Идеи за Бизнес-5

  • 82 846
  • 764
# 690
Момичета, честити празници. обичайте се,прощавайте си и наздраве.
Виж целия пост
# 691
Хрумна ми една идея сега докато гледах едно предаване-зала за сватби.Е,може да не е само за сватби,а и за други тържества.Една голяма зала и обособена кухня като помещение.А може и без кухня,а само склад с хладилници и т.н.,а храната да се носи с кетъринг.С голям дансинг и възможност да се подреждат масите според това колко са гостите и на който както му харесва.Ще има видимост отвсякъде,няма блъсканици и т.н.Да може да се аранжира според желанието на всеки,а не да се съобразява с обзавеждането на ресторанта.Може да е морско дъно или някакъв друг пейзаж или каквато и да е щура идея да е.Така няма да е само балони и цветя.
Незнам дали е подходящо за Бг Thinking  Като знам например в нашия град какъв малък и ограничен избор има...Какво мислите?
Виж целия пост
# 692
на мен много ми харесва тази идея, но наистина не зная дали специално за нашият град е перспективна
иначе ти позволява така да експериментираш и да използваш въображението си..........
чудесно ще е , ако се осъществи и се развие
ще е добре да не е само зала , а един хубав двор с райграс, поддържан - така ще могат да се организират и летни събития на открито
точно преди няколко дни си говорихме с моя приятелка как би желала сватбата и да е на поляна, а не някъде вътре в заведение...
Виж целия пост
# 693
 Идеята изглежда добра. Има доста поводи изискващи пространство, а заведенията налагат ограничения и по високи цени. На моя рожден ден обикновенно идват над 25 човека и обикновено е голям стрес. 
Виж целия пост
# 694
В Кърджали има сватбен салон - точно това, което се описва - за 600 човека.
Идеята е добра, но е за много голям град. Защото все пак трябва да се държат високи цени - събота и неделя са през 5 дни, това значи 5 дни лапане на мухи... Дори и да има рождени дни - те са веднъж вечер. Тоест времето за предлагане е ограничено и това изисква високи цени.
Има и други такива места. Общо взето ако се прави такова нещо, то е компактно - правиш всичко по една сватба, включително и даваш под наем салона.
Може да го направи човек, който е много навътре с организирането на събития.
Виж целия пост
# 695
Да върна темата малко към сайтовете и електронните магазини.

Днес само дето не получих удар, от хостинга заплашиха да ни изтрият сайта, че сме им блокирали трафика. Та се наложи да местим сайта. Така, че когато правите сайта си много внимавайте къде ще го хоствате.
Виж целия пост
# 696
Да върна темата малко към сайтовете и електронните магазини.

Днес само дето не получих удар, от хостинга заплашиха да ни изтрият сайта, че сме им блокирали трафика. Та се наложи да местим сайта. Така, че когато правите сайта си много внимавайте къде ще го хоствате.

За сраницата в подписа ти ли става въпрос? При мен изобщо не се отваря страницата, но да кажа че гелд на немски е пари  Laughing
Виж целия пост
# 697
Е да не се отваря, щото хостинга не издържа Mr. Green Хубаво че по това време съм спяла, иначе удара не нямаше да ми се размине. Хем там където сме постнали банера ме предупредиха, ама от хостинга бяха убедени че ще ок, та днес (ваше днес) приятели са решили къде да ни преместят хостинга и като видчх пораженията вече имаха решение.

Та имах предвид, ако правите сайт, това е едно от важните условия. ( ама като не си се сблъсквал с това и като хостинга те подведе...)

Знам, че е пари, ама като правиш фирма (и то в далечната 1998) и като следваш това което си учил в ИУ ( за името на фирмата) - това е резултата. Но вече е твърде късно, името сме го градили повече от 10 години , всичките ни фирми вкл това име в заглавието си и няма как да го сменим.
Виж целия пост
# 698
Здравейте! От известно време ми се избистря идея за една малка дрогерия.Говорила съм вече със счетоводната къща, чиито услуги ползвам, с РИОКОЗ, данъчни-за техни изисквания...моля някой запознат с бизнеса да ме насочи за подводни камъни и препънки  Praynig
Виж целия пост
# 699
Здравейте! Родителите ми обмислят нов бизнес и им предложих да се консумлтирам с вас. Искат да отворят магазин за билки, чайове, диетични храни и тн. Градът ни е малък, но досега никой не е започвал такъв бизнес у нас. Напоследък всички обедняха, а лекарствата стават все по-скъпи, затова много хора прибягват да лечение с билки! Мислите ли, че е добра идея?
Виж целия пост
# 700
L.I.L.I... ,чудесна идея.
Особено за диетичните храни. Peace
Виж целия пост
# 701
Здравейте! От известно време ми се избистря идея за една малка дрогерия.Говорила съм вече със счетоводната къща, чиито услуги ползвам, с РИОКОЗ, данъчни-за техни изисквания...моля някой запознат с бизнеса да ме насочи за подводни камъни и препънки  Praynig

Ами с навлизането на дм в БГ, които са сериозна конкуренция, не знам дали ще имаш голям успех  Sad

Здравейте! Родителите ми обмислят нов бизнес и им предложих да се консумлтирам с вас. Искат да отворят магазин за билки, чайове, диетични храни и тн. Градът ни е малък, но досега никой не е започвал такъв бизнес у нас. Напоследък всички обедняха, а лекарствата стават все по-скъпи, затова много хора прибягват да лечение с билки! Мислите ли, че е добра идея?

Според мен идеята е добра ако в магазина има човек, който разбира от билки и може да консултира хората  Peace
Виж целия пост
# 702
Аз може би неточно се изразих....имах предвид точно магазинче за билкови смеси, диетични храни, добавки хранителни, козметика някаква-предимно натурална....Живея в Горна Оряховица, не знам къде най-близо има ДМ, което не е гаранция де, не се знае и къде са следващите им целеви градове Thinking
Виж целия пост
# 703
Bili,за тези магазини винаги има клиентела.
Аз съм ЗА Peace
Виж целия пост
# 704
Аз може би неточно се изразих....имах предвид точно магазинче за билкови смеси, диетични храни, добавки хранителни, козметика някаква-предимно натурална....Живея в Горна Оряховица, не знам къде най-близо има ДМ, което не е гаранция де, не се знае и къде са следващите им целеви градове Thinking

Били, в Горна Оряховица има вече билкова аптека, предполагам я знаеш, там се предлагат точно такива чайчета, билки, хранителни добавки, вземала съм си лактогонен чай от там. Ще трябва доста време докато хората научат за твоето магазинче. А и си е вярно това, което казват по - нагоре - трябва човека който продава да разбира от билки и да дава полезни съвети на хората, знаеш в билковата аптека това е хубавото, че отиваш и казваш: Абе много ми се чупят ноктите и косата ми цъфти, какво да пия и жената там ти препоръчва нещо.

ПП Какво е ДМ  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия