Нищо не мога да направя по въпроса, малко съм неграмотна 
- Райка е щастлива 
- Дя0о Коледа дойде и при мен 
- с кюстюма на един от любимите герои, да е жива и здрава свеки, че го намери 
това е котка, да нсе си помислите нещо друго 
- обичам го тоя малкия беее 
утре пак ще пробвам 
Много здраве и игри на Боби. 

аз толкова исках женка....но това,което Шефа ми даде е наистина много добро
аз толкова исках женка....но това,което Шефа ми даде е наистина много добро

Много си е хубаво вкъщи, с Йони, тя си ходи на градина, но следобед като я взема и е супер, то и с този големия корем ми писна да го мъкна насам натам 


Едни мъжища,кафета... 



Желая ви най-вече здраве!А като гледам е доста весело,хи-хи-хи,като у дома.


Приготвили сместрахотно трико /розово разбира се
Препоръчани теми