бройката и това, че са само женски, а малката разлика между тях...
Виж целия пост
# 397
Мдаа и мен ме изненада куража за такава малка разлика, но и еднаквия пол не по-малко ме блазни.
Виж целия пост
# 398
Здравейте на всички!

Благодаря за милите думи. Ние все още сме 2 в 1. Гледам да лежа през повечето време.
Поне майка дойде да вземе Райчо в Разград, че се очертава от сряда до събота да съм сама, че Радостин ще бъде в София на изпити.

Прегръдки на всички Hug
Виж целия пост
# 399
Дам, добро утро!
Райче, успех!
Еми....много сте порастнали, браво. И как си приличат двамата.... Hug
Боги....къде ги намери тия с тая разлика....те верно, че и моите са с 1,6 год, ама и трето с тази....лудост. Трябват поне 2 баби, които да помагат. Аз не им се възхищавам, за мен това не е предизвикателство. Моите са двама, а аз вечер нямам физически сили да обърна внимание и на двамата. Ако са три....не е възможно да им дадеш всичко, от което имат нужда, дори не можеш да прегърнеш 3 наведнъж. А те си имат всяко своите нужди, независимо от пол и години. Гледам около мен хората с по 1 дете - ми те си играят, обясняват, рисуват, гледат филни заедно, ядат заедно. У нас е невъжможно - предполагам ще го потвърдят и другите с 2 с малка разлика. Няма как да седнеш на масата да се храните заедно - едното иска сок веднага след като си седнал, след малко на другото му се приходи по нужда. Сядаме пред тв-то и почва разправия какво точно да гледаме - единия иска едно, другия друго.... Нямаме баби и лели, винаги сме заедно - едното боледува, малко след това го изкарва и 2то, а ако имаше и трето....Аз вече започвам да се притеснявам - септември Наско е предучилищна, Вал - догодина. Когато той е 2ри клас, тя ще е 1ви. Има вариант да учат в различни смени, т.е. единия ще си е у нас до обяд, а другият следобяд - което предполага, че трябва да има 1 човек, който да е на разположение ЦЯЛ ден. Отсега ми става лошо, колко ли пари ще трябва да плащам на детегледачки /да е педагог задължително/, за да е на разположение цял ден??? Нямам въжможност, а и не искам, да викам баба, която да е с нас постоянно, но без човек за тях няма да стане....
Уф, оставям ви да си допиете неделното кафе, че много взех да мисля, а имам и планове да правя.
Целувки на всички....
Бела, няма ли мъжета и кафета вече  Mr. Green
Виж целия пост
# 400
Здравейте, мили приятелки!!!! Аз съм си вкъщи и ми остана само тази седмица да изкарам 3 дни, в петък сме на консултация и ще взема болнични, мисля, че изкарах подобаващо до края на 7 месец, стига толкова  Mr. Green Hug Много си е хубаво вкъщи, с Йони, тя си ходи на градина, но следобед като я взема и е супер, то и с този големия корем ми писна да го мъкна насам натам  Crazy

Като позатопли айде да се видим, с децата предлагам аз, някоя събота примерно или неделя, че се забравихме вече, поне аз де, че с тази работа нямах никакво време, както май сме повечето  Sunglasses

Една от априлките роди на 25.01 и много е странно, виждаш, че не е останало много, щом вече имаме бебка в отбора, припомних си какво беше преди 4 години и нещо с вас, никога не се забравя!!!

Обичам виииииииииииииии!!!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 401
Добро утро мили мами!

Ама такъв сняг вали...леле, баба Ви Зима е тук с цялата си прелест!
Сипвам ви по чаша силно и топло кафенце да сгреете душите!


Приканвам всички на отчет:
Райче? Как си? Меги? Боги, Наде, Мириндата къде се е покрила? Танче, Ади, Джулка, Плами.....да не продължавам.....
Лелелеле, почна да вали дори по-силно.....хайде запретваме ръкави и почваме да бачкаме.
Много целувки и приятна и  успешна седмица!
Виж целия пост
# 402
Добро утро на всички!  bouquet

Гея ами общо взето съм добре. Чакаме малкия да се роди, и понеже имам на моменти контракции повечето време лежа. Направо съм зарязала всичката домакинска работа, че като стоя дълго изправена и контракциите почват. Док иска да задържа бебо поне до края на седмицата, а пък нали и таткото няма да го има тези дни е добре да изчака, но каквото стане.

Прегръщам ви всички! Hug
Виж целия пост
# 403
Здравейте,мацки!   bouquet
Тук е много весело напоследък,но аз влизам само като гост да се забавлявам. Grinning Едни мъжища,кафета...
Гея,мерси за топлото кафенце,стопли ми душичката!
Напоследък нямам време за нищо,готвене,чистете,ходене на работа,децата като са си в къщи не ме оставят,рисуваме,пишем букви и т.н. Пък свободното време ми е за спане,ако има такова.Уморена съм ужасно,но от 1 март съм в отпуск.
С голямо закъснение искам да честитя момиченцето на Грепфрутчето.
Гери,честита дъщеричка Маги,мила! Hug
Да расте здрава,весела и много щастлива!

Честито и на Мира! Hug
Да ти е живо и здраво момченцето!Бъдете много щастливи!

Райче,миличка,успех на теб!Желая ти едно леко раждане и прекрасно,здраво детенце! Hug
Злато,гледам,че и при теб не остана много време,прегръщам те.От сърце ти желая всичко да мине леко и скоро да си гушнеш още едно слънчице!
Меги,да наистина е време да си починеш от тази работа!Леле,как лети времето!Йони сигурно няма търпение да стане кака. Grinning
Еми,дечицата са прекрасни!Честито и на Бобо със закъснение!    love001 Желая ви най-вече здраве!А като гледам е доста весело,хи-хи-хи,като у дома.
Рони,много те обичам,бе!Така се радвам,че се появи!Целувки на сладката Мария!
Дринка,как сте с Пепи?
Ох,времето ми свърши,ще трябва да ставам.
Целувки на всички ви и нали си знаете-много ви обичам!
Виж целия пост
# 404
Аз дочаках моето детенце. Едно много чаровно вече голямо момиченце, което запълва всяка минута от живота ми. Винаги сме били заедно, а аз и всички останали от семейството са пълни нейни роби. Живеем с нея и заради нея. .........

Миличка Рони, думите ти ме трогнаха много, прегръщам ви и двечките с прекрасната Мария и ви желая цялото щастие на земята  Hug Praynig Hug

Светле, душа, добре съм, така да се каже, имах контракции вчера и се поуплаших, но пих хапове и отмина, доки каза " ти пък, нали ти е за втори път", ама пусто ме гонят едни мисли, бременни работи.....  Mr. Green

Райче, леко раждане ти желая, дано изкара малкото човече до края на седмицата поне  Praynig

Бини, радвам се, чеп иса и ти, аз ще съм по-активна вече и също мисля да ви следя, мили приятелчета, поне докато родя, после - незнам - май по-скоро няма да имам време, а и ще е топло и ще скитосваме повечко  Mr. Green

Айде, целувки,че трябва да закусваме с Йони, днес ще гледам племенничката и оставих Йони в къщи, да ми е по-лесно, че поне си играят  Crazy Mr. Green Wink

И забравих да кажа - довечера сме за първи път на балет, с големи мераци е, дай Боже да и хареса учителката, децата, всичко  Praynig Приготвили сместрахотно трико /розово разбира се  Mr. Green / с една тюлена поличка, абе........ балерински работи  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия