
Никакво училище да заразява там децата и това е, ще седи у дома. Кари се държи засега, с много лека хрема, почти никаква и затова я пращам на детска до обяд. Писна ми от вирусииииииииии
обаче доста лековато според мен се отнасяш към това заболяване.Много е хубаво,че сестра ти се е излекувала.Но хора умират от хепатит Б,млади и здрави хора.Съученичка моя почина в 10 клас,здраво момиче,заразено на зъболекарския стол.Хепатита е много тежко и много коварно заболяване.Смея да твърдя,че водя здравословен начин на живот,не пия и не пуша,и въпреки това ,не знам точно медицински как се наричаха тези клетки,за които ме изследваха,та те си стоят в мен.Тъй че не е просто вирус. 

По-добре да се лекува Габи вкъщи на топличко, отколкото да ходи и да се усложни.
Да дремне мъничко и отиваме при лекарката. А от нерви ми излезе херпес
Препоръчани теми