КЕЛ по главичката на бебка

  • 6 721
  • 101
# 60
Дъщеря ми имаше кел, като стана на около 6 месеца я намазах с обикновено слънчогледово олио,  постоя малко, после изресах с гребен и я изкъпах. Повече не е имала.
Виж целия пост
# 61
Все още има. Веднъж махах с олио и гребенче, време е да повторя.  Simple Smile
Виж целия пост
# 62
Имате /хте ли кел?
И как сте се справили с него?
 Hug  bouquet Hug
Аз нямам(и слава Богу)
Синът ми и той не е имал.

Имах предвид бебето Grinning
Май аз не съм се изразила правилно newsm78  bouquet
Виж целия пост
# 63
Боби имаше, но не съм ги махала целенасочено.
Не знам дали имат функция, но не ми са се стрували опасни и не съм ги чоплила.
Сами се махнаха с времето.
Виж целия пост
# 64
Имате /хте ли кел?
И как сте се справили с него?
 Hug  bouquet Hug
Аз нямам(и слава Богу)
Синът ми и той не е имал.

Имах предвид бебето Grinning
Май аз не съм се изразила правилно newsm78  bouquet

 Laughing С най-добри чувства съм
Написала съм го така,просто защото хич не обичам говоренето с "ние" за мен и бебето!  bouquet
Виж целия пост
# 65
И двамата имаха.Оправиха се с Мустела
Виж целия пост
# 66
И при нас нямаше и аз не знам кога се появяват ама май е в по-малките месеци.
Виж целия пост
# 67
С Дефламол  (кремчето за изгаряния).
Виж целия пост
# 68
Имате /хте ли кел?
И как сте се справили с него?
 Hug  bouquet Hug
Аз нямам(и слава Богу)
Синът ми и той не е имал.

Имах предвид бебето Grinning
Май аз не съм се изразила правилно newsm78  bouquet

 Laughing С най-добри чувства съм
Написала съм го така,просто защото хич не обичам говоренето с "ние" за мен и бебето!  bouquet

Ок Hug

Аз да се отчета че все още нямаме Grinning
ама с тая дълга коса пу пу дали ще ги видя изобщо Joy
Виж целия пост
# 69
Мария сега ще прави 1.11 г и има още,но аз също не съм махала.Казаха ми,че е по-добре да й ги махна,защото можело там да опада косичката.Някой да е чувал подобно твърдение?
Виж целия пост
# 70
Имаше за кратко. Мажех с олио и разресвах, но не бях сериозна и мина по-скоро от самосебе си. Peace
Виж целия пост
# 71
Мария сега ще прави 1.11 г и има още,но аз също не съм махала.Казаха ми,че е по-добре да й ги махна,защото можело там да опада косичката.Някой да е чувал подобно твърдение?
Не вярвай на подобни глупости!
Мий косата по-често, ще се махнат сами и косата й гарантирано няма да опада.
Виж целия пост
# 72
Никога не са имали, нито баткото, нито бебата. Peace
Виж целия пост
# 73
Баткото нямаше, но малката има. И незнам сега ли да пробвам с гребенче и олио или да изчакам малко да порастне ?  newsm78
Виж целия пост
# 74
Имаше крусти. Не съм ги третирала специално. Сами опадаха след време  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия