КГБ=Клуб на готините баби - 90

  • 32 901
  • 740
# 225
МАРГИ-ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ЮЛИЯНА.ЖЕЛАЯ И ЩАСТЛИВА МЛАДОСТ И ВЕСЕЛИ ПРИЯТЕЛИ.

Виж целия пост
# 226
ДОБИ кво да правим без снях мечтаем си да имаме  Mr. Green  пък дано се махнат малко тези болести вече че аман  Whistling Whistling

ШПУНЦ как са малките добре ли са вече? newsm78
Виж целия пост
# 227
                    Добър вечер,сладурки!И аз получих картички от кипърки и аз , като Зиче , си поревах и аз нямам време да чета и да влизам навсякъде и съм ги позабравила,но те явно са по-печени от нас!Направо ни тУрнаха в шише  Embarassed Embarassed Embarassed , а моите картички седят недовършени и май нямат шанс  Embarassed поне в близките 2-3 дни.Нещо не успявам напоследък и съм все с децата,че и по цял ден на работа и се поизложих с пратките.Просто нямам сили вечер и с това да се занимавам. Embarassed
Виж целия пост
# 228
Маргита, честит имен ден на Юлияна с пожелания за здраве, щастие и сбъднати мечти.   bouquet
Мастерче, това да се чува.  Laughing
Но половинката не само трябва да мъкне тежкото, а и да го плаща на касата преди това.
Поне при нас е така - вчера бяхме в Била. Аз - ходя между рафтовете и на момента решавам какво да купя. Пламен - само нещо за колата търсеше. Та си направихме среща след 15 мин. на 8-ма каса.
Времето май омеква, дано се разтопи снега.
Виж целия пост
# 229
Аз като се явя и вие изчезвате.  newsm78
Виж целия пост
# 230
Маргита,честит имен ден на Юлиана!Да е здрава, щастлива и обичана!
Виж целия пост
# 231
Маргита, честит имен ден на Юлиана! Много здраве и усмивки!
Виж целия пост
# 232
Маргита, честит имен ден на Юлиана! Много здраве и късмет!


Мастерче, радвам се за половинката. Бъди щастлива, ти го заслужаваш!
Доби,  Hug  Hug  Hug

Уф, не ми се тръгва за работа. Пуснах си отпуска за 30-ти, за да може да пътуваме спокойно и по план. Не съм ви споменала-гласим се голяма компания да прекараме 4 дни на Боженци. Дано ми я разпишат.
Виж целия пост
# 233

Днес ми е последният работен ден за тази седмица и от утре съм в къщи! Laughing ЛЕК И СПОКОЕН ПРЕДПРАЗНИЧЕН ДЕН ВИ ЖЕЛАЯ!!!
Виж целия пост
# 234


Добро утро.
Черпя за моята дъщеричка е именничка.
Днес е св.Анастасия.
Виж целия пост
# 235
Мони,честит имен ден на твоята дъщеричка!!!Да е жива и здрава,обичана и щастлива!!!


Мони,за теб приятелко!
Виж целия пост
# 236
Добро утро,дами!Как е настроението днес.

Мони, честит имен ден на дъщеричката да ти е жива и здрава!

                                       
Виж целия пост
# 237
Добро утрооо!

Честито на патерици на Юлия на Марги!
Да е здрава и много щастлива!





Мони, честит имен ден и на твоето момиче!
Много късмет и щастие и желая!




Аз снощи бях на коледен коцерт на Дени.
Ето моя коледар
:

http://i060.radikal.ru/0912/bd/1e7272e2f0c9.jpg
http://i076.radikal.ru/0912/ee/97501097ec88.jpg
http://i055.radikal.ru/0912/63/fa2aab0e8db9.jpg
http://s40.radikal.ru/i090/0912/ab/96bdade008e0.jpg
http://s03.radikal.ru/i176/0912/d4/c68ddc7bd399.jpg
http://i064.radikal.ru/0912/da/77ce25bf4e35.jpg

Снимките не са най- хубави, ама важното е че сме запечатали момента Wink
Айде изфуках се Wink


Виж целия пост
# 238
 Всеки ден я рожденник,я именник... Само така.
Мони ,честит имен ден на щерката! Hug

 Зиче добре са децата ,бързо им мина,но пиха АБ 5 дни.
 Вчера Вели дядо му го пързаля с шейната при -8 градуса повече от час.
 И Елина я извеждахме но за по малко време.
 Жаки голям хубавец е Дени. Момите ще вехнат по него.
 Нека все така се фукаш с него има защо. Hug














Виж целия пост
# 239
Малее, Шпунц,  добре че каза рожден ден Crazyзабравих да почерпя за Данчо CrazyДнес навръшва 35 лазарника. Да ми е жив,здрав, прав и корав Mr. Green
Радвам се, че дечицата вече са добре Peace

Хайде да ви сладко:



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия