

Много е тъпо да си мислите, че при мъжете това е невъзможно.
Според вас защо този тип теми зачестиха толкова? Именно защото много хора не са си го признавали, но това не значи, че ситуацията е ненормален феномен за новините и че не се случва достатъчно често в практиката.
Интимността нито започва , нито свършва със секса... Искам да кажа, замисли се, защо не сте си близки, има ли отчуждение, откъде идва, срамувате ли се един от друг, има ли неща, което не правите или не бихте направили един пред друг, държите ли се " на дистанция" ( заключвате ли се в банята, образно казано ), има ли свобода на действията и движенията ( не казвам непрестанно да ходите голи един пред друг, но все пак да не е и да се преобличате в другата стая, а не един пред друг) ... Пудинг е права, лошото настроение и киселата физиономия дори и на най - голямата красавица не са приятни на повечето мъже... Може да има и нещо във външността ти, което го отблъсква? Дали не си понапълняла? Грижиш ли се за себе си - редовно обезкосмяване, да не ходиш с провиснали дрехи, несресана, със стъпкани пантофи, недоспала, нервна? Мъжете много се влияят от такива неща, все им се иска да сме принцеси, сякаш не сме хора, и нямаме право да сме нервни, болни, да не ни се занимава, в лошо настроение и така нататък...

Всякакви чешити има... Има мъже дето нищо не им пречи, все пак да не забравяме, че мъжа обича с очите си, жената трябва да гали мъжкото око, за да я пожелае, а това едва ли се случва, когато жената е намръщена , тъжна, нервна, пуши като комин и няма време да се обърне от домашни и служебни задължения
Препоръчани теми