За липсата на желание за секс...да потърсим причините

  • 46 942
  • 360
# 60
Аз имам още няколко въпроса...
Напрегната ли е работата му? Удовлетворен ли е от нея, как е на работното място, средата, колегите и т.н.?
Притеснени ли сте финансово, или по някакъв друг начин?
Единствено по твое желание ли са сексуалните ви контакти? Ако инциативата идва от негова страна, колко пъти се сеща "да си поиска"?
Когато ти си инициатора как приема той това? Как показваш, че имаш желание за секс?
Случвало ли се е да ти откаже?
Опитвала ли си се да увеличиш честотата на сексуалните ви контакти, като инциативата отново идва от теб?
Виж целия пост
# 61
А той отказва ли ти секс? Ако да -  защо? Знаеш ли?

П. С. И Mirama е пиатала същото.  Blush

П. С. 2. Тя има изключително добри попадения във въпросите си.
Виж целия пост
# 62

Мъж си, нали?  хич не обичате разговорите. Ако за един проблем не се говори, значи, той не съществува.
Виж целия пост
# 63
Марина Цветанова, а защо просто не го попиташ? Казваш, че връзката ви е почти идеална - това предполага, че можете да си говорите на подобни теми.
Иначе моето мнение е, че просто си е такъв - няма потребност да прави често секс. Познавам такива хора. Фактът, че от самото начало на връзката ви е така, ме навежда на тази мисъл.
Виж целия пост
# 64
Абсолютно възможно е просто човекът да си е такъв.
Не е вярно, че всички мъже искат секс непрекъснато.
Моят е подобен случай. Отказах се да търся други причини.
Твърди, че се сеща през работния ден. Ама какво от това, като вечер ляга и заспива.
В един момент просто престана да ми прави впечатление, един вид, примирих се и престанах и аз да искам.
Когато се случи е много добре, не се оплаквам, но е рядко.
При вас може и да е друга причината, но не търси под вола теле.
Един откровен разговор може да свърши работа, или просто да поизясни нещата.
Просто трябва да си достатъчно деликатна.
Виж целия пост
# 65
Моят мъж винaги е бил с голямо сaмо4увствие.И имa зaщо-грижи се зa външният си вид,спортувa,хрaни се и живее здрaвословно.
Никогa не е бил сексуaлно aктивен.Просто е тaкъв 4овек явно.С години е седял без ... и не му е пре4ело никaк.Свещи,ромaнтики,стриптийз,бельо....нищо не му влияе.Не пие лекaрствa,нито е зле с хормоните,не е уморен или стресирaн.Били сме по 10 дни нa по4ивкa без дa прaвим нищо.В месецa aко имa 1път е добре,но много 4есто и толковa нямa.Ве4е съм свикнaлa.И a викaш и дa спориш и по лекaри дa го водиш aко не искa нямa дa поискa.Лошо е когaто двaмaтa не сте нa еднa вълнa.Ти дa искaш,пък той не.Някои хорa явно нямaт нуждa от секс и товa си е.И кaто си нa 20 товa те депресирa.Или поне мен ме депресирaше.Сегa ве4е свикнaх и дори и моятa нуждa из4езнa.Инa4е кaкво-дa се рaзвеждaм или друг дa си нaмирaм....мъжa ми е много свестен 4овек.Той е нaй-добрият ми приятел.Друго от него не искaм.
Свиквa се с вси4ко.И с много секс и без никaкъв.Вярно животa не се повтжея,но след кaто съм нa 22 и рaзсъждaвaм по този нa4ин не виждaм зaщо някой дa се тръшкa,4е не прaви секс.Не е нaй-вaжното нещо нa този свят Peace
п.с От 8г сме зaедно женени от 2 и той е нa 35
Виж целия пост
# 66
Ами...аз прочетох всичко до тук.
Човека си обича повече работата и компютъра.
Сега ,според мен...Не знам как да го напиша,че да е ясно и същевременно авторката да не се обиди...
В тяхната връзка липсва страстта.Щом от самото начало е било така...явно за него това не е тази изпепеляваща,страстна ,всеотдайна любов на живота...
Дори и човек с по-ниско либидо,/има и такива хора,както сред жените,така и сред мъжете /, поне в началото на една връзка,когато се предполага ,че е влюбен ,търси близостта на любимия.
После вече,като поутихнат страстите,се проявява и тази липса на желание за секс.
Да,той я обича,уважава,но липсва любовната страст...А и сега,след като са вече женени, сигурно въобще не си дава зор...За него нещата са приемливи,обичат се ,разбират се,може би той смята,че тя е идеалната за него съпруга и майка на бъдещите му деца...и това е!
Напълно възможно е в миналото да е изпитал такава изпепеляваща страст и да е бил зарязан и много наранен...и да е решил ,че повече не иска такива изпитания.Затова една спокойна връзка ,без излишни емоции,напълно го удовлетворява.

Все пак се надявам да не съм права,защото е тягостно да живееш с такъв човек...И не мисля,че авторката би се примирила...    
Виж целия пост
# 67

Мъж си, нали?  хич не обичате разговорите. Ако за един проблем не се говори, значи, той не съществува.

Аз не съм мъж, обаче също смятам, че въпросите, които той е цитирал не могат да се задават. Вместо да решат някакъв проблем, обсъдени на глас, тези въпроси ще сринат мъжа...
Виж целия пост
# 68
... Иначе моето мнение е, че просто си е такъв - няма потребност да прави често секс. ... Фактът, че от самото начало на връзката ви е така, ме навежда на тази мисъл.

Именно!  Peace

А и щом нямате други проблеми.
Виж целия пост
# 69

Мъж си, нали?  хич не обичате разговорите. Ако за един проблем не се говори, значи, той не съществува.

Аз не съм мъж, обаче също смятам, че въпросите, които той е цитирал не могат да се задават. Вместо да решат някакъв проблем, обсъдени на глас, тези въпроси ще сринат мъжа...

Е то така, но той го е казал прекалено грубо, а има много начини да се каже нещо (по-назад направих друг вариант на един от въпросите му, но може да има и по-удачен от моето предложение). Освен това, щом за цели 3 години е пробвала всичко останао, какво да прави - да се мъчи, да изневерява или да се разжевда ли?  Crazy

Освен това прекалено много жалите мъжете. Да, темата е чувствитена, но хората са различни, а и начините да говориш по даден проблем също са различни. В случая се избира по-малкото зло и ако това е последният шанс нещата да се подобрят, не виждам защо да не се направи, щом двамата се обичат, искат да са заедно и да им е хубаво заедно.  Peace

П. С. Иначе не съм съгласна с Мира, че авторката веднага трябва да се примири и не трябва да се тръшка, че не прави секс, защото има и други хора, които не правят  Naughty - според мен тя първо трябва да опита контактите поне малко да зачестят, а ако не се получи - тогава ще му мисли как и защо да действа или бездейства.  Peace
А също не съм съгласна и с Красимира - човекът може и по начало да не е толкова "страстен".  Peace  Не че не е възможен и нейният вариант де, но и аз като самата нея се надявам да не е права.  Peace
Виж целия пост
# 70
Опитах се да я потърся, но не успях. Grizanka, помогни на жената. Wink
JoyСеверина, ама и ти по какъв повод се сети за мене........ Laughing Завиждам ти на паметта! Аз направих всичко възможно да забравя и почти успях, а ти как си спомни за моите, подобни на тези на авторката на темата, проблеми - не знам. newsm78 LaughingАми, честно казано, не знам как да и помогна, след като на себе си не успях....... То няма и какво толкова да се направи, просто си има такива мъже, колкото и да не ни се вярва. Мога да кажа какви бяха обясненията на бившия ми вече мъж. Когато се запознахме, както в началото на всяка връзка, имаше много, ама много секс. Прекрасен, всекидневен, без никакви проблеми, с огромно желание и страст. Така беше почти година. После полека-лека тия занимания се разредиха, което си е нормално и не ме притесняваше. Притесних се когато в един момент се усетих, че го правим вече твърде рядко и все по мое желание и искане. В началото на този именно период той не прояваваше активност, но не ми отказваше, когато аз проявавах такава. За съжаление скоро обаче започна и да отказва, просто си лягаше и заспиваше, а ако аз се опитвах да го предразположа, стоеше като дърво. Нищо общо с мъжа, който познавах дотогава. Иначе отношението му към мен си остана каквото си е било винаги, нищо не се промени, само дето не правехме секс. Опитвах всичко, да говорим, да обсъждаме, да не говорим за това, да не натяквам, да го оставя той да поиска, сърдене, нежност, коткане, пинизи....... Е не стана. Няма нещо, което да не съм опитала. Обичах мъжа си и бях готова на всичко. Правехме секс, но така, както при авторката - един-два пъти в месеца. Когато го правехме всичко си беше ОК, хубаво. Не е имал никакви здравословни, нито психични проблами човека, беше си съвършено наред. Онова, което ми обясни беше, че си е такъв - омръзва му. Поне беше честен. Всеки път ставало така - известно време секс до скъсване, после му омръзва и спира изобщо да му се прави. Уверяваше ме, че това няма нищо общо с мен, че ме обича не по-малко от в началото, че страшно държи на мен, иска да сме заедно, че съм страхотна жена..... Нямаше друга, казвам го за онези, които първо това ще предположат. Просто си беше такъв човека, това е. Познаваше си се и си признаваше дефекта. В крайна сметка се разделихме. Не беше само заради секса, разбира се. Но за мен беше мъчително. Разбирам напълно авторката на темата, но не мога да дам съвет. Понякога нищо не помага, няма желание и толкоз. Насила не става. Или го преглъщаш, или не. Хапчетата не са решение, щом няма мерак. Те помагат за ерекцията, но не могат да накарат мъжа да желае жената до себе си или която и да е жена. И той не е виновен, природата му е такава. Както има и такива жени, онези с вечното "главоболие". Laughing И мъжете са хора. ooooh!
Северина - много  Hug Hug Hug за теб, а на авторката желая искрено успех и да намери начин да реши проблема, ако изобщо съществува такъв. Peace
Виж целия пост
# 71

Свиквa се с вси4ко.И с много секс и без никaкъв.Вярно животa не се повтжея,но след кaто съм нa 22 и рaзсъждaвaм по този нa4ин не виждaм зaщо някой дa се тръшкa,4е не прaви секс.Не е нaй-вaжното нещо нa този свят Peace
п.с От 8г сме зaедно женени от 2 и той е нa 35

Звучеш ми като оня виц
- Милорд, надявам се ,че няма да има нужда да повтаряме тези смешни движения.
Виж целия пост
# 72

Свиквa се с вси4ко.И с много секс и без никaкъв.Вярно животa не се повтжея,но след кaто съм нa 22 и рaзсъждaвaм по този нa4ин не виждaм зaщо някой дa се тръшкa,4е не прaви секс.Не е нaй-вaжното нещо нa този свят Peace
п.с От 8г сме зaедно женени от 2 и той е нa 35

Звучеш ми като оня виц
- Милорд, надявам се ,че няма да има нужда да повтаряме тези смешни движения.

 Joy

Извинявам се  Embarassed , защото темата е много сериозна, а и спамя, но просто вицът ме развесели.  Blush
Виж целия пост
# 73
Да не би пък да му е малък и да избягва контактите ви мислейки че не може да те задоволи. Laughing Стана ми смешно, ама и аз знам ли вече...има и такъв момент.
Виж целия пост
# 74
Grizanka  Hug и за теб!
Ама как да не се сетя за теб!? То онази тема беше култова. Simple Smile Много добре си спомням колко дълго стоеше на първа страница и колко много предположения, и съвети се изказаха. Идеята ми беше, ако успееш да се сетиш за името и, да я потърсиш и да дадеш линк тук. Предполагам, че ще е от полза за авторката- колкото повече, толкова по- добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия