КГБ=Клуб на готините баби - 90

  • 32 902
  • 740
# 150
    Аз съм на БТК от самото начало,бях доволна.Н о от миналата седмица минах на новия пакет- неограничен интернет,неограничен стационарен и мобилен интернет.Мобилния още не съм го активирала.Та от тогава ми започнаха проблемите.Идея си нямам как се поставя парола,дано децата знаят.Ще чакам като дойдат.Но и имам нова мишка-да не е от нея.Но и с бутона на лаптопа е същото.
Виж целия пост
# 151
ДОБРО УТРО.

Виж целия пост
# 152
Добро утро !

Зиче - благодаря за  закуската Hug
При нас  се показва слънце- ами като няма сняг поне да е слънчево Grinning Grinning
Вчера само  поваля малко,после малко дъжд и днес няма грам сняг.


Приятна работна събота ! Hug Hug
Виж целия пост
# 153
Добро утро.
Зиче благодаря за закуската.
При нас всичко е замръзнало голяма поледица.
Зиче дано Медунчо се оправи бързо.
Приятен работен ден на всички.
Виж целия пост
# 154

Рождествена песен

Дърво елхово зеленее,
над него чудна птичка пее...
По клоните му наредени
свещички светят позлатени.
И таз нощ от тук полека,
по тази бялата пътека,
ще минат ангели дечица,
а рано с ясната зорница,
ще екне песента им свята
и в бяла пелена земята
навред ще възвести отново,
че днес е Рождество Христово!

Йордан Стубел

 Нека в тези святи пред коледни дни сме озарени от любов и доброта. Добър да е деня за вас.
Виж целия пост
# 155
                    Добро утро,момичета!
                    Шпунц,пожелаваш денят ни да е добър,ама мен току що ме ядосаха с една комбинация и пак си помислих до кога ще съм "наивник на средна възраст",че то вече и възрастта не ни е средна! Mr. Green Ей,какви хора има,а ти се усмихва насреща!
                     Въпреки всичко и на пук на това НЕКА ДЕНЯТ НИ ДА Е ДОБЪР! Peace
Виж целия пост
# 156

 Добро утро и от мен!
Днес и при нас грее слънчице.Иначе е студено.Гледам и снегорини минават. Чак ни е яд, дето не тръгнахме днес за Варна. Но дано и утре да бъде така и ще се опитаме да стигнем.Светлеее, какво е времето при вас?
Моя го е хванала чистницата и като се е разчистил... а аз до сега приготвях буркани за Варна. Сега ще извадя и зеле да навия листа в трилитров буркан,че да имат за сърмички. Та така за сега. Ще поглеждам от време ня време. И лек ден на всички работещи и не само!
Виж целия пост
# 157
Здравейте и от мен.Благодаря за  закуската.
Влизам само да отговоря на Янчето, че пишем домашното с Бобо.

Янче,засега тук във Варна пече  слабо слънце.Имаме още сняг и е заледено особено в кварталните улички.Студено е,така че дебело се облечете,като идвате насам.По центъра не съм слизала и незная.
Днеска  трябваше да сме и на плуване,но колата ни сутринта  не можахме  да я запалим-акумолатора  отслабнал/сега го зареждаме/.
Спокоен ден  на всички ни.  bouquet

Шпунц,готино стихче.
Виж целия пост
# 158
Яжка, благодаря за поздрава Hug  love001
Виж целия пост
# 159
Добър вечер.
Още мърдам под софийските преспи.
Учителките, честита 13 радост. Да почерпите като се видим за  коледната заплата.
Отивам да правя супа топчета, да пускам прахосмукачката и после пералнята.
Нали утре е празник - да не работя.
Виж целия пост
# 160
              Оооооо,Айша,това дето го говорят по ТВ-то ,ако беше истина вярно щях да черпя.Нас в ДЗ не ни признават за учители и до преди малко сме търчали и сме се карали с финансистката на общината. #2gunfire Прибрали са ни парите от сметката. #Cussing out В понеделник борбата ще продължи  Mr. Green Като сложа и социалните ,с които пак ще се нося в понеделник и направо изперквам!Бяснааааа съм!Едвам ще дочакам понеделника и добре,че съм втора смяна та имам време да се карам. Laughing
Виж целия пост
# 161
    А аз днес съм кефлийка...видях си момичето.Все по-рядко сме заедно,сега ще ми гостуват на Бъдни вечер.
    Заплатата ми увеличиха с 30лв,но ме е срам да споменавам колко е...Ще си тичам на втората работа още много време.
Виж целия пост
# 162
Дидиа, карай се, те друго не заслужават. Социалните - все едно дават пари от джоба си.
Яге, с малко но от сърце.
Ти хубаво си видя момичето. А моето направо от Иван и Андрей замина при гаджето. Не си е взела зарядното, ще и умре тел. до утре вечер и ще се побъркам като не я чувам.
Виж целия пост
# 163
http://www.vbox7.com/play:75918207
Виж целия пост
# 164
Яге, нищо не виждам в предния ти пост. само 1 квадратче с червен х
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия