КГБ=Клуб на готините баби - 90

  • 32 902
  • 740
# 165



Яге, Joy Joy Joy досега се смяхме с Боби.Много е готино.
При нас вали дъжд и снегът ни почти се е стопил.
Виж целия пост
# 166
http://www.vbox7.com/play:7854599a&al=1&vid=1800065
Виж целия пост
# 167
Яжке....такива са си  Joy
При нас има още сняг , та и превалява , но е топличко, поне шосетата се чисти! Дано незаледи довечера, че заранта ще пратя щерката на службата за Игнажден , а аз ще зубкам , че имам изпит в 12ч  ooooh!
Виж целия пост
# 168
Дидка, да се похвалиш утре вечер със взет изпит.
Успех пожелавам.
Виж целия пост
# 169
    Дидка,знам,че ще вземеш изпита.До сега не съм го казала,но ти се възхищавам.
Виж целия пост
# 170
Добро утро!

Искам да ви почерпя скромно  - днес имам рожден ден.
Нещо не ми е празнично, ама ще се оправи. Децата съм канила на обяд, надявам се да ми се вдигне настроението.







Виж целия пост
# 171
Здравейте .При нас продължава да вали .В момента вали пороен дъжд.Янче тръгнахте ли вече?
Днеска е Игнажден.Пари на заем не давайте и внимавайте кой ще пусните да влезе първи.

Римарче,честит ти рожден ден.                                     това е за теб:             
 Желая ти здраве-то е най важното,                             
любов-защото е смисъла на живота.
И пари ,за да ти е по-леко!

Наздраве!Весел празник!

Виж целия пост
# 172
rimar Желая ти много здраве - то винаги е нужно,      
                           много щастие - то никога не стига,
                                море от любов и бряг,
                                       на които винаги да те чака някой!

       bouquet     весел празник и много незабравими изненади         Heart Eyes  иииииии да ти се оправи настроението....моето след тая твоя"скромна"почерпка се оправи, сега хич не са ми в главата инославните изповедания и римокатолици...а твоята почерпка  Joy
Благодаря за пожеланията, аз уж чета, но то пуста краста да надзърна тука  Mr. Green
 Яжка        Embarassed благодаря   bouquet
По Холмарк дават много хубав коледен , романтичен филм.......
Виж целия пост
# 173
  Мила приятелко Римар, честит рожден ден!Желая ти да си здрава и щастлива и да се радваш на обичта на съпруга ,децата и внуците!
   
Виж целия пост
# 174
Светле, Дидка, Яжке - благодаря ви от сърце за прекрасните пожелания. Дай Боже на всички здраве и щастие и да се радвате и вие на обичта на близките ви хора. Прегръщам ви. Аз тепърва ще се спрятам с приготовленията. Никога не съм оставяла в последния момент, но така се случи.
Виж целия пост
# 175
Римар, честит рожден ден!
Пожелавам здраве, щастие и сбъднати желания.   bouquet
За приготовленията - сега е лесно - в магазина има всичко.
Виж целия пост
# 176

Римар бъди здрава и щастлива. Нека дните ти са изпълнени с радост,топлина и спокойствие.
 Аз съм вече в Богров.
 Навън трупа ли трупа сняг.... и е една бяла приказка.
 Притеснявам се ,че лудите ми дъщеря и зет напук на всички прогнози и предупреждения тръгнаха на път към Врачанско. Thinking ooooh!
Виж целия пост
# 177
Римар, Честит рожден ден!
Нека всеки следващ ден да е ....

Най-хубавият ден

Най-хубавият ден - днешния.

Най-голямата спънка - страхът.

Най-лесното нещо - да се заблудиш.

Най-голямата грешка - да паднеш духом.

Коренът на всички злини - егоизмът.

Най-хубавото развлечение - работата.

Най-лошото поражение - отчаянието.

Най-добрите учители – децата.

Най-голямото щастие – да си полезен на другите.

Най-неприятния недостатък – лошото настроение.

Най-красивия подарък – прошката.

Най-добрата защита – усмивката.

Най-доброто лекарство – оптимизма.

Най-мощната сила на света – вярата.

Най-стимулиращия дар – надеждата.

Единствената реалност – любовта.


Майка Тереза
 Hug Hug Hug


Виж целия пост
# 178

РИМАР ПРИЯТЕЛЧЕ ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Ако има нещо по-ценно от здравето,
по-хубаво от щастието и по-сладко от любовта,
 нека то да бъде твое!

Виж целия пост
# 179
РИМАР-ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,БЪДИ НАЙ ВЕЧЕ ЗДРАВА И НАЙ ЩАСТЛИВИЯТ ПОДАРЪК ЗА ТЕБ НЕКА БЪДЕ ОБИЧТА НА БЛИЗКИТЕ ХОРА ДО ТЕБ.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия