Радостта за мен е най-голяма,аз през ЮЛИ ще съм мама/2010г./

  • 26 254
  • 723
# 120
Добро утро,момичета и хубава седмица на всички Hug
И аз да се оплача тази сутрин ooooh!...От десетина дена вече не ми се беше гадило, освен в колата,което явно ще си влача до края,както и първия път.Чак ми беше неудобно да ви се похваля, че като слушам на колко мами им е зле,щеше да е гадно от моя страна, но си мислих, че съм приключила вече с тая час от бременността. Само че не-вчера като ме почна пак...гадене , повръщане,цяла нощ не съм, спала и сега пак не ми е никак добре , въпреки че вече закусих...А вече влязох в 12-та седмица. В тая връзка да питам , има ли някоя мама за ФМ тази седмица?-аз ще ходя в четвъртък, стискайте палци всичко да е наред с бебето,моля, а аз ще разказвам след това Praynig
Виж целия пост
# 121
Светулка, не може ли да го предупредиш, че не искаш да се знае преди ти да информираш близките си, ама че доктор. Сори, и тук сигурно е така, но като не ги познаваме още из градчето ни хората (19 хил. жители има) - сигурно приказват за нас, но хеле...Я си вземи болничен и си гледай бебето по-добре!

Хубава седмица на всички и добре дошла и на новата "лъвска" мама. Накрая на "преброяването" ще видим колко рачета са се родили близнаци и колко лъвчета , както и планирани лъвчета дошли рачета. Аз на времето съм била планирана за рак - 21.07, а съм си седяла на топло до 07.08! Мъжа ми пък е осмаче и едва са го спасили, нали казваха преди, че родено седмаче оцелява, но осмаче трудно. Нашия е оцелял и се готви да посреща собственото си творение през лятото, така че казваме "няма реални невъзможни неща"!

Ивка, успех и чакаме разкази - от всички майчета, дето ще ходят на доктор тези дни! Аз съм на 30.12 и вече ме е хванал съклета, а за гаденето - всички ми обещават на 26-27 декември да съм кукуряк, ха да видим???
Виж целия пост
# 122
Здравейте момичета! Аз тия дни не съм писала и като гледам колко сте изписали. Изживели сте какви ли не емоции, но се радвам, че всичко вече е ОК.
Добре дошли на новите момичета.
Аз имах големи проблеми с кръвното и се наложи да лежа доста, за да не стане някоя беля. Сега съм добре. На работа съм и се надявам да успея да се справя с този проблем.
Пазете се всички много, нека не изживяваме лоши моменти вече. Дано Господ пази всички ни и всичко да е гладко докрая!
Лек ден на всички и повече усмивки и добро настроение!
Виж целия пост
# 123
Здравейте! Ива, аз ще ходя на БХС в Майчин дом този петък. Разбрахме се там да ми направят и ехогравски преглед, който включва всичко важно в този период от бременността.Дано всичко е наред, защото доста се притеснявам от това БХС! Успех на всички мами! Peace
Виж целия пост
# 124
Здравейте момичета ,
досега само четях но вече се записвам при вашта сладка групичка от пупи ,
това ми е втора бременност , имам син на почти 9г. , а сега съм бременна от инвитро- замразен трансфер , юни месец преживях един мисед в 8г.с. та затова изчаквах да мине този период , днес бях на лекар бебо е добре отговаряме на 10 г.с.
На всички пожелавам лека бременност и юли да гушкаме най-сладките бебчовци   bouquet
Термина ми е на 17.07.2010г. по мои изчисления , иначе днес излезе 13.07 , хайде лек ден от мене .
Виж целия пост
# 125
Бях обещала да ви разкажа за водата - защо трябва много вода да се пие. Няма да се впускам в подробности, малко картинно ще опитам, хем да не ви е дълго и скучноWink
та така, имаме си буболече в коремите, което се оформя полека лека с огромната помощ на образуващата се плацента (в началото няма плацента), през нея от нас към бебето минават и хормоните, и витамини,вода, соли и минерали , и кислород, антитела, лекарства, както и някой друг вирус патогенен (до 20-та седмица) - изобщо доста неща. От своя страна - бебешкия организъм усвоява каквото му трябва и на свой ред ни "връща" няколко неща - въглеродни газове, карбамидни води, отпадъци, хормони. Така запасени с "буклучките" на бебо, бъбреците ни трябва да преработят максимално бързо и добре натрупаните "отпадъци" - това става благодарение на удвоеното (поне) количество вода, което трябва да поемаме. Ако водата е с ниски кисалинност - 7 до 7,2 pH(мисля само Девин розовата в БГ е така) е още по добре. Сменяйте минералната вода всеки месец или пийте едновременно три-четири различни модела.
Това от мен, дано съм била полезна.
Още веднъж хубава седмица на всички и чакаме разкази! 
Виж целия пост
# 126
deizi_24 ,назначиха ли ти БХС-то или ти сама реши да го направиш. Аз много се страхувам от това изледване, защото може да ти покаже, че има проблем,а всъщност всичко да е наред. А и при предната бременност и двамата доктори при които ходех,не ми го препоръчаха,защото не било много надеждно newsm78 . Дано резултатите от феталната да са достатъчно добри,за да не се налага да го правя Praynig
Виж целия пост
# 127
Мамита, успешна седмица и от мен  Peace Аз също мисля да отида на преглед към края на тази седмица. Иначе се отказах от бхс, защото прецених за себе си, че не искам излишно да се побърквам от притеснения. Лекарят и без друго ме посъветва същото. Сега разбирам колко е вярна приказката "да пази господ да не ти се случва това дето майка ти си мисли"  Mr. Green
Виж целия пост
# 128
Здравейте, момичета! Приемате ли новодошли?
Аз съм на 29 г., от София, първа бременност (ако не се брои мисседа през януари т.г.). Бебето засега върви добре, с три дни по-големичко от седмиците си, въпреки че знаем точната дата на овулацията. Терминът засега е 13 юли 2010 г., пък да видим Simple Smile
В края на тази седмица ще ми взимат кръв за БХС, а на 29 декември съм на ранна ФМ, нямам търпение вече. Иначе се чувствам сранително добре, с изключение на гаденето от всякакви миризми, но слава богу до повръщане още не се е стигало.
Леко бременеене на всички!
Виж целия пост
# 129
Добре дошла при нас Scarlett!!! И моят термин е 13 юли  Grinning !
Аз в петък също съм на БХС! Стискаме палци всичко да е наред!!!
Виж целия пост
# 130
Здравейте от мен и добре дошли на новите момичета. Лека бременност   bouquet

С малко закъснение - честит рожден ден на Мики. Да расте здраво и щастливо дете.

Успех на всички, които ще ходят на лекар или на БХС тази седмица. Чакаме положителни резултати.

Аз мился другата седмица да мина на БСХ, че на последния преглед моето бебче вървеше малко по-назад и да не отида много рано  newsm78 Иначе с гаденето и аз съм много зле, а така се надявам скоро да ми мине  Praynig

Хубава и спокойна седмица, мили момичета  Hug
Виж целия пост
# 131
Здравейте сладурки. Да се похваля записах се на женски консултации. Мериха ме, гледаха ме, кръвно и т.н. Бебчо махаше с ръчички и си клатеше главичката. Според док. макар че е много рано е юнак, според това че сърчицето бие с незнам колко удара в минута. Каза, че съм доста тясна в таза, както се изказа - японски размер. Само дето лошото е, че съм с доста ниско крвно - 80 / 50. Засега продължаваме с почивката и с повечето течности. И той ме предпреди, че задължително повече течности, така че пиите чайчета и водичка мами Simple Smile
Виж целия пост
# 132
Здравейте лека седмица на всички  newsm53
Добре дошли на новите мамчета и лека бременост
аз да се оплача от вчера нещо все ми е криво и ми се реве дано да е нормално без причина да се случва
в петък съм при докторката да видим как е бебока а и сега ще му се види сърчицето  Simple Smile
natiivenci радвам се за теб че сте добре надявам се  в петък да ми кажат че всичко е ок и при нас
и аз съм на първа консултация тогава
Виж целия пост
# 133
Viliii, нормално е мила. Аз в събота, без никаква причина си поплаках, след това се посмях и така. Хормони бошуват, нормално е  Hug
Виж целия пост
# 134
оххх дано а лошото е че и моя мъж днес е на работа 24часа му е дежурството той ми е пожарникар
какти казва майка ми ще потърпим малко това онова но е за хубаво:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия