Радостта за мен е най-голяма,аз през ЮЛИ ще съм мама/2010г./

  • 26 254
  • 723
# 105
Ами добре дошла, Nataly76, термина ти е много лъвски;-)

Няма да ме водят на пазар май ;-( Искат , ама аз не мога...ще си полежа с болния стомах и ще си почета. После ще пиша ако имам сили.

Хубав ден момичета!!!
Виж целия пост
# 106
Здравейте сладурки. Малко се позагубих, но успях да изчета всичко, което сте написали в новата темичка. Радвам се, че сте добре и в предпазнично настроение. Аз утре ще ходя при доки, защото от два дни не ми е лошо и се притеснявам Sad Знам че е вече и време да се пооправяме и да отминава това гадене, но все пак...От няколко пък дни сънувам кошмари и ми е доста притеснено. Ама много големи глупости сънувам  newsm78. Иначе хубавото е, че днес си купихме елха и мисля да я подреждам , та се надявам да ми се пооправи настроението и да не мисля за глупости
Виж целия пост
# 107
Здравейте момичета!
Радвам се, че всички сме на линия и сме добре Simple Smile
Може ли да ми пратите парола за албумчето на лични ? Ще се радвам да се "видим".
Иначе относно водата и аз не обичам - максимално 1-2 чаши на ден.
Но като чета преживяванията на Веси явно си е важно да пием повечко.
Иначе и на мен вече много ми личи коремчето Simple Smile Всички колеги ме поздравяват без да съм казала нищо.
Може би защото по принцип съм слаба, а и не съм повръщала нито веднъж Simple Smile
 Hug Приятна неделя на всички!  Hug
Виж целия пост
# 108
И моето коремче си личи вече, отдавам го на това, че бях с плосък корем преди това и все пак 2-ра бременност ми е. Преди ми пролича корема в края на 6 месец  #Crazy
Виж целия пост
# 109
Момичета,сега се сетих ,че днес миченцето на Веси има рожден ден!  ooooh! Добре ,че денят не е свършил...
Веси,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! Да ви е жива и здрава рожденничката!Да расте усмихнато и добро дете ,за радост на всички вас!Сигурна съм ,че като кака ще бъде много всеотдайна и ще ти помага в грижите...
 nbirthday  party023  cook Tada  ura dazzler1 dance  bigdance2 newsm59 Tada  costumed034  Party Time
Пожелавам ви един незабравим празник и купона да е на 666.........

Също така пропуснах да поздравя nataly76  !Добре дошла мила и лекичка до края!
Виж целия пост
# 110
Здравейте, мами, съвсем нова съм, но нека се включа и аз Simple Smile Терминът ми е на 30.07. Надявам се всичко да е наред   bouquet
Виж целия пост
# 111
Добре дошли на новите мами!  bouquetЛека бременност до края!
Виж целия пост
# 112
Здравейте мами  Hug
Сиска,добре дошла и лека бременност ти желаем  Hug
Лястовичке  Hug радвам се,че всичко е наред с бебо,слушай внимателно инструкциите на док,пий си водичката,колкото и да ти е трудно,ще свикнеш и дано повече няма такива екстремни и стряскащи моменти  Hug И да ти е жива и здрава рожденничката,много да слушка бъдещата кака   bouquet
Виж целия пост
# 113
Добър вечер!!!

Весенце,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на порастналата Мики.Нека да ви е много здравичка,усмихната и най-любящата кака Hug

Лястовичке,чакам да покажеш снимки на тортите.Подозирам,че са художествени  произведения Wink

Добре дошли и на новите мами Hug

Ние цял ден сме по магазините,полудях ви казвам.Купихме шейна и стол за малката,много им се кефи.Поради липсата на сняг,баща и я вози по килимите,ама важното е,да е доволна. Laughing
Сега минахме и през Кауфланда,та се довършихме.Пълна лудница ви казвам.

Иначе сме горе-долу добре,да не чуе Twisted EvilГади ми се предимно вечер,а имах и 2 дни дето си бях екстра.
Виж целия пост
# 114
Добър вечер, мами,
аз искам да споделя нещо, което ми се случи преди 2 дни, понеже съм притеснена все още. Ходихме с мъжа ми до БИЛЛА, понеже ми се ядяха зеленчуци в 21:00 вечерта  smile3511 На паркинга щеше да ме блъсне един идиот, който тръгна да паркира на заден без да погледне в огледалото   #2gunfire !!! Добре, че бях на 4-5 метра от него и успях да го видя навреме и прибягам, за да не ме блъсне. Направо бях на косъм, изплаших се, по-скоро се ядосах страшно много. Прибрахме се и половин час по-късно започнаха болки ниско долу. Продължиха до сутринта, като почти не съм спала. Никога до сега не съм имала такива болки. На сутринта вече ми нямаше нищо и сега се чувствам добре. Но все още имам някакво притеснение... Моля ви, ако някоя от вас е имала подобни болки да сподели, понеже не мога да ида при моята лекарка тези дни  Confused
Виж целия пост
# 115
Siska, миналата седмица ми се случи нещо подобно, но не съвсем. Ядосах се страшно много в работата и като се прибирах обратно в офиса след обедната почивка, получих болки ниско долу. Отдадох ги на емоционалното състояние и изтичах до аптеката, за да си взема но-шпа. Изпих 1 таблетка и всичко се оправи. Не знам доколко ще съм ти в помощ или успокоение, но според мен, щом болката е отшумяла, няма за какво да се притесняваш. Ако все пак се тревожиш, обади се на твоя лекар утре!

Добре дошли на всички нови момичета.

Хайде момичета, оправяйте се с това  Sick. Много ми е мъчно като ви чета, въпреки че не мога да си представя какво преживявате...  Hug Дано преминат киселините и гаденето възможно най-скоро.

Ние днес се разходихме по магазините, за да си харесаме модел бебешка количка. Отношението в нито един магазин обаче не ми хареса, не ми се мисли как ще тръгна да пазарувам след няколко месеца, особено като се знам какво съм магаре и как хвърлям всичко в магазините, ако нещо не ми се понрави..  Grinning

Спокойна вечер на всички! Simple Smile

Виж целия пост
# 116
Добре дошли на новите мами!

Аз ей така преди да си легна да ви кажа, че утре съм на "среща" с бебочето, ще се записвам на ЖК.

Лека и спокойна нощ
Виж целия пост
# 117
Сладурки,много ви благодаря за пожеланията към Мики и за загрижеността ви към мен !  Hug Страхотни сте ! Hug
Какво да ви кажа?! Купонът беше от два до към 21 часа !  ooooh! След това доправях и украсявах тортата за утре за детската градина.Нали и там ще празнува.Беше прекрасно днес,пък макар и малко изморително,по точно много изморително.Около 10 деца плюс още толкова родители.
Болят ме без прекъсване яйчниците и бъбреците. Sad Повече пия от преди,но пак не е достатъчно.
Ще пусна снимчици от партито през седмицата - обещавам.
А сега отивам да се тропясвам хоризонтално,че едва гледам.
Виж целия пост
# 118
Добро утро сладурки. Днес съм при док и задължително после ще пиша. Стискайте палци всичко да е ок Simple Smile
Виж целия пост
# 119
Добро утро на всички.
Nataliqivenci успех на дока, аз съм в четвъртък.
Момичета да ви споделя не  Sick но ми е гадно на корема имам почти постояни болки в слабините и на работа кото стоя пред компа почва да ми се гади на коремчето, най-добре се чувствам в легнало положение. Дока ми каза нош-па сутрин, обед и вечер но не минава.
И днес съм така и се чудя дали да не взема болнични от личния и да си ходя в къщи на топло да си легна. Единственото което ме спира че съм от малък клюкарски град и ако отида при личния иму кажа че съм бремена утре целия град ще знае, а ние още неискаме да казваме даже и родителите незнаят.
Е споделихви сега ще хапна нещо дано да ми мине гаденето на коремчето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия