В (зимните) празници И делници, елате при нас на aшypе и зелници - TR 27

  • 37 157
  • 735
# 450
ПРИВЕТ БАНДА !  Hug Heart Eyes Grinning Simple Smile Mr. Green Laughing Wink Party Crazy Flutter  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug



Аз ще наричам като орисница по-късно  Whistling bowuu Flutter Crazy Mr. Green Laughing Wink...може и да ви сурвакам  hahaha Joy Mr. Green (а късмет ,де  Mr. Green ).. вече изсурвакахме в началото на седмuцата едни любими каки Crazy Mr. Green .. здрави гърбини трЕбе да имате за нашите дряновици сурвачки hahaha Joy Whistling.




Няма да изреждам поименно - на ВСИЧКИ много цун и гун от мен .. по-късно и другото  Wink!


      




ps: Дилара - я виж тук за чушковата паста (в ТР кухня масово се използва чушкова и доматена пастаMr. Green -- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=373486.msg13603085#msg13603085
Виж целия пост
# 451
Джорди, не се крий , ами пиши!  Hug Или оше по-добре - недей вися във форумОт ами бегай да се сдобряваш! (таз тебе чака, ний кво....)
Кафе?

айде, посях акъл, обратно в кухнята, къъъъгом!
Виж целия пост
# 452
Какво да пиша, бе Анджи.... промяна в положението йок #Crazy

преди малко се върнахме от парка със зверченце. то каталяса най-накрая и се тръшна, а аз се кефя с чаша горещо кафе и шоколад да ви чета  Hug

все още незнам какво ще правим довечера, обаче имам за зорзаман една неотворена бутилка Каваклъдере (червено вино) и малко останала руска водка във фризера, така че ще посрещтнем новата както ни се изпречи на пътя   Mr. Green

благоверният отиде да посреща приятеля си на летището и ни вест-ни кост от там насетне...

хи-хи-хи, ма така е, прави сте, да има малко напрежение/тръпка... хич не съм и увесила нос, да не си помислите Rolling Eyes. даже ми мина и ядът, обаче не го показвам, че да не се "дам" лесно  Whistling Whistling

а пожеланието за среща ако всички го (по)Желаем, няма как да не се осъществи просто! Peace

я кажете, като наготвите, де, кой какви новогодишни резолюшънс си е намислил? аз май имам двечки само  Whistling - да се обичам повече и по-лесно да мога да "лет гоу"  Blush (м....му ще го забравя тоз български  #Cussing out как да го кажа сега това??)
Виж целия пост
# 453
Изпускаш парата , например? Да ти минава покрай ушите?  Mr. Green
Виж целия пост
# 454
Джорди , предполагам , че еквивалент на това , което искаш да кажеш е българската пословица :
" Вдигай по - високо камъка , да мели по - едро зърното ! " ...   ?
Демек , с две думи , сутрин , при ставане от сън , по едно : " Майната му " на всичко , което те нервира   Mr. Green
Виж целия пост
# 455
мерси момичета  Hug Анджи, Hug Лори!


май имах предвид че искам "да се наслаждавам на живота" повече от колкото до сега  Blush

никой друг ли няма обещания пред себе сиWhistling
Виж целия пост
# 456
Здравейте и от мен.
Не съм редовна в писането, но поне в четенето - най-редовно ви следя.  Hug
Тази година тихо и спокойно с мама ще посрещнем новата година у дома. И уж нямаше много да готвим и пак се събраха доста манджи...ще ядем и догодина от тях, няма как... Естествено няма да минем без руската салата...все пак майка ми е рускиня  Wink Ех, ама какъв интернационален отбор стана семейството ми само.
Обещавам, че другата година ще съм по-активна в писането. Броя дните до заминаването ми в Турция...останаха има няма 20-на дни  Wink
Весело посрещане на всички! Много обич в семействата ви. Много щастие! Абе от всичко по много от мен от сърце ви желая.
Виж целия пост
# 457
Здравейте момичета  Heart Eyes  bouquet
Весело посрещане на новата година  Hug
От ранните часове съм на крака.

Купон се заформя с тайфата  Laughing
На мен се падна честта да направя питката, баницата, тортата и бонбоните малко по-назад в темата бях ги показала и ордьовър  Laughing. Другите неща ще са купени. Приготвих всичко  Laughing днес. Сега отивам на фризьор  Wink

Стискайте палци, преди малко разбрах, че в компанията ще има и депутат   Whistling

 Embarassed Embarassed Embarassed

  bouquet
Виж целия пост
# 458
Привет и от мен момичета!
Намерих малко време след трескавата подготовка /то аз вече се скапах/ да напиша и аз някой ред... Сутринта си напазарувахме, разходихме се - доста е топличко. Сякаш не върви да е 31 декември... Сега съм почти готова с манджите - дори кадаиф направих /готов де, аз само го залях със сиропа/ newsm64 cook cook И така искам да ви поздравя с



Честита нова година! Успех във всичко, което умеем, късмет във всичко,

което не зависи от нас и сбъдване на всичко за което мечтаем!

  


Виж целия пост
# 459
Аз омесих две питки - за у нас и за мамини. Тя още не знае, но мисля към 20 ч. да заведа момичетата да сурвакат и нея, и вуйчо ми със семейството си, който ще й е на гости. Направих и точена вита баница и сега ме болят кокалите. Аз с отгледах някаква болежка в рамото, като последица от вируса, който ме хвана тоя месец и като се преуморя, почва да ме боли рамото и нагоре към врата. Май на невролог трябва да ида догодина, какво ще кажат докторките? Засега се цапотя с Counterpain, но ефектът е временен.

За късметите се придържах към евъргийните - здраве, любов, пътешествия, а в чест на сина сложих и ново гадже. Дано на него се падне, че инак само ще изхабим късметя  Laughing

Анджи, за Боцманова става дума, да!
Виж целия пост
# 460
Любими мои съфорумки, мъж ми издаде заповед да се маскирам на хубава и да потегляме .
У дома ухае на царевичен хляб с маслини, леко ми е замаяно от червената бира, която пия и :
желая ви всичко най-най!
Много здраве!
Много усмивки!
Много любов!
Много пътешествия!
Много .... сбъднати желания!

Да сте живи и здрави , до година , до амина!

Виж целия пост
# 461
                   ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
  Много здраве,любов,късмет,щастие и хиляди слънчеви усмивки!  bouquet
Виж целия пост
# 462


Да броим заедно до 12 :

1 - да сме щастливи  Crazy!
2 - да сме здрави  Praynig !
3 - да сме богати  Mr. Green!
4 - да е пълна къщата ни с деца  Laughing!
5 - да отгледаме златна ябълка в градина !
6 - да сме късметлии  Wink!
7- да се сбъднат мечтите ни  Grinning!
8 - да успяваме във всичко  Party !
9 - да имаме много приятели  Hug!
10 - да бъдем вдъхновенuи за добри дела  Laughing!
11 - да даряваме радост  Heart Eyes !
12 - да се обичаме !





ЧECTИTA НOBA ГОДИНА !!! YENI YILINIZ KUTLU OLSUN!




Камбанен звън вали,
пламват рой искри,
празничната нощ свети от обич.
Здраве и живот,
изобилен плод,
слънчево небе
чакаме от теб!


Нова годино, нова годино,
добре си дошла!
Нова годино, нова годино -
с узрели жита!
За много години, за много години
си пожелай
много години, здрави и мирни,
за теб, роден край!
И много години, здрави и мирни,
за теб, роден край!



Наздравици звънят,
светъл мирен път,
цялата Земя си пожелава
здраве и живот,
изобилен плод,
слънчево небе
чакаме от теб!


*********************************************************************
                       






ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ ЗДРАВЕ, ЗДРАВЕ, ЗДРАВЕ  Praynig Hug Peace! Дай Боже Новата Година да донесе много разбирателство, добри и верни приятели, позитивни хора около всички нас, весели и щастливи дечица, усмивки, пълна трапеза, празници в душата ... и световен мир  Hug Praynig  Praynig  Praynig Hug!





Сурва, сурва година!
Весела година,
Пълен клас на нива,
Жълт мамул на леса,
Червено грозде на лоза,
И жълта дюла в градина,
Пълна кесия с пари…
Сурва, сурва година,
И до година със здраве!
Виж целия пост
# 463
Мили приятели   bouquet  bouquetЗа много години  bouquet Heart EyesЧестита Нова 2010 HugДа е мирна ,богата и щастлива  bouquet
Тъй да дам отчет=питката е готова,салатите също ,тортата и тя Heart EyesСлед малко слагам и кифтетата Mr. Green и гарнитурата и сме готови.Другите манджи ги прави мама =свеки HugОсвежителен душ,грим ,тоалет и хайде на празненство Hug Hug
Сладке ,не се претоварвай,най=вероятно е плексит или фибромиалгия.Пий малко нестероидни противовъпалителни средства=ибуфен,волтарен=да ви кажа под секрет забравих вече в България какви лекарства има .Лорче Heart Eyes помагай Praynig Hug Peace,мажи се с крема и ако не помогне и това отиди на невролог.
Приятна вечер на всики ви  bouquet  party023  Gift smile3525 newsm51
Виж целия пост
# 464
Включвам се в качество на консултант .  

Сладка Хапка , всичките медикаменти , които ти препоръчва Хакито ги има в аптеките , но вероятно няма да ти дадат
таблетните форми без рецепта . От друга страна , ако оплакванията се повлияят от формите за външно приложение -
толкова по - добре ( избягва се риска от дразнене на стомаха ) . Препоръчвам ти и аз първо да опиташ унгвент ФИНАЛГОН
( слагай много малко количество ) или ВОЛТАРЕН - гел или спрей , или ФЕЛОРАН - гел . Продават се и без рецепта .
Прилагат се на мястото на болката .
И разбира се , на първо място , основата на лечението е да си дадеш почивка на ръката .  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия