За липсата на желание за секс...да потърсим причините

  • 46 944
  • 360
# 75
Виц не виц,товa е моето мнение.Сексa не е нaй-вaжното нещо.И всеки ден дa го прaвиш aко нямa любов и увaжение или aко не си здрaв...е кaк дa ти е вaжен Rolling Eyes
Според моя мъж не трябвa дa слушaм тези,които много говорят,4е го прaвят редовно(3-4 пти седми4но или всеки ден или 4е мъжете им не спирaт дa искaт) зaщото просто не е истинa.Не съм сигурнa дaли е прaв,но е възможно,знaм ли.........
Просто споделих мнението си. PeaceГризaнкa блaгодaря зa споделеното
п.с. не искaм дa стaвa 4aт...Северинкa зa всякa двойкa думaтa "редовен" имa рaзли4но знa4ение.Зa едни е 1 път годи6но зa други веднъж дневно Peace
Виж целия пост
# 76
*Мира* не е прав, не го слушай! Simple Smile
Много двойки си правят редовен секс, дори и след дълги години семеен стаж.  Peace
Виж целия пост
# 77
И аз имах един такъв период, мъжо нещо взе да се дърпа, да заспива, уморен бил.............., докато една вечер не подскочи направо ме стресна  Joy Joy Joy.Оказа се че спиралата която си бях сложила/с лечебна цел/му боцкала и той за да не я махам защото ми помагаше нищо не ми казвал ooooh! След като я махнах си наваксахме  Mr. Green
Виж целия пост
# 78
Да не би пък да му е малък и да избягва контактите ви мислейки че не може да те задоволи. Laughing Стана ми смешно, ама и аз знам ли вече...има и такъв момент.

Аааа, нИдей да разбиваш митове, момиче! Те тези са много всеотдайни (и чести!) либофници!

И, Краси, пак не ти се получи това с тактичността  no
Виж целия пост
# 79
Според моя мъж не трябвa дa слушaм тези,които много говорят,4е го прaвят редовно(3-4 пти седми4но или всеки ден или 4е мъжете им не спирaт дa искaт) зaщото просто не е истинa.Не съм сигурнa дaли е прaв,но е възможно,знaм ли.........
Не е прав,не го слушай!Използва ,че си млада и зелена и те баламосва както си иска...    Mr. Green
Това в кръга на шегата!     Hug
Но наистина не е прав.Мъже като този на авторката са рядкост...защото едно е  да има период,в който не ти е до секс поради заболяване,много работа,умора или друг проблем /като в този случай,когато проблема се разреши,секса си е като преди /, и съвсем друго перманентно ,никога да нямаш желание или рядко...

Виж целия пост
# 80
Не знам, на мен все ми се струва, че в такива случаи , страстта се излива някъде другаде, върху друга  Embarassed Не визирам никого конкретно от тук изказващите се, може би мисля ограничено, но така ми се струва... Не може здрав, прав мъж да не прави секс със седмици, с месеци..... Stop
Ако не го прави с мен, значи го прави с друга....
Виж целия пост
# 81
Виц не виц,товa е моето мнение.Сексa не е нaй-вaжното нещо.И всеки ден дa го прaвиш aко нямa любов и увaжение или aко не си здрaв...е кaк дa ти е вaжен Rolling Eyes
Според моя мъж не трябвa дa слушaм тези,които много говорят,4е го прaвят редовно(3-4 пти седми4но или всеки ден или 4е мъжете им не спирaт дa искaт) зaщото просто не е истинa.Не съм сигурнa дaли е прaв,но е възможно,знaм ли.........
Просто споделих мнението си. PeaceГризaнкa блaгодaря зa споделеното
п.с. не искaм дa стaвa 4aт...Северинкa зa всякa двойкa думaтa "редовен" имa рaзли4но знa4ение.Зa едни е 1 път годи6но зa други веднъж дневно Peace

Важното е, че те е убедил. Двамата да са на една вълна.
Виж целия пост
# 82
Не знам, на мен все ми се струва, че в такива случаи , страстта се излива някъде другаде, върху друга  Embarassed Не визирам никого конкретно от тук изказващите се, може би мисля ограничено, но така ми се струва... Не може здрав, прав мъж да не прави секс със седмици, с месеци..... Stop
Ако не го прави с мен, значи го прави с друга....
Абе и аз така разсъждавам,ама тук се опитват да ме отрезвяват...и аз на стари години се обучавам...    Mr. Green      
Виж целия пост
# 83
ДОбре де по логикaтa 'той не прaви с мен знa4и действa с другa' би трябвaло дa съдим 4е и жените,4иито мъже не се сещaт,ходят по 4ужди мъже Rolling Eyes
Ето ние сме тaкa.Той нито с мен нито с другa и aз също.Изкривени ли сме или луди???Вярно,4е в нa4aлото имaхме скaндaли и проблеми и 4е се стигнa до изводa-Един от нaс трябвa дa се промени.Не можешедa е той и зa товa се промених aз.Кaто 4увствa емоции,желaния и нужди.Много по-леко се живее когжто приемеш едно нещо зa дaденост и не се бориш дa го променяш или рaзбирaш.Моля ви.Сaмо споделям зaрaди дискусиятa и в никaкъв слу4aй не приемaйте постовете ми зa зaяждaне или нещо подобно  bouquet
Виж целия пост
# 84
Да не би пък да му е малък и да избягва контактите ви мислейки че не може да те задоволи. Laughing

Едва ли това е причината. По мои наблюдения собствениците на мижави атрибути нямат подобни притеснения.
Виж целия пост
# 85
*Мира* , ти 100 % ли си сигурна ,че няма друга?
А и още си млада,цял живот ли така ще си караш,без любов?

И аз не се заяждам...просто ми е интересно.
Ако не желаеш,не отговаряй...     Hug       
Виж целия пост
# 86
стрес е причината, умората .....също
Виж целия пост
# 87
*Мира* , ти 100 % ли си сигурна ,че няма друга?
А и още си млада,цял живот ли така ще си караш,без любов?

Не говорим за любоф, а за секс. Пък той не е най-важният.
Виж целия пост
# 88
стрес е причината, умората .....също
3 години все стрес!?!?!?

Не знам, но такива проблеми са все по- често срещани напоследък. Нямам обяснение на какво се дължи. Може и стресът да е причина, но имам няколко примера пред очите си, когато стреса е в минимални количества, а липсата на желание си е на лице.
Виж целия пост
# 89
Grizanka  Hug и за теб!
Ама как да не се сетя за теб!? То онази тема беше култова. Simple Smile Много добре си спомням колко дълго стоеше на първа страница и колко много предположения, и съвети се изказаха. Идеята ми беше, ако успееш да се сетиш за името и, да я потърсиш и да дадеш линк тук. Предполагам, че ще е от полза за авторката- колкото повече, толкова по- добре.
Северина   love001
Ама като изобщо и въобще не мога да се сетя как се казваше тая тема........ newsm78 newsm78 newsm78 Помня само, че наистина комплексарка беше авторката и беше много закъсала, горката. Не знам какво стана с нея, по едно време изчезна и това беше. Силно се надявам да си е решила по някакъв начин проблема, ама да не е като мен. Защото и аз си го реших, но не по приятен начин.... Cry А че темата беше култова - култова си беше!  Peace И този проблем наистина е сериозен, колкото и да се шегуваме с него. Знам какво е, изпитах го на гърба си. Затова съчувствието ми е съвсем искрено.
Не знам, на мен все ми се струва, че в такива случаи , страстта се излива някъде другаде, върху друга  Embarassed Не визирам никого конкретно от тук изказващите се, може би мисля ограничено, но така ми се струва... Не може здрав, прав мъж да не прави секс със седмици, с месеци..... Stop
Ако не го прави с мен, значи го прави с друга....
Абе и аз така разсъждавам,ама тук се опитват да ме отрезвяват...и аз на стари години се обучавам...    Mr. Green       

краси.мира, не искам да споря с теб мила, но нека не поставяме всички мъже под общ знаменател. Както ние, жените, не сме всички к..ви, така и не всички мъже са кръшкачи. Истина е, че има много такива, но все пак не са всички. Моят не беше такъв. Имам сериозни основания да го вярвам и твърдя. И проблемът изобщо не беше друга жена. Приеми, че е възможно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия