ПЛЕВЕН - 125

  • 24 767
  • 737
# 240
Браааво, добричките ми ....  smile3501 newsm47

абе сега, като се загледах в емотиконите, установих, че няма Коледни усмивки,а е пълно с Великденски... 
Виж целия пост
# 241
По Нова тв дават за Славяново, за земеделието Grinning .
Виж целия пост
# 242
може и да дават, ама в момента Левски води на Лацио с 1:0 и на двата ни телевизора ...
Виж целия пост
# 243
Браааво, добричките ми ....  smile3501 newsm47

абе сега, като се загледах в емотиконите, установих, че няма Коледни усмивки,а е пълно с Великденски... 
По една 6-ца няма ли? Mr. Green

може и да дават, ама в момента Левски води на Лацио с 1:0 и на двата ни телевизора ...
И при нас е така  Crossing Arms
Виж целия пост
# 244
а-а-а-а 6-ца, когато оправите и члена...  членуването де ...


Призовавам, ако случайно има отворени прозорци, веднага да ги затваряте, защото сега над града ще се разнесе една миризма на наа*ани от кеф гащи... Левски биха ...  Mr. Green
Виж целия пост
# 245
Призовавам, ако случайно има отворени прозорци, веднага да ги затваряте, защото сега над града ще се разнесе една миризма на наа*ани от кеф гащи... Левски биха ...  Mr. Green
Е, не, не мога...  hahaha Joy Joy
Виж целия пост
# 246
Мале, много съм зле! hahaha Виксън, ти защо не ми писа директно каква съм патка, ами пишем тука през пост. Оправих и членА. Mr. Green Ей, засрамих се, а уж си мисля, че пиша грамотно.
Виж целия пост
# 247
Ауу, АниДани, невероятна си ! Мерси!!!
Наистина сте прекрасна банда и благодаря отново, че ме приехте сред вас Hug
Виж целия пост
# 248
benson  Flutter ... не искам да те плаша, ама ... ще ни свикнеш  Joy Joy Joy

а пък аз, да взема да приключа тука с дрънкането на глупости и да ида да си обърна внимание и аз на Члена ...
ай, лека ви нощ  Mr. Green
Виж целия пост
# 249


а пък аз, да взема да приключа тука с дрънкането на глупости и да ида да си обърна внимание и аз на Члена ...
 
Оф,тези членове,човек много трябва да внимава къде ги поставя,че иначе стават грешки....граматически имам предвид. Mr. Green
Кой питаше за ряпата?Черна ряпа се издълбава и се пълни или с мед  или с пудра захар.По-добре с мед.След няколко часа се пие образувалия се сок,после пак се пълни и така,докато пуска сок.Дълбае се съвсем малко,не да изрежете всичко бяло.
И семе от дюли помага,вари се,то става едно като желе.
Най-накрая и тук дойде истинската зима-сняг,сняяяг,виелица.По тая причина няма да водя Бубка днес на училище,то добре снега,той не пречи,ама тоя вятър така навява,Ангел ми се обади от работа да ми каже да си стоим вкъщи,че е зле навън работата.
Виж целия пост
# 250
Ани, за какво да си ме обидила? Няма такова нещо

Валенце, и тук вали и трупа, дали духа обаче още не знам


Не знам дали има дете, което да пие този сок от ряпа? Аз веднъж го правих, опитах го и не го и предложих на Митко. 100% нямаше да близне

Излиза ми се много. Дали ако изкарам Калин с количката ще е лоша идея?
Обаче пък да ви се похваля, че днес ще идват да ни пускат парното. Ако всичко е ОК и никъде няма течове в кооперацията, до довечера ще сме горди потребители на топлофикация. Най-много се радвам заради това, че ще ми съхне прането проснато по радиаторите

Вискън, емотиконките съм ги наслагала за теб

15 места май ще са малко, а?
Виж целия пост
# 251
Аз питах за ряпата, ама няма къде да я търся. Ще караме на чай и мед.
Цяла нощ не можахме да свалим температурата. Сутринта беше с над 39 градуса    ooooh!
И на мен много ми се излиза, ама много. Дали ще навреди на Никола ако го изкарам?   newsm78
Виж целия пост
# 252
Ох, Дикси, напълни ми душата ...

и аз да се изкажа по въпроса за дрехите по радиаторите... ние сме на централна газ и по тази причина си преправихме старата инсталация /абе какво преправихме, направо я терминирахме и направихме нова/ и сега имам нови, хубави, големи радиатори... викам си - ето сега няма проблем с прането, нека си вали навън, обааааче... като наслагаме дрехи по радиаторите и въздуха на целия етаж /в къща съм/ се насища с влага и не е особено приятно, та пак гледам да се съобразявам къде, какво слагам ...

Тина, мисля, че няма да му навреди... в момента въздуха е страхотен, снежеца го пречиства ...  Laughing

а, 15 места що да са малко ... като се наложи ще се посместим... ако трябва - на шведска маса ще го обърнем .... пък като дойдат шведите, може и да станем  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 253
Момичета ,простете,че се намесвам в темичката ви,но имам нужда от помощ и се надявам вие да ми помогнете.
Можете ли да ми кажете, къде в Плевен правят хубави покани за годинка?Не искам да е нещо стандартно,както правят из фотото,а нещо интересно.
Благодаря предварително и още веднъж се извинявам Hug
Виж целия пост
# 254
Nature Snowman  Nature Snowman
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия