Съпруги, чиито мъже пътуват 12

  • 48 195
  • 729
# 30
Момичета, много благодаря за топлия прием

Lykrecia, търся рецептите много упорито, но нещо не ги намирам. Явно съм ги забутала някъде, щото и без друго или са трудни или  съставките ги няма в БГто. Ама ако намеря нещо ще пиша.  Hug
Виж целия пост
# 31
ЛУКРЕЦИЯ-
Прави и ни покани на гости, няма само ти да лапаш я smile3521
Виж целия пост
# 32
Ангелски крилца, благодаря за темичката!
Честит рожден ден на детенце на Сисето - здраво и щастливо нека да расте  bouquet!
Аз поработвам още, по-късното ще ви прочета!
Виж целия пост
# 33
 Sparkle  welcome Hug
Желая ти весело изкарване на празниците с любимия! Heart Eyes
Виж целия пост
# 34
Добро утро, момичета

Една закуска от мен:



Усмихнат ден на всички    Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 35
Добро утро, момичета

Една закуска от мен:



Усмихнат ден на всички    Hug Hug Hug



Спарки,   bouquet страшна закуска   bouquet
Възхитена съм
Виж целия пост
# 36
Привет, русалки!

Сисе, да ти е живо и здраво порасналото детенце! Много усмивки и щастливи детски години!

Спраки, добре дошла при нас!

Радвам се, че Ви харесаха нещата. Това е декупаж, изрязват се мотиви от салфетки и се лепят, после се украсява.
Ето от тук се запалих: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=439673.0
Какви красоти има само, моите са нищо, но като начинаеща биват.
Виж целия пост
# 37
Привет на всички,И аз тук,В неделя в големия сняг се прибирахме от гостуване в Бургас и беше ужас,Само закъсали тирове по завоите след Сънито,Благодаря за новата темичка на Ангелски крилца,Илиева страхотни са нещата които си спретнала,И честито на малкия рожденник,Аз се връщам назад да допрочитам,Лека и безаварийна от мене
Виж целия пост
# 38
ДЕЗДЕМОНКЕ-
как няма да си възхитена от закуската на Искричката бе. Ми то само У fife stars hotels- го праят тУва нЯщу. Хайде твоя кЪт сЪ завЪрни да те отведе на такава закуска. Само не му казвай кой ти бута фитилите, че може да е много разярен
И една любима за мене песен искам да споделя със вас но незнам защо си мисля, че и на вас ще ви хареса smile3503
http://www.youtube.com/watch?v=_2-l2YZ4RzA
Виж целия пост
# 39
ААА не са от хотелите тез красоти, обичам да си украсявам масата и се ровя бая из нета за идеи  Mr. Green  bouquet

Илиева  невероятни неща си направила  Hug, може да изплагиатствам някой друг гъдел за прачничната маса, когато си дойде той, че имаме да празнуваме на патерици рожден ден, имен ден, Никулден, Коледа и Нова година (последните две ще са май 2 пъти, ама празници да има  Mr. Green ) юбилей откакто сме заедо...................въобще тежка ще е  Crazy Crazy
Виж целия пост
# 40
Привет на всички женоря!
Благодаря ви за пожеланията за малкия бандит!
само какви вкусотии поднасяте!мммммммм чудо!
Аз за коледна трапеза не мисля-ще бъда при свеки,тъй,че тя да му мисли smile3532
Айде лек ден от мен,че звяра май се наспа и сега се почва купона  superuu
Виж целия пост
# 41
ИСКРИЧКЕ-
това на картинките Душе ми мяза на хотелско.  Та леко виждам и нещо като лека Шведска маса Душе. Малко съм работила из тоя тараф та затова ми заприлича на хотелско. 
Извини ме ако тези картинки са от вас а аз не съм разбрала Grinning
Виж целия пост
# 42
Спарки, сега ме наведе на размисъл, верно лие  туй, че докато спим ,ядем по ОСЕМ паяка наведнъж? АУ УЖАС!  Joy
Виж целия пост
# 43
Спарки, сега ме наведе на размисъл, верно лие  туй, че докато спим ,ядем по ОСЕМ паяка наведнъж? АУ УЖАС!  Joy
и аз за това си мислех! Sick
Виж целия пост
# 44
Delta, ще ти пиша от къде ги взимам, ама на лични, да не издавам тайната  Peace А това за паяците го четох някъде в статия за Анти нобеловвите награди мисля, че беше. Връчват се за открития, които нямат практическа полза- като това, че в чаша газирана вода нито едно мехурче не следва траекторията на предишното.   hahaha hahaha Но дали са верни тез неща- не знам.   Thinking newsm78


Накой иска ли пържен паяк  Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия