Чета ви чат-пат, да знаете, така че не клюкарете по мой адрес На мене па ми липсваш
Е, как пък няма, кажи кво сготви на дИтето днес и отчета е готов
кажи катери ли се, къпе ли се
Чета ви чат-пат, да знаете, така че не клюкарете по мой адрес
Е, как пък няма, кажи кво сготви на дИтето днес и отчета е готов
кажи катери ли се, къпе ли се
Аз погледнах набързо таблицата и не се вгледах в имената на ваксините, а само във възрастта за слагането им. Наистина разбрах, че който е слагал Пентаксим му остава само 1, която се слага година след последния прием
.
. Едвам и отклоних вниманието, повтаря па, па (пак) и като и го пусна се кикоти и вика.
.
.
.
. 
Но за ясла го будя рано, там кой знае какво тичане пада и явно се уморява.
кажи катери ли се, къпе ли се
Ужас...Ще се принудя да спра да купувам такъв корнфлейкс, ще взимам някакъв без шоколад, за да мога да давам и на цвичко, когато много приреве.

Ние корнфлейкс не купуваме често, но точно в момента имаме от онези медените кръгчета с пчеличката и понеже Билянка освен с киселото мляко си взима шепичка и сухи да си яде и аз така веднъж дадох на Дея и на нея много й харесаха, та оттогава ме врънка и за тях
.
Засега сладкото ни беше единственото изкушение и може да се каже, че се храним доста здравословно, но полагаме големи усилия да го махнем и него и така да няма дразнители и за нас и за децата 
. Едната лекарка (личната) смята, че е бронхит, чува хрипове и удължено издишване. Другата лекарка, която ми е приятелка и го прегледа много по-обстойно, казва, че дробовете са абсолютно чисти и проблема е в гърлото, огромните сливици и секрета, който се стича в гърлото. Склонна съм да вярвам повече на мойта приятелка, защото от Флуидитека, изписан от педиатърката, Илия започна да се дави и да повръща. В интерес на истината преди да го пие него, не кашляше така на пристъпи.
. Не става въпрос за вас, разбира се
. А Баба Меца се кръстих, защото е лесно и съм сигурна, че няма да затрудни никого
. 

Много е гадно. На едното му се яде, от другото криеш 

.
. Нарязвам и разни неща на парченца и ги оставям на достъпно място. Тя като мине си взима и си зобка. Да я гоня с лъжицата няма смисъл
. Препоръчани теми