ДЕКЕМВРИЙЧЕТА добрички гушкат братчета или сестрички!

  • 71 262
  • 745
# 375
Flash Dance... Честито мила! Simple Smile                        Пачи...ти си нашата орисница! Wink Hug
Виж целия пост
# 376
E,  ако така ще се орисваме, нека това да бъде пожеланието ми за рождения ти ден   bouquet
Веси, много любов, здраве и спокойствие ти пожелавам, а пък повторението само ще си дойде  Peace
Весел и романтичен празник 
Peace
Виж целия пост
# 377
Веси, много здраве и щастие! Обичай и бъди обичана!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 378
Здравейте девойки  Hug

Дани, честито мила  Hug Дано всичко е наред и да се радваш на една спокойна и лека бременност   bouquet

Аз влизам, за да ви почерпя вилтуално - днес с моя мил съпруг (който от време на време не мога да трая - ма то ще да е от много любоФ  Mr. Green) имаме годишнина от сватбата. Цели 7 години  Laughing


Виж целия пост
# 379
Благодаря за поздравите и пожеланията за Тити! Hug
Той от снощи е с Т..таз сутрин над 38..и нищо друго Rolling Eyes..леко покашля, но не му е зачервено гърлото..да видим на къде ще избие..дано само и Гого не лепне нещо.

pachi, наистина парти на открито сега, звучи-брррр, ама като е полято с винце, сигурно е било ок Wink Mr. Green

Мишелинче, Честита ви годишнина!  bouquet Още дълги години да се обичате! Hug
Виж целия пост
# 380
Весиии, Честит Рожден Ден! Много сбъднати мечти! Heart Eyes

Виж целия пост
# 381
Честит рожден ден, Веси!
Да си здрава, щастлива и много обичана!




Честит имен ден на Трифи и Валко! (на патерица)

Мише, честита годишнина. Много любов и щастие дълги години  bouquet.
Дани, честито  bouquet. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност Hug.

Доволна съм, щафетата е предадена както трябва - три родиха, три бременни.

А коя е третата  Thinking. Галакси, Дани и... newsm78. Нещо съм пропуснала новината.
МТВ, бързо оздравяване на Трифи Praynig.

Мойто диване (голямото), в събота преяде с торта и бисквити и цяла нощ повръща ooooh!. Вчера едва гледаше и днес го оставихме вкъщи. Обаче като го гледам днес как дивее из апартамента утре май май ще ходи на градина.
Виж целия пост
# 382
новата мама Мързел
Виж целия пост
# 383
А, да сега като написа се сетих, че и тя е бременна doh. Значи не съм изпуснала клюката Mr. Green.
Виж целия пост
# 384
Веси, честит рожден ден! Много здраве, щастие и любов!

Мише - честита годишнина! Много любов и разбирателство с половинката  Hug
Още веднъж благодаря за честитките и благопожеланията  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 385

(на патерици)
Честит рожден ден, Веси!




Честит имен ден на Трифи и Валкo!

mishelin, честита годишнина!
Flash dance, Мързел , честити коремчета! Леко бременеене!  preggo  preggo
Виж целия пост
# 386
Мише честита годишнина   bouquet


Веси честит рожден ден ,от мен едно виртуално подаръче
Виж целия пост
# 387
Честито на Дани , да сте живи и здрави и лека бременност!!!
Весе на паретерици да си жива и здрава!!!!!
Мише и на вас още дълги години семейно щастие!!!
МТВ честит имен ден и на твоето момченце и дано вече да е здрав!!!!
Пачи а на теб благородно завиждам за начина ви на живот , при нас е един безкраен купон!!!!Дано да сте все така!!!
Виж целия пост
# 388
Благодаря Ви милички за пожеланията,нека ви се връщат!!!
 Hug Hug Hug

Покрай празниците не мога да вляза да попиша,за което се извинявам! Blush
Нашите поводи за празнуване минаха страхотно! Wink Grinning
На 14ти празнувахме в един комплекс и беше много хубаво и весело!След 00:00h се гръмна шампанското в моя чест!  Flutter
Ивко започна да черпи с бонбони още от 14ти,защото "моята мама има Р.Д." (така се хвалеше на всички) .  Heart Eyes Grinning Беша много сладък и щастлив! Peace
Ето как ми разтопи сърцето на 15ти: Heart Eyes

Вечерта празнувахме с родителите ни и приятели в едно заведение и си изкарахме супер! Peace Получих много хубави подаръци от скъпите си хора! Hug
От любимия си имам нов телефон за Р.Д.,и златни обеци придружени с прекрасен букет за Св.Валентин!  Blush Heart Eyes

Бяхме седмица и половина в нашите на  гости и беше супер! Peace
Сега ви оставям,че мъжете ме дърпат,но по-късно ще ви покажа снимки!

Мишелин-ВЕСЕЛ ПРАЗНИК МИЛА!!!
 bouquet
Виж целия пост
# 389
Весе ,ЧРД мила,да си все така обичана като жена и майка.Браво на любимия за хубавото представяне  а също и на Ивко. Heart Eyes

пачи...при теб както винаги празниците са фиести,много ме кефиш как нищо не те спира да си изкараш хубаво. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия