Харуки Мураками

  • 43 454
  • 303
# 210
Имам я тази Хроника на прицата с пружина, но ме е страх да я започна Rolling Eyes Кафка малко трудна ми беше и доколкото разбирам и тази е нещо подобно. Но прочетох На юг от границата, на запад от слънцето и ми допадна Simple Smile
Виж целия пост
# 211
Май само в Кафка и в Птицата с пружина има такива сцени.
Виж целия пост
# 212
Аз съм разочарована от филма "Норвежка гора", а така го чаках с нетърпение. Беше ми интересно дали ще се справят с Мураками, е на са. Явно човешката фантазия и емоция не се предват така лесно във филм, както в книга. Или поне не точно този тип фантазии и емоции  Thinking
Виж целия пост
# 213
Имам я тази Хроника на прицата с пружина, но ме е страх да я започна Rolling Eyes Кафка малко трудна ми беше и доколкото разбирам и тази е нещо подобно. Но прочетох На юг от границата, на запад от слънцето и ми допадна Simple Smile
Ами да , мисля че по някакъв начин точно тия двете книги си пасват, но все пак Кафка е малко по- мрачна и по-драматична, докато Птицата с пружина е по - житейска история(като изключим фантастичния елемент)...
а "Норвежка гора " ми беше на- депресивна и никога не бих гледала филма.
Виж целия пост
# 214
Май тук му е мястото на моя въпрос.
Много ми се чете отново Харуки Мураками. Няма ли да излиза нещо негово отново, знаете ли?
Виж целия пост
# 215
 Sad За съжаление - не
Виж целия пост
# 216
Май тук му е мястото на моя въпрос.
Много ми се чете отново Харуки Мураками. Няма ли да излиза нещо негово отново, знаете ли?
Не можеш ли да го четеш на други езици - дори и най-новата, която, мисля, все още няма официален английски превод, се открива. Аз така съм изчела всичките му неща.
Виж целия пост
# 217
Май тук му е мястото на моя въпрос.
Много ми се чете отново Харуки Мураками. Няма ли да излиза нещо негово отново, знаете ли?
Не можеш ли да го четеш на други езици - дори и най-новата, която, мисля, все още няма официален английски превод, се открива. Аз така съм изчела всичките му неща.
на японски???
Виж целия пост
# 218
Май тук му е мястото на моя въпрос.
Много ми се чете отново Харуки Мураками. Няма ли да излиза нещо негово отново, знаете ли?
Не можеш ли да го четеш на други езици - дори и най-новата, която, мисля, все още няма официален английски превод, се открива. Аз така съм изчела всичките му неща.
на японски???

Цитат
на други езици
Mураками е превеждан на най-различни езици.
Виж целия пост
# 219
Момичета, каква е цената на доставката от сайта на Колибри?
Нещо не я намирам.

Възпламенихте ме и ще поръчвам, изчетох цялата тема  Heart Eyes
Виж целия пост
# 220
Момичета, каква е цената на доставката от сайта на Колибри?
Нещо не я намирам.

Възпламенихте ме и ще поръчвам, изчетох цялата тема  Heart Eyes
мисля, че беше 4 лв.- за София
Виж целия пост
# 221
gundie,мерси!

Ще поръчам или Норвежка гора или Хрониката. Искам да е нещо по-брутално, с повече фантасмагории. Май втората, като ви чета, е по-такава  Heart Eyes По мой вкус  Mr. Green
Виж целия пост
# 222
gundie,мерси!

Ще поръчам или Норвежка гора или Хрониката. Искам да е нещо по-брутално, с повече фантасмагории. Май втората, като ви чета, е по-такава  Heart Eyes По мой вкус  Mr. Green
Ами според мен втората не е много фантастична, а по- скоро малко депресивна повечко...Птицата с пружина и Кафка и Дивата овца и Страната на чудесата- това са за мен много фантастичните. Wink
Виж целия пост
# 223
Ами поръчах Норвежка гора като начало и още една, но ще се хваля като пристигнат в темата за новите книжки  Heart Eyes
Доставката за София от сайта на Колибри е 3,60 лв.
Виж целия пост
# 224
Ами поръчах Норвежка гора като начало и още една, но ще се хваля като пристигнат в темата за новите книжки  Heart Eyes
Доставката за София от сайта на Колибри е 3,60 лв.
е, значи съм те метнала с 40 стинки...аз за момент се бях притеснила да не би да съм те заблудила и да е малко повече от 4 лв. Wink А иначе още ли има 15 % отстъпка, то защо ли те питам, а не проверя в сайта??
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия