В (зимните) празници И делници, елате при нас на aшypе и зелници - TR 27

  • 37 156
  • 735
# 225
Lora'cim - Мuuu, на'нам  Mr. Green  .. ти за кой си мислиш (по-младата жена е, т.е. маман  Heart Eyes :

Ами някъде по-назад беше споменала , че баба ти ще ти гостува за Коледа и затова си помислих , че тя е твоят полазник .  Grinning
Виж целия пост
# 226
Lora - вЕрно казах, ама аз имах предвид бабата на BZ Junior Mr. Green Laughing  ... е пак баба де, ама не моята Crazy Heart Eyes  (та днес бяхме 2 майки с 2 дъщери, а общо 3 мацки Joy).
Виж целия пост
# 227
Добро утро Hug
Смятам да внеса малко уточнение относно баницата,абе хора вий де ма търсите ,аз да точа ooooh!Просто си купих от маркета такива кори за такава баница,сварих си вода и по указанията си я направих.И аз гледам с умиление на жените дето казват и дете ще направя и кариера=имаше такваз песен ,обаче моя милост не е специалист по всичко Mr. Green Heart EyesСпомням си навремето един асистент по анатомия =Коко Дикранян=Лорче Wink Wink още на първото упражнение ни беше казал ,че колежките или ще жертват семейство и деца в името на професията си или ще са посредствени лекари ,ама семейството им ще е здраво и сплотено.Въпрос на личен избор.
БЗ честит ти полазник,светли ти очи  bouquet
Делте да се оправяте бързо ти и любимеца ти  bouquet
Илюжън ,не съм била в Бурса,ама казват ,че било много хубаво,особено през лятото  bouquet
Лори питаш ме как завърши моята одисея с учителя ми=ами за да е всичко по законите на изкуството=леге артис Wink го изпратих на колоноскопия Mr. Green Heart Eyes
Ангелинке=дойде ли си от Софето,че днес пак казваха по новините за заледени участъци newsm78
Лек ден на всички ви и добре дошла на Миммс,  bouquet
.
,
Виж целия пост
# 228
Mimsssss още ви чете само...Трудно ми е да схвана кой кой е, къде живее и с какво се занимава, деца има ли няма ли...а ми е много интересно да знам всичко това...и за сега съм само пасивен участник - кротичко си ви чета  Hug
Виж целия пост
# 229
Момичета здравейте, извинявайте че нахлувам в темата ви, всъщност аз живея в Одрин .....

Исках да ви попитам, тъй като дъщеря ми ходи на детска градина и там пеят песнички, та ми е направила впечатление една от тях /аз турски не говоря/. ...............ма ма я...........
Изобщо не мога да различа думите но това   МА МА Я е много отчетливо. Молбата ми е ако разбирате за какво говоря да ми дадете линк към песничката или да ми напишете текста. Много съм благодарна за което.
  bouquet
Виж целия пост
# 230
АлЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮ, Мацуранкитеееее Hug
Да сложа поне по едно каЙве, че днеска късна влязох във НетО

ХАКИ- Hug
Благодаря за пожеланията. Котарака изглежда още не добре. Моя милост ще опита със помоща на Ашкъма да се дотътри до болницата. Тя на няма и 10 мин. пеш от наЗи но както знаете тука е ледена пързалка. Да видим доФтура днеска какви илачи шЪ даде, че от първите нямам никакво, ама никакво подобрение. Ама това да е, да не е по лошУ Grinning. Хаки, дори и да не си точила, пак иска усилие това да пляскаш листите във водата. Нали и във топла и във студена вода се слагаха, или пък съм недоразбрала newsm78 А там за това дето жената и кариера прави и деца гледа, къщата е на 6 и учи още -направо ме вкарва във канала. И не е само песен, ами чета насам натам за такива Дами и се чувствам направо пълна некъдърница а уж съм от жените които се справят със много неща.  Абе дали наистина ги има тия жени магьосници които са и на 6 у дома и са се издигнали яко във кариерата. Много искам да познавам такава жена и да черпя пример от нея. Или само ние българките сЪ мъчим да сме като многоръкия Шива newsm78 Е аз не съм, щом съм некъдърница У кариерата rotfImao
Мимсссс- Hug
Кой от къде е на много от нас под аватара пише. Пък ти може да питаш Wink Ний шЪ си кажИм без полиция smile3503 ПитЪй и шЪ ти сЪ отговорИ newsm47
АНДЖЕТу- Hug
Де си бе, и аз да попитам, че нали каза, че ще пътуваш. Дано всичко е наред със това пътуване thumbsup
Виж целия пост
# 231
Delte, ти си лесна. Теб те оправих вече...нали постна едно албумче и го поразгледах...така че ти си прочетена книга за мен (дет са вика...)  Simple Smile
А между другото фейсбуци имате ли?
Виж целия пост
# 232
Аз, имам, ама нЯщу не сЪ имЪм със него. Рядко влизам, почти не го използвам, незнам защо не ми е на сърце newsm78
То мене може да си ме прочетат Ората и без да мЪ видят във албум. То това не е и албум ами ей така като правя някоя манджа да я плясна тука съм го направила, повечето снимки съм ги разкарала. Тия съм ги забравила да ги разкарам Laughing
Виж целия пост
# 233
Смятам да внеса малко уточнение относно баницата,абе хора вий де ма търсите ,аз да точа ooooh!Просто си купих от маркета такива кори за такава баница,сварих си вода и по указанията си я направих.И аз гледам с умиление на жените дето казват и дете ще направя и кариера=имаше такваз песен ,обаче моя милост не е специалист по всичко Mr. Green :love

Хаки , направо бях започнала да се комплексирам от тебе !   Grinning  И без това ти се възхищавам , че си имала куража
да започнеш работа като лекар на съвсем ново място , а сега и къпана баница !  Grinning
И аз не съм виждала такова нещо - жена , която да е еднакво добра в професията си , като домакиня , като майка и съпруга ,
без яката помощ на някого (н.ч. нейната майка) ... А пък такова чудо като жената - лекар в България , никъде май го няма ,
понеже във всички други страни (доколкото знам) , една жена-лекар печели достатъчно , че да може да си позволи домашна
помощница поне ... Угризенията ми са станали хронични : когато чета - че не отделям достатъчно време за дома и
детето ; когато правя нещо , различно от четене - че не чета  ...
Обаче , още малко и после излизам в коледна отпуска , и ще се развихря , че и мойто дете да има какво
да си спомня някой ден.     Mr. Green
Анджи , ти като Спиди Гонзалес ! ... Кога тръгна за София , кога пристигна ! ... Вчера като писа "Тук съм" , в София
ли беше ?   newsm78
Виж целия пост
# 234
Хайде едно дзак и от мен, че да не ме забравяте Hug Hug Hug
Готвите си гледам, хапвате...браво, браво. Тук днес децата не учеха - много студено било, заледено било..ама мойта щерка отиде (баща й я заведе) на рожден ден в МОЛа. Ние с бебчо си останахме в къщи. Той горкия не е излизал няколко дена и яко го е стегнала шпката Laughing
Ай да се похваля - ще ходим на почивка за няколко дена в Рибарица ( някъде до Тетевен), а бебчо ще го гледа свекито. Пу, пу пу да не ни мине котка път. Стискайте палци . То и аз съм човек имам нужда да почина малко Heart Eyes
Празнично ли ви е вече?
 Къде ще посрещате 2010 година???
Виж целия пост
# 235
Отиде Анджито до София, в най-голямата киша ( Сладка Хапка, благодаря за предупреждението,верно си беше страшно от Вакарел насетне), дума против казанлъшкия кмет вече няма да кажа, той е китка в сравнение със софийската си колежка - не мога да си обясня ...айде , да не се отплесвам с отрицателни мисли...
Важното е,че се прибрах обратно, нашият мъж ми сготвил супа с гъби ( намек Mr. Green), влизам да се къпя след малко , ама да се отчета първо.
БЗ, айде, честито! Да черпиш! Simple Smile
Хаки, хич не ме мятай по върбите, ами вземи метни една къпана баница насам да не запрятам аз ръкавите. Аз такива неща готвя само в празна къща, да не ме питат какво правя и що, ами само да им плющят ушите в последствие.
Айде, до после!
Виж целия пост
# 236
А дали приемате нови ханъми на раздумка   bouquet живеем в ескишехир и се гледаме с моя палавник Ерай на 2 г.  1swing
Иначе сме си от Русе - аз и детето, а мъжа ми е от Силистра, ама и него го направихме русенски зет  Laughing
Та така де, приятно ни е да бъдем сред вас (ако ни приемете)   friendship
Виж целия пост
# 237
Може ли да отговоря аз от името на цялата темичка, ( ако и да не съм ханъма, ами ханъм ефенди  Mr. Green )  -ДА! Колкото повече, толкова по-весело!
Хайде, добре дошла! ПО терлиците и колоня отговорнике БЗ, да видим, на нея кога ще и позволят да ги сложи !
От мен кафето - аз съм бармана : )
Мистик, не разказваше ли ти за Ескишехир? Нали правилно помня?
Русенски зет е диагноза....
Виж целия пост
# 238
Привет другари  Mr. Green Heart Eyes Laughing Crazy Wink Hug




Анжи - вЕрно си    hahaha Joy Hug


Хаки - мерси за упътванията, 3лaTo  Whistling Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug --->  Пине , слушай - бях във Forum Istanbul AVM=Форум АВМ(http://www.haber34.com/hr/forum-istanbul-acildi-16696.jpg ; http://www.forumistanbul.com.tr/tr/akvaryum.html ; http://www.forumistanbul.com.tr/) - страхотно , огромно , просторно, от пиле млЕко (да се чете безброй магазини, реcторант4ета, food court, ice-skating ring).  Aквариумът е превъзходен Heart Eyes Crazy , НО за съжаление молът беше празен ... Много хубаво беше украсен ... но си личи ,че хората нямат средства - вървят, гледат, влuзат, излизат ..тук там някой с торбичка в ръка .



Мимс - е ми то става с писане Whistling Mr. Green Laughing ... до догодина си ни изучила кой кой е  Hug Laughing. Питай, бе, ша помагаме .... Wink Crazy




Elena - Радвам се,че се рaзписа  Hug Heart Eyes.. как сте ? Децата изглеждат чудесно Praynig Peace ! Весели парзници Party!




Добре дошла на destiny_e  Hug Wink Laughing !

Ето по традиция за новата ни бройка съфорумка нещо  Mr. Green Laughing :




**Ейeee много нови булки точно по Нова Година Party Mr. Green ... нови булки, нов късмет ... ха дано  Hug Praynig Mr. Green




А туй за всички  Hug Heart Eyes Laughing


Виж целия пост
# 239
Изnревари ме, Ангелоноy моме Hug Mr. Green Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия