Радостта за мен е най-голяма,аз през ЮЛИ ще съм мама/2010г./

  • 26 254
  • 723
# 165
Jasra,ти си цяла седмица пред мен по лентичка,пък си с моят термин newsm78Аз дали няма да се изместя при Августките след лекаря newsm78Моят термин сигурно ще отиде за 7 Август newsm78
Виж целия пост
# 166
Murzel, да ти жива и здрава и много да те слуша Simple Smile Аз бях вчера на детски рожден ден и няма да ви казвам каква лудница беше. Голям купон, голяма лудница. Само 5 деца бяха, но беше просто нещо страхотно. Не съм предполагала, че децата на 4 години имат такава енергия... искам и аз. Те за 3-4 часа не спряха да тичат, да се гонят. Беше наистина гулям и щур купон. Беше много весело Simple Smile Иначе да се похваля издържах и не ми стана лошо през цялото време, само дето като се качих в колата и потеглих към вкъщи на два пъти ми се наложи да спирам. Ама хич не ми понася да съм в кола  Shocked
Виж целия пост
# 167
Ади, вече и аз съвсем се обърках. Според всички калкулатори в интернет, терминът ми трябва да е на 23.07. Според лекарката - 31.07. Като попитах що е такава разликата, тя ми каза, че това е просто ориентировъчна дата за болнични. Иначе бебето ще си излезе, когато реши... Инак, аз, тайничко ще се надявам да се роди на 31.07, това ще ми е най-прекрасния подарък!  Mr. Green
Виж целия пост
# 168
Джасре, датата 31.07 е лично специална за теб или?  Wink
Виж целия пост
# 169
31.07 е много специална за мен. Тогава съм родена и аз! Simple Smile
Виж целия пост
# 170
Мързелче,  bouquet

Да ти е жива и здрава малката рожденничка.Много здрава и усмихната да расте  bouquet

Джасра,и на мен ми изглежда объркващо. newsm78Ще видим на мен какво ще ми измислят като дата.Явно ово-то е било по-късно при теб newsm78


Виж целия пост
# 171
Джасра,и на мен ми изглежда объркващо. newsm78Ще видим на мен какво ще ми измислят като дата.Явно ово-то е било по-късно при теб newsm78

И това не ми се вярва, щото по нейния апарат седмиците и дните съвпадат с лентичката.. И по размери е ок за седмиците си. Абе, живо и здраво да е! Ако трябва да съм честна, нито термини, нито лентички ме интересуват... Само проблеми да няма, пък да се ражда когато ще!  Praynig
Виж целия пост
# 172
Дааааааам,живи и здрави Hug
Виж целия пост
# 173
И моят мъж първия път искаше малката да се роди на рожд. му ден, защото тогава ми беше термина, но в последствие се поотказа, защото се усети, че тогава той вече няма да има рожден ден. То не че сега е много по-различно, защото са през три дена и цялото внимание е съсредоточено върху нея - торти, играчки, подаръци. Неговият е тека между другото едно "честито".
Виж целия пост
# 174
Свекърът ми и не знам как ми се пада на мъжът ми сестрата са родени в един и същи ден. А свекървата е ден преди това. И няма рожден ден, който да е така между другото. Купонът си върви и е пълна лудница  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 175
На мен по калкулатори ми излиза термин 23, а  док ми  записа в документите 21-ви юли.

Ади, моят син трябваше да се роди август, а накрая отиде септември. В италианско  щяха да ме чакат дори 3 седмици след термин /и бебето да стане 5 кг  Shocked Mr. Green/, ако не бях преувеличила малко и ми предизвикаха раждане седмица след термин.
Виж целия пост
# 176
Джасре, извинявай за тъпия въпрос, smile3538 не съм прочела последните постове от предната страница. smile3537

Пожелавам ти подаръка за рождения ден от все сърце и стискам палци и честито за страхотните новини от прегледа   bouquet Peace

мързелче, честит празник и на вас!  newsm18  Tada

 newsm78 аз май доста празници съм изпуснала  smile3538 Сю, Juturna и Веси   bouquet честити празници от мен на патерици   bigdance2 newsm18 newsm38

добре дошли на новите мами   bouquet

(редактирах се не-знам-колко-пъти)
Виж целия пост
# 177
Мързелче честит празник бъдете живи и здрави   bouquet
Джасре пожелавам ти да се роди когато ти е на сърце  Heart Eyes
И на мен по калкулатори ми излиза 17.07 а на снимката на бебо пише 13.07. но когато тогава само живи и здрави  Hug
Виж целия пост
# 178
Murzel да ти е жива и здрава рожденничката и много да те радва nbirthday
Ох момичата като мине обедната почивка и като седна пред компа после така ми се доспива, направо очите ми се затварят. Вие иматели такъв проблем?  Доспива ли ви се много следобяд?

А между другото може ли и на мен да ми изпратите паролката за албумчето? Благодаря!
Виж целия пост
# 179
Murzel,да ти е жива и здрава рожденичката newsm67!
Iva:),точно към теб ми беше въпроса.Аз съм от Асеновград и затова проучвам пловдивските специалисти относно ФМ. За Даскалов и аз съм чувала хубави отзиви,надявам се да споделиш как е минало при теб.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия