Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на преносване на бебето?
Какви са симптомите на колики при бебетата и как могат да бъдат облекчени?
Какви са преживяванията на майките с кърменето на бебетата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на преносване на бебето?
-
Какви са симптомите на колики при бебетата и как могат да бъдат облекчени?
Симптомите на колики при бебетата включват интензивно плаченe, изкривяване на тялото, безпокойство и трудности при успокояване. За облекчаване на симптомите майката споделя, че използва Колийф. Коликите при бебетата се характеризират с периоди на плач, раздразнителност и стомашни спазми. За справяне със симптомите може да се използва топла струя от сешоар, масаж на корема, прилагане на инфантум или използване на капкови колийф. Важно е да следвате съветите на педиатъра и да потърсите медицинска помощ, ако е необходимо.
-
Какви са преживяванията на майките с кърменето на бебетата?
-
Какви са някои съвети и стратегии за преодоляване на проблеми с кърменето и грижа за бебето?
-
Какво е спешното състояние, което се наложи?
Нямам никакво време да пиша,беба е с ужасни колики,сега е в ръцете на тати за малко,когато успея,пак ще прескоча...Останаха ли още неизлязли бебоци???



стоя си и си мътя, а тия дни и като за капак само се тъпча с всичкото коледно ядене дето го наготвихме.
Иначе аз си я гушкам Ади като плаче.Нито Лизи съм оставяла да плаче,нито сега го правя,защото има и друга крайност.Просто се дразнех като идваше свеки през няколко часа (щото сме в една къща,на различни етажи) ,за да й се порадва,а радостта се изразяваше в носене.Както е сега със сладките неща.
За това не мога да се преборя и това си е.Но както и да е.Отплеснах се!
) спим спокойно,с 2-3 хранения.През деня спи по малко,но аз съм доволна за сега.

И как почистваш след това!? Аз действам с клечка за уши, но знам че бебовците трябва да кихнат за да почистят ноздрите, но не винаги ми се получава.