КГБ=Клуб на готините баби - 90

  • 32 901
  • 740
# 210
Добро утро  и от мене !!

И при нас след вчерашните дъжд и сняг изгря слънце - приятно е - но през прозореца Mr. Green Mr. Green
Сутринта  в 6.30 беше  - 8,но не се усещаше много.

Нищо не съм пазарувала още ,но само като си представя какви опашки са навсякъде и ми се отщява,но ща не ща- ще пазаруваме.
Сигурно утре вечер след работа.

Лек ден и бързо минаващи три работни дни !!! Grinning
Виж целия пост
# 211
Здравейте приятелки...
До сега се мъдрих по улиците ... внасях здравните че на бях внасяла от няколко месеца .Водихме Здравко на лекар и казаха че е ларингит.Шпунц и ние сме като вас Tired Rolling EyesИзписаха му антибиотик да пие че буха все едно има магарешка кашлица. ooooh!Иначе няма температура .
Момичета благодаря за закуските и кафето ама то стана обяд докато се натътря по улиците.
Много студено е днес при нас всичко е в лед ,шишетата с вода в колата и те бяха замръзнали чак. ooooh!

ЖАКИ при вас го дават най студено как сте  Hug

МАСТЕРЧЕ как изкара Х-уйкенда Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ДИДИЯ къде джапаш по този студ бреееее Mr. Green JoyЩе ти замръзне дупето  Naughty Joy

ГЪБЧЕЕЕ НА ТИ СЕГА СТУДЕНО  Crossing Arms Sick Sick Mr. Green Mr. Green ама на мен ми е добре де  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 212
                     Зичеееее,ама тук не е студено или поне на мен не ми е студено,а много приятно. Laughing Пък може и от ЕГН-то да ми е топло. newsm78 Знам ли? Такова хубаво слънчице пече през прозореца  Laughing как да не поджапкаш из снега. Laughing
                     Айде,тръгвам да джапам към работата,ама хииииииич не ми се ходи! Embarassed
Виж целия пост
# 213
Здравейте, днес е Св. мъченица Юлияния, така че моето Юлианче има имен ден  Grinning, малка почерпка в студеният ден  FlutterТя снощи беше направила бисквитена торта, прилича на тази  Peace

Виж целия пост
# 214
Марги,да му е свято името на Юлианчето! Да е здрава най-важното,пък другото го има в магазина!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug


МАСТЕРЧЕ как изкара Х-уйкенда Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Ми как....Екстра!  Wink
Готвя се за гостите през празниците и спретвам разни мезенца,сладки,печени ядки....Напитки,покупки....
Половинката помага при носенето на тежките неща....и така...
Виж целия пост
# 215
МАРГИ ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ЮЛИАНЧЕТО .МНОГО КЪСМЕТ И ЩАСТИЕ В ЖИВОТА И ПОЖЕЛАВАМ.



МАСТЕРЧЕ добре си се уредила с половнка магаренце да ти носи тежките неща. Mr. Green Joy Joy Joy Joy Кога ще идват вашите?

Пускам ви нещо смешно което намерих в една друга тема.


МЮСУЛМАНКИ ЯДАТ СПАГЕТИ..   Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 216
                      Олееееее, Зиче,разби ме с тез спагети! Joy Joy Joy
                      Мастърче,браво на теб ! Peace Така и трябва може да е половинка ,ама да носи торбите! Mr. Green

Марги,да е жива и здрава именничката Юлианка!!!Късмет и успех и желая от сърце!!!

За мама Марги!
Виж целия пост
# 217
Марге - да ви е жива и здрава именичката !!! Hug Hug Hug


Зная ,че обича котета Hug Hug Hug Hug
Както и аз  Grinning

Зичее- добре се чувствам на студа. Hug Grinning
Де е казала и Дидиа - сигурно от възрастта ще   да  е Joy Joy Joy

А за спагетите- Joy Joy Joy Joy

Мастерче - радвам се ,че има половинка до тебе Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 218
ГЪБЧЕ ЗНАМ ТА АЗ ТЕБЕ ОТ ЕДНА ПОРОДА СМЕ И ЗА ТОВА ТЕ ЗАКАЧАМ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Joy Joy

Да ви кажа колко ме трогнаха момичетата от Кипърската тема пратили са ми картички по пощата и ме разреваха  Cry Cry толкова мило ми стана, че ми оказаха това внимание нямам думи направо .. Confused Confused  Не съм писала там от отдаван и въпреки това не са ме забравили. Thinking
Виж целия пост
# 219
Да ви кажа колко ме трогнаха момичетата от Кипърската тема пратили са ми картички по пощата и ме разреваха  Cry Cry толкова мило ми стана, че ми оказаха това внимание нямам думи направо .. Confused Confused
Зичееее Hug Hug Hug Hug Hug

Ааааа....И аз получих картички от кипърките:love: Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И аз се изненАдАх.....Сега ще върна жеста....И аз ще ги зарадвам....


Виж целия пост
# 220
Марги да ви е жива и здрава именничката.
Много да ви радва.

Зиче - Мастерче хубавите хора се ценят на всякаде.
А ви е двете сте от тях. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 221
ДИДИЯ ,ГЪБЧЕ умрях с тези мюсулманки от смях направо със сълзи се кикотих  Joy Joy Joy Joy
Оная много смешна дето отгоре си ги пъха и ги търси под жераджето  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Виж целия пост
# 222
Честит имен ден на Юлянчето да е здрава,щастлива и много успех и усмивки!
   
   
Виж целия пост
# 223
Честит имен ден на Юлианчето!
Виж целия пост
# 224


Честит имен ден на Юлето на Маргита!
Жива и здрава и много любов!


Римар, честит рожден ден!
Благополучие, здраве и любов ти пожелавам от сърце!

Янче, много за малко сте били до Варна - как да ти се "сърдя", че не се обади  newsm78

Мастерче  Hug Hug много се радвам за теб, там ... за половинката...

На всички много  Hug Hug Hug от мен!

Момичета, дето нямате сняг - как така бе newsm78 - то ние си имаме  #Crazy пък при вас...
и сняг си имаме, и лед, поледица, но пък и слънце ни напече днес....
След вчерашния, продължил почти денонощие силен дъжд, изведнъж заваля сняг, уж мокър, ама на парцали и понатрупа набързо, а като стегнаха минусувите температури, стана мале-мила...Но явнно са взети мерки, лугирано е, главните улици са чисти, в квартала са поразтопени, абе не е толкова страшно, колкото си мислех от къщи  Mr. Green Всъщност излизахме и се прибрахме цели и без проблеми  Peace Надявам се да съм приключила с предпразничното пазарене /току се сещам обаче за разни дреболии, дето ще са ми нужни.../ Тая година ограничих бюджета за подаръците - мисля само за децата да има /дано тъй да си остане/

Хайде по едно кафе и чайче за загрявка

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия