ДЕКЕМВРИЙЧЕТА добрички гушкат братчета или сестрички!

  • 71 262
  • 745
# 330
Правде....  Joy    сладурана  ,какъв "комплимент" ви е направила само!   Laughing

МТВ...от къде тези мисли в тази малка главица ?! Дано  е фаза и  да забрави много скоро !

Марти...  Hug
Виж целия пост
# 331
Играла е метла през нощта в тази темичка Simple Smile но по- добре така!  Peace
Такива непоискани съвети, могат доста да наранят майка, която си "скъсва задника" да даде всичко на децата си  Hug

Ние довечера пътуваме за Плевен да сменим малко Софийския въздух Simple Smile
Иначе Калина се оправя доста бързо, тази нощ дори не се е събуждала Simple Smile

Вики  Hug тя постоянно ръси такива "бисери".
Преди 1 - 2 вечери, минавам покрай Кирил и го тупвам по дупето и му казвам: Ей, много те обичам!" и не знам откъде излезна нашия надзорник (разбирай Калина) и тя долетя тупна го и тя и му каза: "И аз те обичам!"  Mr. Green


Виж целия пост
# 332
На вас затова ли са ви големи дупетата, защото ядете толумбички  Mr. Green

ХИТЪТ НА СЕЗОНА!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
седя и се си смея самичка....

Ох, МТВ, и на теб не ти е лесно.... Дано бързо му мине! Кой знае какво е чул-недочул, разбрал-недорабрал, ама в тая възраст като си втълпят нещо и....

Метла е играла, а? Каквото и да е станало, надявам се, който трябва да си е взел поука.... Peace
Виж целия пост
# 333
Правде, умрех от смях с твоята умница - да я нагушкаш мнооооооого силно от нас  Hug Симонак по едно време само ни дебнеше да се целунем и почваше да вика "ГОРЧИВО" (това след 3 сватби в рамките на 2 седмици)
МТВ - чул е нещо от някъде и си го е интерпретирал в свой вариант  Rolling Eyes Обяснявай непрекъснато, рано или късно ще разбере  Hug Със Симонина има друг проблем - като и кажа, че не е яла достатъчно ми обяснява, че който ядал много ставал дебел като Петрушева (най-добръта и приятелка от яслената възраст), пък тя искала да е финна дама. Те танцьорките били слаби и тя така искала. Като я питах кой и го е казал се оказа, че е друго момиченце от тяхната група на което мама така му казала съответно. Та си поприказвахме една вечер и като че ли схвана основната идея за яденето, ама да видим.
Днес Дари отиде с татко си до село, за да вземат дърва, а аз си пуснах половин ден отпуск и след 2 часа отивам да си взема Монка от градината и да прекараме следобеда само двете  Laughing
лек испорен ден на всички
Виж целия пост
# 334
Правде, Калина ви е оправила hahaha. А сега яжте толумбички Laughing. И аз като Елс, седя и си се смея сама. Леле, голям майтап Joy.
МТВ, може от детската градина да е чул подобни неща. Дано бързо забрави и скоро да започне да хапва Praynig.
Моите се разкашляха и разсополивиха и двамата, буквално за два дни и сутринта ги водихме при педиатърката. Слава Богу нищо сериозно, но трябваше да ги заведем, защото в градината от февруари приемат само медицински бележки, а тези, които се представят от родителите не важат. И сега както се казва заради едната кашлица ще трябва да го водим на лекар, ама така по - добре, защото аз ги водех само, когато имат Т или когато не мога да овладея положението.
Виж целия пост
# 335
Хелоу, виждам Правда се появила след дълга тишина   bouquet  bouquet
За метлата съм пропуснала...

А сега да се фалана, вече завърших семестриално. Взех всички изпити  bowuu Остана ми само защитата. Имх много неприятни реживявания в Свищов, ама не мо се говори за тях! Благодаря на всички за подкрепата   bouquet
Виж целия пост
# 336
Хаха, не на толучмбичките  Joy

Гледах много хубави снимки на много хубави деца (и роди, и съпрузи  Mr. Green) Heart Eyes

Метлата и аз съм я изпуснала и моята клюкарска душа страда от този факт, ама явно е било за добро  Peace

Болните - Зечови, Мартини, какво става?

МТВ, това с умираането е ужасно, и Маги е на някаква подобна вълна (тя по принцип не яде, и не връзва умирането с порасването), но постоянно пита кой кога ще остарее и ще умира... Преди месец видя един сгазен гълъб и дъвкахме тая тема сигурно 5 дена - ама той защо е умрял, що не са го излекували, ама тя ще умре ли, аз ще умра ли (ако кажа да - реве като магаре, затова давам уклончиви отговори)  ooooh!

За бисерите да се включа - Маги е на вълна "мързи ме". Ама в "мързи ме" тя влага смисъла на "не обичам". Та имаме реплики от типа: "Мързи ме да акам в детската градина" или "Мамо, много съм ти ядосана, защо ме пращаш при Боян като ме мързи"  Joy

Малкото говедце Боян все още не иска да ходи сам (на година и 3 месеца е вече), станал е ужасно проклет и инатлив и ми къса нервите. Ако 2-3седмци не се пусне сам да ходи, отиваме на ортопед (да види той кон боб яде ли  Mr. Green).

Вики,
всеки ден пускай някакъв знак какво става, че може и да не снимаш Елла на 14-ти февруари  Joy

Мишелинче, а какво провокира Дари да говори така, психологът даде ли някакво обяснение?

Б**и, не е нормално от толкова малко алкохол така да ме боли глава ...

Виж целия пост
# 337
Вики , успех мила!!!!Много радости ви предсоят!!!
Мтв , незнам от къде е чул Трифи  но ще му мине !Всъщност как е започна ли да отшумява това?
Правде , никви тулумбички мацо!!
Пачко по добре са .Вие как сте скоро ви сънувах , щях да ти се обаждам!  bouquet  bouquet Hug
Виж целия пост
# 338
Ей ме на отчитам се -резултати няма все още ! Crazy

Оххх с тези толумбички ме убиватеееееее -така ми се хапват!

пачи..голям хит на Маги   с "мързи ме"  Laughing, представям си как се кикотите с нея. Стискам плаци Боян да проходи много скоро ! Да пуснеш снимки да ги видим човечетата !

Мимито..браво за изпитите! Peace

Зеч...мерси  Hug
Виж целия пост
# 339
Здравейте мацки! Hug
При нас пак е снежно и студено... Sad
Ние още сме в майкини,много ни хареса гостито,Иви се забавлява много,обгърнат е от вниманието на всички и му харесва да е такъв център на внимание! Wink
Ние с милото излизаме по каета и заведения,мама се грижи за детенцето ми и за нас и общо взето си изкарваме мнооооого добре! Peace
Без проблеми не може разбира се,екс мъжа се прави на важен и не изплаща издръжката си,но на мен не мидреме,както се казва,с неовите 65лв или без-все тая! Sunglasses Whistling Peace
Виж целия пост
# 340
Здравейте  Hug.
Мими, честито завършване.
Пачи, голям образ е Маги с "мързи ме" hahaha.
Вики, гледам още си тук Wink.
Ех, Веси, живот си живееш Grinning. Само така Peace.
И моите хлапета отиват към оздравяване, което е много добре, защото Дани от четвъртък пак ще е на градина и ще успея да запазя това което е останало от къщата и от нервите ми Mr. Green.
Виж целия пост
# 341
Привет момичета! Приемате ли нови попълнения? Странно защо четири години не съм се записала във вашия отбор. И сега изведнъж - Проблясък!!! Момата е родена на 15.12.2005г. Казва се Камея. Майка Силвия, татко Николай. Чакаме нов домашен любимец през юли, който каката държи да бъде сестричка. Това е засега.  Hug
Виж целия пост
# 342
Добро утро на всички,малки и големи!
 Hug Coffee smile3525
Виж целия пост
# 343
Зечи, да ви е жив и здрав и по-послушен именника! Heart Eyes

Виж целия пост
# 344
Именника ли?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия