В (зимните) празници И делници, елате при нас на aшypе и зелници - TR 27

  • 37 157
  • 735
# 270
Дядо Хаджия, толкова много се радвам да те видя!
Ето, на Коледа ставали чудеса!  Hug

Виж целия пост
# 271
Весели празници и страхотно настроение за всички. Шъ лювна и аз едно винце за здраве   newsm24

Виж целия пост
# 272
ЗДРАВЕЙТЕ, Весели празници на всички
 santa2 Nature Snowman Nature Snowman
Виж целия пост
# 273
 Нека Коледните празници попълнат вашия дом с радост, сърцето ВИ с любов и живота  ВИ със смях!  Close-mas:
Виж целия пост
# 274
destiny_e, много хубави снимки . Личи , че мястото на което живееш е чудесно , а и хората сигурно са добри ,
като съдя по това , което разказва mistik .
Какво представлява материалът , от който са изработени фигурките

Лора- Ди, не можах да открия български еквивалент на думата „люлеташъ„, но в основата на скалните парчета се намира комбинацията от магнезий и силиций. Откривателят му е немски учен-E.F.Glocker, който кръщава материала - сепиолит. На немски минералът се казва 'Meerscaum' и се превежда – морска пяна.
Виж целия пост
# 275
Пемза?
Виж целия пост
# 276


Мммммм да, може да е това. Не съм много в час с химията и минералите  smile3527
Виж целия пост
# 277

Да сте живи и здрави всички, които пишете и надничате Simple Smile тук, хората които обичате и вашите близки! МНого пътища, много нови емоции и много успехи!
Виж целия пост
# 278
В тайнствената,свята коледна нощ ви пожелавам

ОГНИЩЕ ДА ТОПЛИ РЪЦЕТЕ ВИ,
ВИНО ДА ТОПЛИ СЪЦЕТО ВИ,
ОБИЧ ДА ТОПЛИ ДУШАТА ВИ
И БОГ ДА ВИ ЗАКРИЛЯ В ДЕЛАТА ВИ!
Виж целия пост
# 279
Мили приятели Heart Eyes  bouquet Heart EyesЧестит празник на вас и на семействата ви.Весело прекарване на коледните празници  bouquet Hug Heart EyesЖелая ви много здраве и приятни емоции  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 280
Здравейте приятели Hug Hug Hug Hug Hug , как добре ли я карате ? Като в песента  Party Crazy Laughing ...



.... ние сме почи готови (освен баба, сега и нашия дЕдко е тук(Лорче , да се чете 'татко ми'  Laughing Party Crazy)). И така пълна банда юнаци сме се събрали (ange - оставих черпака за сега  Mr. Green Laughing )......




Misti, Haki -   Hug Hug HugРадвам се, че ви познавам !!! Благодарна съм , че ви има!




Delte - Do ckopo дай Боже на наша зЕмя(демек Истанбул) Mr. Green Laughing Flutter Hug





Много се радвам ,че почти цялата банда се включи днес ... eTo 4e u Sneje, Mira, Dedko, Erset, kaigi се разписаха... Благодаря ви ! Друго си е да видиш виртуален приятелски почерк Hug Hug Hug







На всички , к/о пишеха и вече не пишат в темата(но четат Wink), на всички, к/о пишат, и на всички, к/о ни четат, или ще пишат догодина, на новите момичета ,к/о се включиха точно по празниците, желая много здраве, любов, разбирателство, усмивки, топлина и веселбa в домовете ви !!!











ПЕСЕH ЗА ВОЛHИТЕ ПТИЧКИ БОЖИИ
Недялко Йорданов

Оголели от грижи
ослепели от завист
оглупели от злоба
онемели от страх
озверели от крясък
в крайна сметка ще станем
на пръст и на пясък.
Затова да запазим
във времето тежко
малко нещо от Бога
и нещо човешко!











 
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug





Виж целия пост
# 281
Хоп, троп, хоп троп,
ей, я и кака ви ДелтЪ сЪ примъкна във топлата и приятелска темичка, де си нагледа аркадашкИтИ Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
ТъкмУ метнаФ тиквИнИко във оджака - тУва последна манджа. Стига вечИ бееее #Cussing out
МОМИЧЕТА МИЛИЧКИ И ТИ ДЕДЕ, И АЗ ЩЕ КАЖА, ЧЕ МНОГО СЕ РАДВАМ, ЧЕ ВИ ПОЗНАВАМ, МАКАР И ВИРТУАЛНО, НЯКОИ НЕ ТОЛКуЗ ВИРТУАЛНО- ДЕМЕК ВИДЕЛИ СА МИ МИСКИНЛИЦИТЕ, ДА Мъ ПРуЩАВАТ!!! Joy ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ВИ ПРЕДИ ВСИЧКО МНОГО АМА МНОГО ЗДРАВЕ, И ОКЕАН ОТ ЛИБОФФФФФФФФФ. МИР И СПОКОЙСТВИЕ НА СЕМЕЙСТВАТА ВИ!!! БЪДЕТЕ ВСЕ ТАКА ГОСТОПРИЕМНИ И ПОЗИТИВНИ!!!!БЛАГОДАРЯ ВИИИИИИИИИИИИИ!!!
Ей, БЗ-че у вас ще е страОтно мацкааа, щом и татито ти е там. Кой знае колко си щастлива сега newsm10
Виж целия пост
# 282
Тъййййййй сега аз експоприирам от кака БЗ черното тефтерче и ви чакам на кулинарен отчет Heart Eyes Mr. GreenДа ви проконтролирам аз кви гозби направихте на челядта си Mr. Green Heart EyesХайде ,желая ви пълна с чудеса нощ  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 283
Ами аз я карах спокойно тази година - коледата не е празник за преяждане ...  а и напоследък доста се дразня как чисто духовни неща (като християнските празници) се превръщат в триумф  на консуматорското отношение към живота. Но както и да е - да не изпадам в лирични отклонения.

За основно - пълнени чушки с гъби и ориз и постни сармички с лозов лист
питка (с мая, че не обичаме содени), но без яйца и мляко. За намазване на топлата питка - маслинова паста със зехтин, вместо масълце.
туршийка
меденки, млечна баница и плодове
за нас - бяло винце (Мускат от Старосел, мляс!), а за чаветата - сокче във винени чаши, умряха от кеф.

За утре ще правя пуйка и май ще я слагам още тази вечер на слаба фурна, че жУвотното се окала 6 кила и не знам как ще го опека за обяд.

Весели празници!!!
Виж целия пост
# 284
ПОЖЕЛАВАМ ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!
НА ВАС И СЕМЕЙСТВАТА ВИ НЕКА КАКТО ПРЕЗ ТЕЗИ ДНИ ЦАРИ ДОБРО НАСТРОЕНИЕ И ХАРМОНИЯ ДА ПРОДЪЛЖИ И ПРЕЗ СЛЕДВАЩАТА ГОДИНА!НЕКА НЕ СЕ ТОВАРИМ С ДРЕБНИ ГРИЖИ И ДА СМЕ ЩАСТЛИВИ И ЗАРЕДЕНИ С ЕНЕРГИЯ КАКТО ПРЕЗ ТЕЗИ ДНИ,НЕКА ЦАРИ ХАРМОНИЯ И РАЗБИРАТЕЛСТВО ВКЪЩИ, В РАБОТАТА,В УЧУЛИЩЕ  Peace
Пожелавам ви весело прекарване  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия