
Да взема да раздвижа малко духовете с моите фотографии тогава.
Представям ви бебе Chloe :

................................


Просто нямам думи - красота!

. А снимките са меко казани прекрасни. Професионализмът си личи отдалече
.
. 

За съжаление не мога да помогна много - аз имах подобен проблеми почти през цялата бременност със Дари имах лекарства и временни пломби на един зъб. Извадиха ми го след като спрях да кърмя. Стискам палци бързо да се оправиш и за най-сигурно говори с доктора


, а именно действието на заместителите му е по-бавно..предполагам затова те понаболява още; но за твое успокоение му се обади
Отговаря си на седмиците 9-10 г.с. Даже сърцето ми пуснаха да чуя. Бодоха ме два пъти за да ми вземат кръв, защото след първото убождане успяха да напълнят само едно "патронче" и след това не искаше да тече. Но това са бели кахъри. Много се зарадвах, че всичко с бебето е добре и си отговаря на седмиците

Благодаря за честитката
А за зъбите си абсолютно права и аз съм на това мнение - трябва да се лекуват, защото става страшно иначе. Имала съм много неприятни моменти с тях и знам. 
, малката принцеса 
!)
..Тити е на АБ -вдигна Т в неделя, без никакви други симптоми, във вторник +мн лека кашлица и вече силно зачервено гърло
и педиатъра рече-аб..в момента мъжо е с 38, а на мен ми иде да се гръмна 


, който иска трето-да си го износва и ражда-аз съм ПАС

Аз не си и помислям, че може да ми е лесно, макар че идея нямам какво е
Колкото до трето, Пачи, хич не съм планирала, малко множко ми идват.
Предстоят ми още пломби, че се бях позанемарила откъм зъбно лечение, но ще наваксам.
.
. Просто нЕмам нерви. Препоръчани теми