
АР /против повръщането/ го купихме за 16 лв.

Много вероятно да не е. А и да е това, бял кахър е. Първо самата аз съм имала, но при мен не беше само към него, а и към ядки, шоколад, мед и още много други. До 5 годишна все бях на диета. Имах обриви, като по-голяма екземи, но всичко премина постепенно и отдавна ми няма нищо. После Кари се оказа с алергия, но при нея е в по-тежка форма, понеже тя не реагира с обриви (което е отложения вариант за реакция), а моментно, на секундата се изрива и подува цялата, прави проблем с бронхите и наистина трябва да се внимава много. Обаче откакто сме разбрали за алергията й, проблеми не сме имали - просто тя никога не е яла кисело или прясно мляко, всичко друго си хапва и няма проблеми. Предполагам, че след 5 годишна възраст ще може и мляко да яде, но най-добре ще е за нея да избягва завинаги млеката. Е, при това разнообразие от храни около нас , не е особен проблем. Най обичам като рекламират по телевизията как млякото е най-полезно за децата и Кари ме пита защо казват така, като ние си знаем, че млякото е опасно

Ако греша, формата при вас е била толкова лека, че не може реално да се нарече алергия, което е много добре


. На български е преведен "През Вселената". 

?
. Като се прибрахме установих, че баща ми й е донесъл батковата шейна , та и един ъур с шейната направихме ... голям кеф. Днес дано поомекне времето пак да се порадваме на снега.
.
http://lusmar.snimka.bg/children/trayana-2009g.341594.16473987.big
.
Препоръчани теми