Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на преносване на бебето?
Какви са симптомите на колики при бебетата и как могат да бъдат облекчени?
Какви са преживяванията на майките с кърменето на бебетата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на преносване на бебето?
-
Какви са симптомите на колики при бебетата и как могат да бъдат облекчени?
Симптомите на колики при бебетата включват интензивно плаченe, изкривяване на тялото, безпокойство и трудности при успокояване. За облекчаване на симптомите майката споделя, че използва Колийф. Коликите при бебетата се характеризират с периоди на плач, раздразнителност и стомашни спазми. За справяне със симптомите може да се използва топла струя от сешоар, масаж на корема, прилагане на инфантум или използване на капкови колийф. Важно е да следвате съветите на педиатъра и да потърсите медицинска помощ, ако е необходимо.
-
Какви са преживяванията на майките с кърменето на бебетата?
-
Какви са някои съвети и стратегии за преодоляване на проблеми с кърменето и грижа за бебето?
-
Какво е спешното състояние, което се наложи?
и нацелувай Максимус от нас

сложа го цоца няма 5 мин и е заспал слагам го да си легне-рев и така целия ден и половината нощ
Всички най-добри пожелания от нашата фамилия!
Дори и да е минал половин час, понеже понякога заспива на гърдата. Пък нощно време не броя колко пъти. Даже забравям от коя гърда последно е сукал, викам на мъж ми, добре, че нямам три 




ама резултата е никакъв. До преди няколко дни имах поне болки ,а сега и те изчезнаха. В крайна сметка май другата седмица ще играе ножа
. Дано ни изненада , ама с всеки изминал ден губя надежда. She_R напълно те разбирам и подкрепям - може пък заедно да кандидатстваме за бебе 2010