
Така, че едновременно чистих, готвих, разсейвах и забавлявах Дея
Сега тя спи, а аз се къпах, че го правя все по нощите това занимание.

, мерси за темата. Сега видях и суперското заглавие
Ние ще купуваме шейната в неделя и ще се включим с няколко снимки 

Щях да пиша, но тогава забравих - Ноеми много пораснала изглежда, повече на момиченце прилича, разхубавила се е
За Ясмин да не говорим!
Само в сантиметри, моля! Ама нали и ние като полицията сме прости, та караме по инерция и все сравнителната
аз още не смея да изведа малкия, че сега нали се оправихме вече от пневмонията и се страхувам
, а другия е този 
Само в сантиметри, моля! Ама нали и ние като полицията сме прости, та караме по инерция и все сравнителната 


Алекс се е опънала в шейната като пет пари в кесия и изглежда много щастлива!Препоръчани теми