Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на преносване на бебето?
Какви са симптомите на колики при бебетата и как могат да бъдат облекчени?
Какви са преживяванията на майките с кърменето на бебетата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на преносване на бебето?
-
Какви са симптомите на колики при бебетата и как могат да бъдат облекчени?
Симптомите на колики при бебетата включват интензивно плаченe, изкривяване на тялото, безпокойство и трудности при успокояване. За облекчаване на симптомите майката споделя, че използва Колийф. Коликите при бебетата се характеризират с периоди на плач, раздразнителност и стомашни спазми. За справяне със симптомите може да се използва топла струя от сешоар, масаж на корема, прилагане на инфантум или използване на капкови колийф. Важно е да следвате съветите на педиатъра и да потърсите медицинска помощ, ако е необходимо.
-
Какви са преживяванията на майките с кърменето на бебетата?
-
Какви са някои съвети и стратегии за преодоляване на проблеми с кърменето и грижа за бебето?
-
Какво е спешното състояние, което се наложи?



... Да се надяваме,че са колики,а не от сега да я свикна да я нося,щото хич не ми се ще.
Лизи никога не е обичала да я носим,за което съм "виновна" аз!
Не съм я оставяла да плаче,но като си е кротка и спокойна не давах да я носят.
Ми така де!Дойде свеки за 1 час-носи я.Дойде майка ми-носи я.После сестра ми и тя и като си отидат кой да я носи цял ден?!!Мама!
Свекито много ми се сърдеше,но
това беше положението!Сега пак се надявах така да стане,ама за сега не се получава!
И ми направи едни много сладки муцунки!
Днес поприбрах някои,дето не играе с тях и останаха новите-"Бебе Бор" (Бейби Борн
),Снежанка,голямо Барби,книжки,комплект пералня,маса за гладене,ютия и кошница за прането...А колко бебета станаха не знам.Само ги реди да спят,завива ги... 

със свеки няма оправия само ме дебне да се обърна и го грабва... повръщал или щял да повръща, хълцал, плачел, а момчетата не трябвало да плачат (каква майка съм аз да го оставя да се разплаче че и да си поплаче малко) абе нямам думи...здраве да е!
!
.Лек и усмихнат ден на всички!
,иначи и аз гледам да избягвам цитрусови плодове,варивата.Сега ще му правя една доза чайче на Хип и се надявам поне малко да му помогне ,че като се превива от болки направо ми се къса сърцето,може и аз да изпия един че да има по-голям ефект.Надявам се по бързо да отшумят тия гадни колики че направо е страшно