ДЕКЕМВРИЙЧЕТА добрички гушкат братчета или сестрички!

  • 71 262
  • 745
# 345
Зечка, да е жив и здрав, Валко!
Много късмет и никакви болести Simple Smile   bouquet Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 346
Щом казвате, че има именник - да му е честито. И много целувки за майка му    bouquet

Добре дошли на мама Мързел и Камея  Hug Тя да не се шашка, че ние не сме от най-сериозните писатели, но да се разписва отвреме на време, поне четем  Peace

Аз съм малко крачка в страни от света, щото пак ме налегнаха работно-учебни-нощноживотни филми и само влизам да проверя Вики до къде го е докарала  Joy
А и кашоните от Ла Редут започнаха да идват и само правя планове как да сваля без никакво усилие 3-4 кг., за да ми стоят още по-хубаво  Joy Давайте идеи, единството условие е да не иска време моето отслабване  Mr. Green
Виж целия пост
# 347
Пачи, аз си заръчах онзи подрусващ тлъстинките колан Севън омни.. (сега е на прИмоция-сауна ефекта е безплатен Wink, а ако поръчаш втори-той иде на цена 80лв-голема далавера Mr. Green) Та го чакам и дано ми разбие мазнотийките, че са 10 кила ooooh!

Ето за именния ден:
http://calendar.dir.bg/inner.php?d=10&month=2&year=2010& … id=&eid=52126

Вики-как си?

Добре дошли на мама Мързел и Камея  bouquet
Виж целия пост
# 348
Благодаря МТВ ,но ние сме католици  и празнуваме на 14  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 349
Еми на 14-и пак ще ти честитя Grinning
Виж целия пост
# 350
Пачи, аз си заръчах онзи подрусващ тлъстинките колан Севън омни.. (сега е на прИмоция-сауна ефекта е безплатен Wink, а ако поръчаш втори-той иде на цена 80лв-голема далавера Mr. Green) Та го чакам и дано ми разбие мазнотийките, че са 10 кила ooooh!


Хаха, за такава джаджа изнудих Милен точно преди нова година, само че е друга марка (70 кинта в Практикер, без сауна ефект - при тест на джаджата на приятелка от сауна ефекта ме засърбя ечовешки кожата...). Та от време на време се подрусвам (1-2 пъти седмично  ooooh!). Тъпото е, че винаги се сещам за това, когато съм се наяла и после като храносмеля забравям  ooooh!
Виж целия пост
# 351
Момичета вчера 10ти (все още днес тук) родих моето сладко момиченце Chloe (Клоуи),много сме щастливи - не мога да ви опиша колко съм влюбена в нея. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Тежи 3.500 кг !

Скоро ще ви напиша как стана всичко и ще пусна и снимки,мерси на тези които ме мислеха и питаха  Hug
Виж целия пост
# 352
  bouquet  bouquet  bouquet
Вики ,честито!Страхотна новина!Желая на малката Клоуи цялото щастие и здраве на света!Кака Елла да е все така послушна и да бъде помощница на мама!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 353
Вики, честито! Да е жива и здрава малката Клоуи! Много радост и щастие на цялото семейство!
Виж целия пост
# 354
Честито и от мен Вики!!!!Да ви е жива и здрава принцесата!!!Много хубаво име сте и избрали.
Виж целия пост
# 355
Честито Вики! Много да сте щастливи всички, а на теб бързо възстановяване! Heart Eyes

Виж целия пост
# 356
Вики, честита ти малка, сладка беборана  Hug Да расте усмихната и спокойна, и много да те слушкат с кака Елла  Hug

Добре дошла на мама murzel   bouquet
Виж целия пост
# 357
Вики, честито бебче! Да ви е жива и здрава и да расте много щастлива!
Виж целия пост
# 358
Вики, да ви е здрава и много, много послушна и усмихната Клоуи, много да ви радва и кака Елла много да помага   bouquet Hug А за теб - много спокойствие  Heart Eyes
Страхотна новина, направи денят ми по-хубав  Peace
Чакаме включване с подробности, включително за реакцията на Дан е Елла  Mr. Green
Виж целия пост
# 359
Викии страхотна новина ,да ви е жива и здрава малката принцеса   bouquet Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия