Подадохте ли молби за винетки?

  • 122 670
  • 730
# 165
Добро утро!

emа-диди , видях ти съобщението, в неделя въобще не съм сядала на компа, имам още няколко имена, ще ги допълня, няма да пропусна никой Wink изпратил данни, моля пишете и от къде сте, нека има от повече населени места.
Виж целия пост
# 166
Аз също пратих имената на сина ми и моето,но не се виждам в списъка.Тук ще го напиша майка Емилия Георгиева на дете Диян Славеев Георгиев на 3години и 9месеца с епилепсия с телк 90% гр.Кърджали

вече си записана Peace  bouquet


ОБЩ БРОЙ към момента 11.40 ч. сме 40
Виж целия пост
# 167
Аз също пратих имената на сина ми и моето,но не се виждам в списъка.Тук ще го напиша майка Емилия Георгиева на дете Диян Славеев Георгиев на 3години и 9месеца с епилепсия с телк 90% гр.Кърджали

вече си записана Peace  bouquet


ОБЩ БРОЙ към момента 11.40 ч. сме 40
Хайде,момичета,знам че има и още,подкрепети ни  bouquet
Виж целия пост
# 168
Ето го обновено с 40-те бр., щракате с мишката върху Attachment: vinetkite2.doc

Прегледайте,  да няма пропуснати Wink Peace

вече сме 42

и пак напомням, подкрепят родители, които не могат да вземат/получат винетка, заради това, че талона не е на името на детето Peace

За Вас - нежни и силни майки, китка за обич Wink аз ви давам
Виж целия пост
# 169
Благодаря Rossoneri,много хубав и позитивен човек си,нека хората да са повече като теб!!! newsm51
Виж целия пост
# 170
благодаря за хубавите думи, ама ласкаете ме така, пък че и хубаво ми става Wink Laughing
пуснах линкове из  още няколко теми от нашия форум, още малко да се насъберем, че да ги пусна писмата за да мирясам и аз Whistling
Виж целия пост
# 171
Може да пуснеш писмото в клюкарника.Има много майки на деца с увреждания,които пишат там.
Виж целия пост
# 172
Аз пуснах писмото в нашата темичка за ДЦП и във фейсбук.Дано да се отзоват повече хора.
Rossoneri, Hug
Виж целия пост
# 173
Росонерче гледам,че си качила още веднъж линка в нашата тема с Епито аз преди качих линка ,но освен Еми от Кърджали,не виждам друга майка да се е включила.Дано майките се активират и да се подписват,че 42 не е голям брой.Не е лека задачата с ,която се нагърби.Идеята е даде друг,но важното е кой я продължи,а майката ,която не искаше да говори пред БТВ,вече я няма никаква да пише.
Виж целия пост
# 174
Rossoneri, прекалено натрапващо ми се вижда да размятаме диагнозите на децата с болдване - някак си по естетично ми изглежда без болдването Thinking
Виж целия пост
# 175
Може да пуснеш писмото в клюкарника.Има много майки на деца с увреждания,които пишат там.

мислих си го това, но реших, че ако пишат ще пишат и четат тук - за децата с увреждания, поне аз съм така.

Rossoneri, прекалено натрапващо ми се вижда да размятаме диагнозите на децата с болдване - някак си по естетично ми изглежда без болдването Thinking


Катина, идеята ми бе да се види какви заболявания, диагнози има и колко деца с не леки проблеми по този закон сега са ощетени. Като имаш предвид, че много от тези хора пишещи текстовете на закони и наредби може и да не са чували какви проблеми, зобялавания има.

Та тогава се поражда друг въпрос, - да бъдат ли болтнати диагнозите или не?
Виж целия пост
# 176
Може да пуснеш писмото в клюкарника.Има много майки на деца с увреждания,които пишат там.

мислих си го това, но реших, че ако пишат ще пишат и четат тук - за децата с увреждания, поне аз съм така.

Rossoneri, прекалено натрапващо ми се вижда да размятаме диагнозите на децата с болдване - някак си по естетично ми изглежда без болдването Thinking


Катина, идеята ми бе да се види какви заболявания, диагнози има и колко деца с не леки проблеми по този закон сега са ощетени. Като имаш предвид, че много от тези хора пишещи текстовете на закони и наредби може и да не са чували какви проблеми, зобялавания има.

Та тогава се поражда друг въпрос, - да бъдат ли болтнати диагнозите или не?
мен лично не ме бърка дали някой ще знае за заболяването на сина ми.Така или иначе аз си го обичам такъв какъвто е. а и няма да се пишят медицински я.Само в най-общи граници.Росица,майка на Йоан с ДЦП 100%  bouquet
Виж целия пост
# 177
Росонерче нека си останат диагнозите  на децата с болдване да е по видно за управляващите,че има много болни дечица от цяла България с различни диагнози.Аз лично също много обичам дъщеря си и не се срамувам от нейното заболяване. Дано вече са се включили повече майки в подкрепа на писмото.
Виж целия пост
# 178
Rossoneri, знае ли се вече кога ще се снима предаването.От първи март ще има нов водещ с Ани Цолова  Wink.Имам някаква идейка за него  Thinking

Не мисля, че има майка срамуваща се от детето си - как въобще ви хрумна да напишете тези неща  ooooh!

Болдването ми прилича на крещене, както и големите букви  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 179
Росонери, преди няколко поста беше писала, че си чула за майки, които са взели винетки въпреки, че колата не е на името на детето /за Пловдив/. Върнах се назад, но не ти открих поста  newsm78. Та ..... вярно ли е това? Има ли такива случаи?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия