Какво сирене да си купувам?

  • 247 423
  • 888
# 345
Сиренето на Съединение съм виждала да продават в магазин ВМВ (Дианабад). Иначе ние си взимаме сиренето на Olympus. Много ни е вкусно.
Виж целия пост
# 346
Съединение , продават и в една хлебарница Бримекс по Каблешков , на който му е близо.
Виж целия пост
# 347
  Сирене от мандра Алдомировци-фирмен магазин на кооп.пазар в Люлин,срещу пощата.
Виж целия пост
# 348
Сирене Елена
Виж целия пост
# 349
Има едно Боженци...дали става? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 350
  Сирене от мандра Алдомировци-фирмен магазин на кооп.пазар в Люлин,срещу пощата.
Би ли обяснила къде точно е този магазин?
Виж целия пост
# 351
  Сирене от мандра Алдомировци-фирмен магазин на кооп.пазар в Люлин,срещу пощата.
Магазин на Алдомировци има и на пазара в Красна поляна. Не са лоши нещата.
Виж целия пост
# 352
Но и нищо особено не са.
Виж целия пост
# 353
  Сирене от мандра Алдомировци-фирмен магазин на кооп.пазар в Люлин,срещу пощата.
Би ли обяснила къде точно е този магазин?
   
 Близо до спирката на авт.108
Виж целия пост
# 354
Съединение , продават и в една хлебарница Бримекс по Каблешков , на който му е близо.

И ние от там взимаме, определено това е най-доброто сирене, според нас  Peace
Виж целия пост
# 355
Съединение или Маджаров.За мен това са най-добрите марки.
Виж целия пост
# 356
Аз купувам от Билла, за съжаление забравих марката коя е, но цената е 3.70. Супер е! Поне на мен ми харесва този тип сирена, като "Дунавия" - ей това е подобно. Мразя сухо сирене  Sick

Дунавия е с над 60 % палмова мазнина , за това е мазно , не че е истинско сирене .
Виж целия пост
# 357
Ситово Peace
Виж целия пост
# 358
на Маджаров, но насипно, не в кутия или опаковано. Naughty
И го взимам от едно и също място, на пазара на Красно село. Peace
Виж целия пост
# 359
Ох, овчето на Маджаров е поезия ...  Невероятно е просто.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия