Нека студ царува вън, през ДЕКЕМВРИ ще се сбъдне моя сън!

  • 30 125
  • 698
# 570
ЧЕСТИТ СТЕФАНОВ ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!МН.ЗДРАВЕ И ЛИЧНО ЩАСТИЕ[/color]!ЧЕСТИТО БЕБЧЕ И НА SHE-R!Да ви радва много всички в къщи,най-накрая и ти да се успокоиш! newsm51Нямам никакво време да пиша,беба е с ужасни колики,сега е в ръцете на тати за малко,когато успея,пак ще прескоча...Останаха ли още неизлязли бебоци??? smile3506
Виж целия пост
# 571
Честито на мама SHE_R!!! Най-после се появи малката Тея!! Да е жива и здрава и много да радва мама, татко и кака  bouquet  bouquet  bouquet



Ами да останаха още неизлезли бебоци, незнам до кога ще се инатят Laughing.
Виж целия пост
# 572
Момичета почерпете се за здравето на моите двама мъже - / голям и малък Стефан/


Честито на новите майчета и най-вече на дългоочакваната бебка на SHE-R Hug
Мислех си че никога няма да излезе тая мома - пък е на Heart Eyes
Виж целия пост
# 573
Udis5, и аз съм тук Simple Smile стоя си и си мътя, а тия дни и като за капак само се тъпча с всичкото коледно ядене дето го наготвихме.
Честито на шер! Голяма принцеса е родила!
Амбър, според мен вие нямате запек, щом е като каша. Поне от моите четения по въпроса, запек е когато акото е на твърди топчета. А като честота се смята за нормално и на 5 дни веднъж да ака, стига да е добра консистенция. Аз не бих я мъчила да ака нарочно, но ти си знаеш Peace
А за махането на нощно ядене - също не бих го правила толкова скоро, не забравяйте за growth spurts - дават че първите са около 3-та седмица, така че в най-голямата нужда от ядене да им махнем едно хранене не е много добра идея. Поне според мен Simple Smile
Виж целия пост
# 574
ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ!!! ДА СЕ СБЪДНАТ ВСИЧКИТЕ ВИ ЖЕЛАНИЯ, МНOГО ЗДРАВЕ В СЕМЕЙСТВАТА И МНОГО КЪСМЕТ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!!!

ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ!!! МНОГО ДА СПИНКАТ, ХУБАВО ДА ПАПКАТ И НИКАКВИ КОЛИКИ ДА НЕ ГИ МЪЧАТ!!!


Ние сме си все така в тричасовия режим, памперс, кърмене, оригване, малко сън и после айде пак всичко от начало. Акото ни е все още редичко и много се гърчи, пушка и охка милата, все нещо и къркори коремчето от тези газове. До кога ще е така не знам. Четох някъде че към шестата седмица вече им се развивала по-добре отделителната система и се надявам да се отрегулират до тогава нещата. Иначе не виждам смисъл да ходим пак на педи, защото си давам капките преди всяко кърмене, акото не мирише, няма кръв и тя няма температура, та не виждам какво по-различно ще ни каже той. Явно трябва да се мине през този период и това е. Ограничавам се в яденето до колкото мога, не пия мляко, не ям млечни продукти. Хапвах си едни бисквитки само ама ще взема и тях да ги спра, че и захарта дразнела коремчето, то какво ли ми остана. Като я отбия ще направя купон ей и ще се натъпкам с всички забранени храни. Малко ме влудява това тричасово ежедневие и липсата на сън си казва думата, но единственото ми успокоение е че до няколко  месеца ще се отрегулират нещата и няма да е така за дълго.
За носенето на ръце мога да кажа да не се притеснявате. Кристиан беше най-ревливото бебе, което съм виждала, не спираше да крещи от сутрин до вечер, че и през ноща по 2-3 часа. Имаше и рефлукс и все прав трябваше да го държа, че се давеше много като легне. До 6 месечна възраст ми израсна в ръцете, после започна да пълзи и чак тогава започна по малко да се отделя от мен. Да ви кажа хич не му повлия на самостоятелността това, даже напротив. В момента, в който проходи нямаше спирка и до ден днешен трудно го удържам да седи до мен като сме на вън. Общо взето е много самостоятелен и носенето на ръце не го разглези по никакъв начин. Да не говорим, че от 8 месечен спи сам в стая и вече дори аз като искам да спи при нас си отива сам посред нощ в леглото. Така че носете си ги бебоците, много са малки още и неосъзнати, въобще не могат да манипулират вярвайте ми, просто имат нужда от топлината на мама.
Виж целия пост
# 575
Вече много ми се иска да съм част от маминките и да коментирам поведението на моя дебелунчо . Знам че и това ще стане , обаче вложих вече цялото си търпение и незнам дали ще намеря още
Дорита , Summer girl , вече сме ветеранки в темата - така че успех и на вас Hug
Виж целия пост
# 576
Честито на She-R!Много да ги радва малкото бебоче! Hug

Bibi2202,при вас добре са се развили нещата с носенето,но племенника примерно до 3-4 години си се глезеше и искаше да го носят. ShockedТова е точно защото,както казва майка му,ако не спял е бил в ръцете на някоя баба,дори и да не плаче! Stop Иначе аз си я гушкам Ади като плаче.Нито Лизи съм оставяла да плаче,нито сега го правя,защото има и друга крайност.Просто се дразнех като идваше свеки през няколко часа (щото сме в една къща,на различни етажи) ,за да й се порадва,а радостта се изразяваше в носене.Както е сега със сладките неща. ooooh!За това не мога да се преборя и това си е.Но както и да е.Отплеснах се! Laughing

Ние (да не чуе дявола  Whistling) спим спокойно,с 2-3 хранения.През деня спи по малко,но аз съм доволна за сега.
Хайде ставам!До после! Hug
Виж целия пост
# 577
Привет и от мен.
Честито на мама She_r, да ти е жива и здрава малката Тея, нека много да те радва.
Относно храненето нощем: и ние все още не сме се отказали от нощното хранене, но мисля, че им е рано на млките човечета.
Защо трябва да плачат, когато може да си се нахранят спокойно и после да си спинкат.  Naughty
Честито на всички, които имат именници днес.

Искам да ви попитам, дали е нормално от време на време да му хурка нослето на моето бебе, което на две седмици. Видимо му е чисто нослето, но понякога хърка. Благодаря предварително на включили те се.
Виж целия пост
# 578
mezzatr ,нормално е!Няма страшно! Peace На всички им хъркат.А ние имахме и едно по-странно хъркане,което премина за няколко дни.Така и не разбрах какво точно беше,но капех физ. р-р и така.И ти капвай и почиствай секретчетата,а за хъркането не се притеснявай,ако си диша добре до като спи или папка! Wink
Виж целия пост
# 579
Честита розовелка на She_R  bouquet Да е жива и здрава малката Тея и да порастне голяма хубавица!




Честит имен ден на всички празнуващи на Стефановден!
Виж целия пост
# 580
mezzatr ,нормално е!Няма страшно! Peace На всички им хъркат.А ние имахме и едно по-странно хъркане,което премина за няколко дни.Така и не разбрах какво точно беше,но капех физ. р-р и така.И ти капвай и почиствай секретчетата,а за хъркането не се притеснявай,ако си диша добре до като спи или папка! Wink


Благодаря ти, малко ме поуспокои, защото сега си спи спокойно. Ще капя разтвора и дано отмине.
Притеснявам се повече, защото баткото ни е с хрема и се притеснявам да не го прехвърли на бебо, уж спазваме добра хигиена и той не се завира в бебо, стои си в неговата стая, но все пак ни е страх.
Виж целия пост
# 581
Най-накрая да честитим и на She_R !!!! Да ти е жива и здрава и така блажено търпелива и спокойна, за да можеш да си почиваш с двете кукли!!!   bouquet
Честит празник и на всички именници днес!   bouquet

Така и не разбрах какво точно беше,но капех физ. р-р и така.И ти капвай и почиствай секретчетата,а за хъркането не се притеснявай,ако си диша добре до като спи или папка! Wink
pebs как го капеш този физ.р-р!? Ние сме на Sterimar и ми се вижда доста ненормално с такава струя да пръсна в нослето, аз в собствения си не бих пръснала, какво останало за на детето... Дали няма стане с капкомер!? newsm78 И как почистваш след това!? Аз действам с клечка за уши, но знам че бебовците трябва да кихнат за да почистят ноздрите, но не винаги ми се получава.
колики -давам Биогайа+чай п/в колики с копър на Хип, а аз допълнително пия Бебезан пак заради колики уж да усилвам действието както каза Електра, за момента съм доволна, беб е сравнително спокоен, пак се пъне и пъшка, къркори му корема, но е както преди няколко дни,  ooooh! а като се разцърка давам му да папа и се успокоява
Амбър дано бързо свикне беба с новото АМ, че е много неприятно дечковците като плачкат и не можем да ги успокоим
На всички запечени или дрискащи бебета пожелавам да имсе оправи акото че да могат и техните мами да отдъхнат! А на мамите 2в1 скорошно обебване!
Виж целия пост
# 582
Здравейте  Hug
Честита принцеска на She_r, живи и здрави скоро вкъщи да посрещат новата година   Hug
За хъркането нормално е, ние днес успяхме да извадим и това което му пречеше и подхъркваше от него, а именно секретчетата.
Евита мисля беше питала за памперсите, ние сме на 2-ка Памперс от самото начало за сега са му добре, а за твоя адаш не знам не е лошо да пробваш различни номера и сама ще установиш  Peace
А за капенето на физиологичен разтвор има дозички от по 5 мл и като ги отвориш са удобни за капене в нослето, почиствам при нужда, както днес видях че се е събрало и първо пробвах с памучен филтър а после с клечка за уши стана но като махнах част от памука й.
Честит имен ден на мъжете на Елф принцес и всички останали, да са живи и здрави и горди с името си
Лек ден
Виж целия пост
# 583
Искам да попитам някой знае ли или има ли списък с храни, които дразнят стомахчето и предизвикват колики. Вече съм в чуденка какво мога да ям, нещо доста ограничено ми е менюто  newsm78
Виж целия пост
# 584
А за капенето на физиологичен разтвор има дозички от по 5 мл и като ги отвориш са удобни за капене в нослето, почиствам при нужда, както днес видях че се е събрало и първо пробвах с памучен филтър а после с клечка за уши стана но като махнах част от памука й.

Точно такива капя и аз,но почиствам със салфетка,намотана в единия край на фитилче,много тъничко и много внимателно. Peace
Ние сме на 1-ца Памперс,за сега спряха да пропускат,май са й били широки на кръстето,нищо че ги лепках плътно.
Евита,можеш да опиташ и други марки-Хъджис и Либеро са много добри.Лизи обаче се подсичаше от всички,без Хъджис,та ги ползвахме от 3-ка само тях.Просто трябва да си намерите вашите! Wink
Биби,сигурно има в кърмаческия,но хич не ми се чете,че съвсем ще ми обеднее и мойто меню. Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия