Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на преносване на бебето?
Какви са симптомите на колики при бебетата и как могат да бъдат облекчени?
Какви са преживяванията на майките с кърменето на бебетата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на преносване на бебето?
-
Какви са симптомите на колики при бебетата и как могат да бъдат облекчени?
Симптомите на колики при бебетата включват интензивно плаченe, изкривяване на тялото, безпокойство и трудности при успокояване. За облекчаване на симптомите майката споделя, че използва Колийф. Коликите при бебетата се характеризират с периоди на плач, раздразнителност и стомашни спазми. За справяне със симптомите може да се използва топла струя от сешоар, масаж на корема, прилагане на инфантум или използване на капкови колийф. Важно е да следвате съветите на педиатъра и да потърсите медицинска помощ, ако е необходимо.
-
Какви са преживяванията на майките с кърменето на бебетата?
-
Какви са някои съвети и стратегии за преодоляване на проблеми с кърменето и грижа за бебето?
-
Какво е спешното състояние, което се наложи?
, преди ии след раждането имахме големи проблеми, но важното е, че след точно 1 месец престой сме си вече в нас
, надявам се никога повече да не изживея тоя кошмар, който преживях, но както се казва не е лесно да станеш майка.



Кога ставаха хора тия деца, че да се наспим нормално?!? Колибрич- ти се крии в ъгъла с това спящо дете, моля, че да не видиш черната ми завист как струи просто към теб
Яна за сега добре приема беба, търси я и я целува лИбовно, но трябва да я уверя, че нея обичам най- много преди това –знам колко против всякакви правила е това, ама какво да правя....още не съм измислила как да пробутам и бебето за равни порции любов от моя страна пред Яна

Трябваше даже някой лев да ти даде
Нямам никакво течение от рода на тапата, нямам болезненни контракции, само едно постоянно наместващо се бебе, което така и не си намери място, корем камък и някакво леко течение, за което ми предписаха и на мен глоболи.
, Пазете се милички!
Той като че ли е някакъв турчин, да не вземеме да излеземе някъде с бубата - ще му откъсна главата